» »

Kateri gsm (Simobil)

Kateri gsm (Simobil)

paperdoll ::

Moja nokia je odslužila svoje, treba si bo omislit kaj novega, problem je seveda študentski budget :) . Pomembno mi je predvsem da je gsm normalno majhnih dimenzij, da dolgo drzi baterija, in da nima nerodnih menu-jev (navajena sem na nokio, z drugimi ala phillips, samsung, etc imam slabe izkušnje), torej da je priročen in uporaben; Pa še da dela solidne fotke, vsaj kaj boljš od nokie 5300. Če ima slučajno še pdf reader, bo pa superawesome, ni pa nujno.
Torej, po ponudbi simobila so za ceno k jo mislim dat tile:
Nokia X3 (ni mi prevec vsec, še drsni je, kar je minus, je pa 'nokia' )
LG GD510 POP (baje da baterija drzi precej malo?)
Samsung S5230 STAR (Se mi kar dopade, sicer je touchscreen, ampak bolj kot to - baje da dela katastrofalno slabe fotke (nima autofocusa) - res?)
Samsung S7070 (Nek fensi gsm, po funkcijah mi deluje kot STAR, le da ima boljši fotkič. ampak na videz mi je grozen, sploh pa chick-flick aplikacije in vse zraven so taki, da bi me bilo sram ga nosit okol. Ima še kak drug plus? )

Pa hvala, ce se bo dalo komu pomagat. Ce je pa se kak drug gsm pr Simobilu k sm ga spregledala, se priporocam za mnenja :)

jnce ::

Pomoje je za tvoje potrebe ta telefon super. Je lahek, majhnih dimenzij, baterija zdrži tudi do teden dni (ga ima moj prijatelj)
Nokia 6730

Akssi ::

Izbiram med LG GD510 POP in Samsung S5230 STAR !
Kateri je boljši po vašem mnenju? :)


http://www.simobil.si/sl/phoneCompariso...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uporabniki "glupih" telefonov, ste tukaj? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6812591 (9850) Mesar
»

Simobil (nov telefon)

Oddelek: Mobilne tehnologije
221745 (1116) Mentalist
»

IPhone 3Gs vs Ipod Touch 3G

Oddelek: Mobilne tehnologije
71118 (1065) Jazek
»

Odklep telefonov

Oddelek: Mobilne tehnologije
101822 (1572) xteakwondox
»

Kateri telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
152017 (1677) Scorpia

Več podobnih tem