» »

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Temo vidijo: vsi
««
248 / 318
»»

49106 ::

Odgovarjal je maretu, ki je vprašal izrecno za BG. Moram ga mal zbadat, lažnivca :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Okapi ::

49106 je izjavil:

Samael je izjavil:

Meni se ni to še nikoli zgodilo, kar se poznanih (BG, GB ...) trgovin tiče, pa sem velikokrat tudi po pet, šest, več... enakih artiklov kupil v zaporedju minut.


Se mi je zdelo, da se je okapi podlo zlagal.

Tebi se še marsikaj zdi. Če še nisi slišal za združevanje naročil, potem ti pač ne morem pomagati.

In some cases Banggood can combine different orders into one parcel to save on shipping and customs costs via Buffalo Express.

49106 ::

Kaj si to spacal? Daj povezavo do uradnega vira.


P.S. Mislim, da si pošten poba (le pri nasvetih za Olympus fotoaparate ti ni ravno za zaupat)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Okapi ::

Kakšen uraden vir? Rabiš mogoče notarsko overjeno izjavo?;((

Lahko pa ti pokažeš kakšen "uraden vir", da Banggood nikoli in v nobenem primeru ne združi več naročil v eno pošiljko. Pa podpis predsednika nadzornega odbora mora biti zraven.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

49106 ::

Ti pa si za hece. Daj povezavo na banggood, ki potrjuje tvoje besede.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Okapi ::

Zakaj, a misliš, da sem plačan za to, da razlagam stvari. Če ne verjameš, da se to lahko zgodi, pač ne verjami. Mi dol visi.

49106 ::

Ne razlagaj, če pa že razlagaš, potem podkrepi. Če se ti je slučajno že pripetilo, da so naročila združili, priznam zmoto in se ti globoko opravičujem za težke besede.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

GupeM ::

Bom jaz namesto njega.

https://mybroadband.co.za/forum/threads...

Nekdo je pač na nek forum to napisal.

Samael ::

A sploh berete za kaj se gre?
To sploh nima veze z Banggoodom in njihovo dostavo ampak gre v grobem za third party (Buffalo Express) forwarding servis, podobno kot kadar kupujete iz Nemčije, pa trgovina ne pošilja v Slovenijo in uporabite enega teh posredniških servisov z nemškim naslovom, ki to zadevo potem prepošljejo na dom.

Najbrž kdo kaj podobnega (ameriški naslov za preusmeritev) uporablja tudi kadar je poštnina iz Amazona za Slovenijo astronomsko visoka, za US pa zastonj ali pa v Slovenijo sploh ne pošiljajo.
Tu je seveda smiselno, da če preko Amazona (ali pa celo več različnih ameriških trgovin) sočasno kupiš več zadev, da se zmeniš s tem forwarding servisom, če to omogoča, da ti vse skupaj pošlje v enem paketu, nameto da ti posredovanje in poštnino zaračunajo za vsakega posebej, ampak to res nima nobene veze s tem, da bi Amazon, Banggood, kdorkoli ... združevali naročila v en paket.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

j1n10 ::

Zivjo,
Rabio bi eno pomoc in sicer izbiro za naglavno svetilko v obili Astroluxove HL01 vendar da je cena tam do 30 eur. nekaj kar bi se dalo kombinirati za na glavo ter na kolo.
hvala in lp

mare85slo ::

Sem si za mal zapoznelega Božička vzel:

- Sofirn SF11
- Convoy S2+ L2 XML2 T6-3B
- Astolux A02 (za sodelavca, ker je izgubil Led Lenser P3)

Če se A02 izkaže za ok (bojda neki problemi s knofom na vrhu - sodelavc pravi da mu ni problem, ker prsti se morajo uporabljat redno :D), potem kasneje vzamem še kakšno.

Zdej pa v hunt za neko dobro 18650 baterijo, ki bi imela vlogo tudi za backup baterijo za Astrolux FT03 in Emisar D4SV2 (predvidevam da adapter poleg FT03 zadostuje).

mare85slo ::

Opažam na Aliexpress, da je nekdo iz naše države naročil Vapcell 14500 button top v juliju in jih konec avgusta tudi dobil.

Je kakšna sprememba pri tem? Prej se ni dalo pošiljat baterij oz. so me pri Vapcellu zavrnili, da shipping ni mogoč (EU prepoved shippinga baterij preko letal).

Zgodovina sprememb…

GupeM ::

Samael je izjavil:

A sploh berete za kaj se gre?

Nisem prebral, mi je bilo pa takoj jasno, da ne gre za banggood ampak za nekaj tretjega, kar z BG, GB, Aliexpress nima nobene zveze.

VIP58 ::

mare85slo je izjavil:

Opažam na Aliexpress, da je nekdo iz naše države naročil Vapcell 14500 button top v juliju in jih konec avgusta tudi dobil.

Je kakšna sprememba pri tem? Prej se ni dalo pošiljat baterij oz. so me pri Vapcellu zavrnili, da shipping ni mogoč (EU prepoved shippinga baterij preko letal).


letos sem naročal pri njih, nikoli problemov, samo včasih dolgo traja. Kot vidim trenutno pošiljajo k nam.
Too much of everything is just enough.

Denis19 ::

Pozdravljeni!

Ali za lučko tipa astrolux ft03 obstaja microcontroler na podaljšku. Približno tako kot pri Led lenser.

PS: ALi ima kdo kako Astrolux ft03 naprodaj?

Hvala in LP

mare85slo ::

VIP58 je izjavil:

mare85slo je izjavil:

Opažam na Aliexpress, da je nekdo iz naše države naročil Vapcell 14500 button top v juliju in jih konec avgusta tudi dobil.

Je kakšna sprememba pri tem? Prej se ni dalo pošiljat baterij oz. so me pri Vapcellu zavrnili, da shipping ni mogoč (EU prepoved shippinga baterij preko letal).


letos sem naročal pri njih, nikoli problemov, samo včasih dolgo traja. Kot vidim trenutno pošiljajo k nam.


Kul, hvala za info. Bom poskusil še enkrat.

Denis19 je izjavil:

Pozdravljeni!

Ali za lučko tipa astrolux ft03 obstaja microcontroler na podaljšku. Približno tako kot pri Led lenser.

PS: ALi ima kdo kako Astrolux ft03 naprodaj?

Hvala in LP


Par strani nazaj je nekdo od rednih članov prodajal FT03. Sicer je nova Astrolux iz Češkega skladišča na Banggood trenutno 37,85 €.

Zgodovina sprememb…

Denis19 ::

mare85slo je izjavil:

VIP58 je izjavil:

mare85slo je izjavil:

Opažam na Aliexpress, da je nekdo iz naše države naročil Vapcell 14500 button top v juliju in jih konec avgusta tudi dobil.

Je kakšna sprememba pri tem? Prej se ni dalo pošiljat baterij oz. so me pri Vapcellu zavrnili, da shipping ni mogoč (EU prepoved shippinga baterij preko letal).


letos sem naročal pri njih, nikoli problemov, samo včasih dolgo traja. Kot vidim trenutno pošiljajo k nam.


Kul, hvala za info. Bom poskusil še enkrat.

Denis19 je izjavil:

Pozdravljeni!

Ali za lučko tipa astrolux ft03 obstaja microcontroler na podaljšku. Približno tako kot pri Led lenser.

PS: ALi ima kdo kako Astrolux ft03 naprodaj?

Hvala in LP


Par strani nazaj je nekdo od rednih članov prodajal FT03. Sicer je nova Astrolux iz Češkega skladišča na Banggood trenutno 37,85 €.


Ja sem ga že kontaktiral, in je že prodal. Jo bom naročil.Ali se splača naročiti na banggod v kompletu z baterijo? Ali so te baterije, ki so zraven bolj slabe.

mare85slo ::

Denis19 je izjavil:

mare85slo je izjavil:

VIP58 je izjavil:

mare85slo je izjavil:

Opažam na Aliexpress, da je nekdo iz naše države naročil Vapcell 14500 button top v juliju in jih konec avgusta tudi dobil.

Je kakšna sprememba pri tem? Prej se ni dalo pošiljat baterij oz. so me pri Vapcellu zavrnili, da shipping ni mogoč (EU prepoved shippinga baterij preko letal).


letos sem naročal pri njih, nikoli problemov, samo včasih dolgo traja. Kot vidim trenutno pošiljajo k nam.


Kul, hvala za info. Bom poskusil še enkrat.

Denis19 je izjavil:

Pozdravljeni!

Ali za lučko tipa astrolux ft03 obstaja microcontroler na podaljšku. Približno tako kot pri Led lenser.

PS: ALi ima kdo kako Astrolux ft03 naprodaj?

Hvala in LP


Par strani nazaj je nekdo od rednih članov prodajal FT03. Sicer je nova Astrolux iz Češkega skladišča na Banggood trenutno 37,85 €.


Ja sem ga že kontaktiral, in je že prodal. Jo bom naročil.Ali se splača naročiti na banggod v kompletu z baterijo? Ali so te baterije, ki so zraven bolj slabe.


Jaz sem vzel samo svetilko, baterijo sem vzel posebej pri nas. Praviloma so te baterije, ki jih dobiš poleg, lahko dvomljive kakovosti. Morda lahko kdo drug pove kaj o tem, če ima več izkušenj. Jaz se okoli Lion baterij še malce lovim oz. pilim znanje.

VIP58 ::

Še ena majhna :D Skilhunt E2A AA/14500 SST20 lučka.
Po ceni, velikosti in zmogljivostih zelo blizu Lumintop tool AA.


 E2a

E2a


 E2A

E2A

Too much of everything is just enough.

Samael ::

A lahk nehajo?!
Samael != Samuel

VIP58 ::

Ja, Samael, tole temo bo treba dat na ignore.
Proizvajalci lučk ne bodo nehali, skoraj ni za pričakovat.
Samo še več jih bo... :8)
Too much of everything is just enough.

Samael ::

Link si pozabil dati :))
Samael != Samuel

VIP58 ::

Too much of everything is just enough.

Samael ::

Ne, hecal sem se :)
Lučka me po dizajnu precej spominja, kot si že omenil, na Tool AA, je pa na voljo tudi s HI CRI sst20 ledico, kot vidim. Pa po sliki sodeč ima tir lečo tipa, ki zamegli ostre robove. Skratka. Čist kul zadeva.
Ne čutim neke globoke nuje, da jo moram imeti, jo bom imel pa v obziru, ko/če bom kupoval kaj v 14500 formatu.

Me pa mika malce bakrena (copper) tool AA ali pa še raje TI/copper (updated TI verzija), pa ne iz kakšnega posebnega razloga, kot da mi je titanijeva, ki jo imam, tako zelo vizuelno všeč.
Samael != Samuel

Denis19 ::

mare85slo je izjavil:

Denis19 je izjavil:

mare85slo je izjavil:

VIP58 je izjavil:

mare85slo je izjavil:

Opažam na Aliexpress, da je nekdo iz naše države naročil Vapcell 14500 button top v juliju in jih konec avgusta tudi dobil.

Je kakšna sprememba pri tem? Prej se ni dalo pošiljat baterij oz. so me pri Vapcellu zavrnili, da shipping ni mogoč (EU prepoved shippinga baterij preko letal).


letos sem naročal pri njih, nikoli problemov, samo včasih dolgo traja. Kot vidim trenutno pošiljajo k nam.


Kul, hvala za info. Bom poskusil še enkrat.

Denis19 je izjavil:

Pozdravljeni!

Ali za lučko tipa astrolux ft03 obstaja microcontroler na podaljšku. Približno tako kot pri Led lenser.

PS: ALi ima kdo kako Astrolux ft03 naprodaj?

Hvala in LP


Par strani nazaj je nekdo od rednih članov prodajal FT03. Sicer je nova Astrolux iz Češkega skladišča na Banggood trenutno 37,85 €.


Ja sem ga že kontaktiral, in je že prodal. Jo bom naročil.Ali se splača naročiti na banggod v kompletu z baterijo? Ali so te baterije, ki so zraven bolj slabe.


Jaz sem vzel samo svetilko, baterijo sem vzel posebej pri nas. Praviloma so te baterije, ki jih dobiš poleg, lahko dvomljive kakovosti. Morda lahko kdo drug pove kaj o tem, če ima več izkušenj. Jaz se okoli Lion baterij še malce lovim oz. pilim znanje.



Evo sem naročil ft03 in še ec01 ker je ravno 30% popusta. Pa da vidim, kaj bo in kdaj bo.

mare85slo ::

@Denis19: Verjamem da boš super zadovoljen z obema. Morda ft03 ni ravno za vsak ruzak ali vsak dan (odvisno tudi od tega ali rabiš poslovno ali kot hobi), je pa super "iskalna" luč. Za ec01 pa nimam izkušenj, še ni v moji posesti :D

Denis19 ::

Sem veliko na terenu tako poslovno kot za hobi. Tako da mislim da bosta vedno v avtu z menoj. No vsaj upam da bo tako.

Čeprav že malo ogledujem tudi čelne svetilke.

VIP58 ::

Samael je izjavil:

Ne, hecal sem se :)
Lučka me po dizajnu precej spominja, kot si že omenil, na Tool AA, je pa na voljo tudi s HI CRI sst20 ledico, kot vidim. Pa po sliki sodeč ima tir lečo tipa, ki zamegli ostre robove. Skratka. Čist kul zadeva.
Ne čutim neke globoke nuje, da jo moram imeti, jo bom imel pa v obziru, ko/če bom kupoval kaj v 14500 formatu.

Me pa mika malce bakrena (copper) tool AA ali pa še raje TI/copper (updated TI verzija), pa ne iz kakšnega posebnega razloga, kot da mi je titanijeva, ki jo imam, tako zelo vizuelno všeč.


Tool AA titan verzija, je tudi pri meni na wish listi, ko dobim pravo ceno in bom prave volje bom...

Amm,Skilhunt E2A sem imel na wish listi in mi je kitajc poslal kupon za us$2, pa še en kupon od AE za us$2 sem unovčil, tako da me je prišla us$15.3 (12.57€).
Nisem se mogel upreti ;((
Too much of everything is just enough.

gregc1 ::

Samael je izjavil:




ok. sem naredil po navodilih. malo sem pogledal video malo pa zgornja navodila. lučka dela na high minimun 10minut. zunaj je bilo 0 stopinj. drži svetlobo, greje roko. odlično. to sem pričakoval od te lučke. testiral sem samo enkrat, vendar že po parih minutah uporabe sem opazil razliko.

najprej sem moral nastaviti trenutno temperaturo. lučka je mislila da je 34 stopinj v sobi, bilo jih je pa 23. potem sem pa še nastavil zgornjo temperaturo na 50 stopinj.

Samael ::

No, super :) Me veseli, da ti je uspelo in da dela.

Zdaj sta že dva s to "težavo" potrdila, da je treba EC01, vkolikor pade očitno prehitro, zgolj termalno kalibrirati (nekih 50C, kot si izbral je mislim da ok) - da bomo vedeli za naprej, če bo še kdo zaznal podobno težavo.
Samael != Samuel

perci ::

Meni tudi tista ta debela piksna BLF q8 ful hitro izvede stepdown. Baterije imam high drain. A misliš, da je isti problem.

gregor ::

Denis19 je izjavil:

Sem veliko na terenu tako poslovno kot za hobi. Tako da mislim da bosta vedno v avtu z menoj. No vsaj upam da bo tako.

Čeprav že malo ogledujem tudi čelne svetilke.


Ne pozabi na baterije za FT03 in EC01. :)

Samael ::

perci je izjavil:

Meni tudi tista ta debela piksna BLF q8 ful hitro izvede stepdown. Baterije imam high drain. A misliš, da je isti problem.

Nimam pojma ampak ja, če je res drastično in ne normalen/pričakovan stepdown je najbž je samo stvar nastavitev. BLF Q8 sicer obstaja z Anduril firmwarom (kot ga ima zgoraj omenjena lučka), ampak večina nas ima najbrž Narsil, ki je v tej lučki standard/bolj razširjen in kjer je videti termalna regulacija nekoliko drugačna.

Poišči "thermal monitoring and protection":
Samael != Samuel

Denis19 ::

gregor je izjavil:

Denis19 je izjavil:

Sem veliko na terenu tako poslovno kot za hobi. Tako da mislim da bosta vedno v avtu z menoj. No vsaj upam da bo tako.

Čeprav že malo ogledujem tudi čelne svetilke.


Ne pozabi na baterije za FT03 in EC01. :)


So že danes pri Nkon-u predali paket GLS-ju. Vseeno hvala za opozorilo.

lubej1 ::

30% popusta za EC01 oz tudi FT03 - kje?
LP

Samael ::

lubej1 je izjavil:

30% popusta za EC01 oz tudi FT03 - kje?
LP

Večinoma časa. Tu pa tam dajo za par dni na kao "polno ceno" nato pa se pojavijo nove kode in popusti.
Poskušaj za začetek tu (klikni na "Get it", da ti generia kodo). Za tiste stvari, ki so že v promo akciji na tej strani koda ne bo delovala, za ostalo pa najbrž bo.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

RockyS ::

Vidim da je sofirn sp40 sedaj znižana na 18€ na AliExpress, kaj je bolje, poslati iz Rusije ali Kitajske?

Samael ::

Jaz na AE se nikoli nisem videl opcije, da bi iz Rusije posiljali (bila shipping metoda) v Slovenijo - a tu pa je opcija?
Samael != Samuel

RockyS ::

Jap, uradna sofirn trgovina € 18,17 21%OFF | Sofirn SP40
https://a.aliexpress.com/_mrE04YD

Samael ::

Russian Federation
Can not deliver to Slovenia.

Tisto na AE je vedno samo za ruski trg.
Samael != Samuel

Kvinta ::

Sem vprašal nekaj cajta nazaj nazaj za te pohodniške lučke pa nisem dobil nekih odgovorov pa sem naročo in dobil to je kr fajn zadeva za sprehode in pohodništvo sploh v temi in mraku https://www.aliexpress.com/item/3301814... te neke namenske pa majo bolane cene po 12€ in gor druga varjanta pa je to spet poceni malo ne moti v žepu sveti pa presenetljivo dobro https://www.aliexpress.com/item/4001228...
A.C.A.B

perci ::

Samael je izjavil:

perci je izjavil:

Meni tudi tista ta debela piksna BLF q8 ful hitro izvede stepdown. Baterije imam high drain. A misliš, da je isti problem.

Nimam pojma ampak ja, če je res drastično in ne normalen/pričakovan stepdown je najbž je samo stvar nastavitev. BLF Q8 sicer obstaja z Anduril firmwarom (kot ga ima zgoraj omenjena lučka), ampak večina nas ima najbrž Narsil, ki je v tej lučki standard/bolj razširjen in kjer je videti termalna regulacija nekoliko drugačna.

Poišči "thermal monitoring and protection":

Očitno sem glup, ker ne razumem, kako priti v to nastavitev....razumem, da moram 8 sekund drzat gumb, potem začne neki utripat, pa mi ni jasno, kako priti v posamezno funkcijo.

Samael ::

Sam sem se z Narsilom igral le toliko, da sem prestavil iz smooth rampinga v stepped ramping, pa na lučkah, kjer je osvetljen gumb le tega ugasnil, več koliko se pa nisem poglabljal oz. sem najbrž tudi to že pozabil, ampak mogoče ti kaj prav pride tole:



Samael != Samuel

mat xxl ::

Kako se pa izklopi razsvetljavo gumbov, ker to gre tudi meni na nerve, pa potem odvijam pokrove, da se stik z baterijo zgubi.

bmwwww ::

Ima kdo Convoy s21b z osram ledico?

firbec ::

mat xxl je izjavil:

Kako se pa izklopi razsvetljavo gumbov, ker to gre tudi meni na nerve, pa potem odvijam pokrove, da se stik z baterijo zgubi.

4x hitri pritisk na on/off izklop ali vklop lučke na sikalu

gregor ::

Denis19 je izjavil:

gregor je izjavil:

Denis19 je izjavil:

Sem veliko na terenu tako poslovno kot za hobi. Tako da mislim da bosta vedno v avtu z menoj. No vsaj upam da bo tako.

Čeprav že malo ogledujem tudi čelne svetilke.


Ne pozabi na baterije za FT03 in EC01. :)


So že danes pri Nkon-u predali paket GLS-ju. Vseeno hvala za opozorilo.


sem se sedaj spomnil še na te zadeve:):

https://www.banggood.com/Astrolux-Flash...
https://www.banggood.com/Astrolux-Flash...


mat xxl ::

firbec je izjavil:

mat xxl je izjavil:

Kako se pa izklopi razsvetljavo gumbov, ker to gre tudi meni na nerve, pa potem odvijam pokrove, da se stik z baterijo zgubi.

4x hitri pritisk na on/off izklop ali vklop lučke na sikalu


Hvala, sem probal na Astrolux EC01, pa res deluje. Hvala !

bmwwww ::

bmwwww je izjavil:

Ima kdo Convoy s21b z osram ledico?


Je vredu zadeva?

Bump

waters ::

Živjo! Kaj mi predlagate za eno svetilko za okoli vikenda? Je smiselno na baterije ali interno baterijo za polnjenje? Mi gre za široki kot, da se jo lahko dobro prime in dobro kvaliteto. Lp
««
248 / 318
»»