» »

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Temo vidijo: vsi
««
219 / 318
»»

gregor ::

verjetno se je na carini ustavilo tudi zato ker sta v pošiljki bili dve lučki
jaz sem naročil ogromno lučk in do sedaj sem imel srečo (že trkam po lesu):D
na carini se je ustavila lučka velikanka (blf gt) in pred kratkim še Noctigon K1

Noctigon K1
imam jo sedaj kakšen teden in ta lučka je res prava "throw" lučka, ozek bel snop sega zelo zelo daleč :)
kako majhna ledica, globji in večji reflektor, kvalitetna izdelava, lučka je cca 10 dkg lažja od FT03
lučka ima tudi "spill", ni sicer ogromen, je pa prisoten, ni torej samo "lightsaber"
pod 100 eur je to skoraj sigurno najboljša izbira

se opravičujem za angleške izraze

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregor ()

Samael ::

gregor je izjavil:

pod 100 eur je to skoraj sigurno najboljša izbira

Za? :)
(ne hecam se, res ne razumem, kaj točno si mislil s tem - mogoče si mislil v rangu 100 eur?)

gregor ::

ja, najboljša izbira za zelo throw lučko v rangu 100 eur (carina vključena), torej lučko z ozkim in dolgim snopom svetlobe

seveda je glede razmerja cene in dometa, najbojša izbira Astrolux FT03 SST40 za cca 30 eur

sem pa sedaj našel slo izraze:

https://www.lidl.si/sl/p/opremite-svoj-...

hitro preklapljanje med razpršeno in združeno svetlobo - ,,Rapid focus"


LP

kumer ::

slo, ang izrazi gor ali dol, bolj pomemben je tepih oz slike lučke oz oboje ;)

firbec ::

Aar2rk je izjavil:

Popusta je bilo ravno nekaj več kot je bilo potem carine... 47,70€ sem plačal za dve + 19,51€ državi.
Tako to je, ko naročiš lučko samo ker vidiš link s super popustom in imaš ravno krizo nenaročenih novih lučk :O

ker si ziher izbral Air parcel register poštnino, si fasal carino
Že 100 napisano če bi izbral EU priority line, carine ne bi fasal

gregor ::

kumer je izjavil:

slo, ang izrazi gor ali dol, bolj pomemben je tepih oz slike lučke oz oboje ;)


tudi za to be še čas, če ne prej, pa akcija konec tedna...:D

Aar2rk ::

firbec je izjavil:

Aar2rk je izjavil:

Popusta je bilo ravno nekaj več kot je bilo potem carine... 47,70€ sem plačal za dve + 19,51€ državi.
Tako to je, ko naročiš lučko samo ker vidiš link s super popustom in imaš ravno krizo nenaročenih novih lučk :O

ker si ziher izbral Air parcel register poštnino, si fasal carino
Že 100 napisano če bi izbral EU priority line, carine ne bi fasal



lučke so moja najljubša tema na slo-techu ne samo zaradi lučk, ampak ker za razliko od drugih tem ni podobnih postov v slogu kako si neumen, saj sem ti že 100 krat povedal da...
Dva posta višje od citiranega, v prvem mojem o Astrolux HL01 sem napisal, da začuda EU prority line NI bilo med ponujenimi opcijami. In očitno mi je pomankanje proti meni napotenih paketov zameglilo razum in sem vseeno kupil, in to dve hkrati, kot je lepo napisal tudi gregor.
Jaz se nič ne pritožujem, sam sem kupil, vedoč, da bi se znalo to zgoditi. Mogoče me je pa firbec, če se bo, se ne spomnim več. :))

hunter01 ::

Sedaj veš in na tvoj račun vemo tudi mi :)

Jaz sem vedno v strahu pred tvojim scenarijem, še kak dan ali dva počakal, preden sem pri istemu trgovcu še eno stvar naročil, ker včasih (sedaj tega niti ne opažam več) so redno združevali naročila v isto poštno pošiljko.

Mogoče so pa tvoj paket na carini odprli tudi zato, ker je sedaj verjetno bistveno manj pošiljk s Kitajske kot običajno in imajo naši cariniki preveč časa ter se sedaj tudi z majhnimi paketi ukvarjajo :)

gregor ::

To jaz še vedno počnem.
Počakam, da pošljejo, nato spet naročim.

Tudi druga opcija je povsem mogoča.

Aar2rk ::

koyotee, glede Astrolux HL01,
našel sem eno zaščiteno baterijo, Wuben iz Wuben TO46 in je šla notri. Zakaj pa luč z njo ni delala, je pa že drugo vprašanje. Z navadno nezaščiteno Samasung INR18650 30Q in s pomočjo magnetka je Astrolux hl01 delal. Anduril je za moj okus čisti overkill. Ene 3x sem naredil reset, vsaj ta je jasen. Kako ugasniti modro ledico, še nisem pogruntal.
Magnet na koncu je pa pošteno močen, ko sem jih slikal skupaj s Skilhunt H03 (SLIKA LINK) so morale biti 2 cm narazen.
Kot vidite, je HL01 res glomazna proti skilhuntu, še na 18350 je podobno velika in občutno debelejša, ne samo zaradi USB-C polnilnega dela.
Ta se zelo lepo odpira, ne kot pri Zanflare F1, kjer se zatika tesnilo.

Po testu sem dal Wuben baterijo nazaj v TO46 in ne dela več. In tudi v drugih baterijah ne več, čeprav polnilec (Nitecore UMS4) pravi da je polna in v redu. Kakšen predlog, kaj je narobe in kaj narediti?

Samael ::

Slika na linku meni ni vidna.

koyotee ::

Hvala za test. Sem namesto nje naročil Nitecore HC60 za 41€.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

taddeo ::

Včeraj dobil Astrolux EC01 5000k in holster...preklemano dobra lučka tudi kaj se gre glede kvalitete izdelave in UI vmesnika.Domet sicer ni 300m, kot navajajo ampak ok okoli 100m zadovoljivo.Tipična floodka..ki pa je v kombinaciji z throw lučko Astrolux ft03 sst40 nujna oprema pri hiši :-)

Vprašanje?! Uporabljam celico Molicell 21700, ki pa na ec01 dvakrat kliknem na power on/off stikalo na ramping full, da aktiviram turbo pa se ne zgodi nič "svetlejšega" kot smo vajeni na ft03? Nek preskok iz high na turbo pač ne zaznam na ec01 čeprav je celica napolnjena do maximuma

Aar2rk ::

Slika primerjave AstroluxHL01 za 18650 in 13650 baterije in Skilhunt H03

 Astrolux HL01 vs. Skilhunt H03

Astrolux HL01 vs. Skilhunt H03



In še primerjava z Nitecore HC65

 Astrolux HL01 vs. Nitecore HC65

Astrolux HL01 vs. Nitecore HC65



Kakšen predlog, kaj lahko probam narediti z Wuben 18650 2600mAh baterijo, ki ne dela?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aar2rk ()

Samael ::

Jaz ne bi delal ničesar oz. glede na to, da je protected, bi mogoče odvil PCB dol (to je itak dodano naknadno, originalno so vse 18650 baterije unprotected) če je mogoče to razlog, da ne dela, karkoli drugega pa ni vredno.
Vseeno je to litijeva baterija, kjer si za nekih 4EUR, kolikor stane zmoglivejša 3600mAh LG baterija na nkonu ne želiš težav. Ni vredno.

V vsakem primeru, če bo delala po tem ko jo odviješ, ne pozabi, da je cela stranica s potencialno poškodovano folijo minus pol in da jo je potrebno izolirati. To najlažje narediš, da kupiš 18650 shrink wrap na ebayu in s fenom lepo okoli baterije malce pogreješ, da se pod toploto ovojnica lepo zategne čez - izgleda kot originalno.
Na splošno bi to priporočal vsakomur, ki si lasti 18650 baterije in tu pa tam ob uporabi poškoduje ovojnico. Par sekund dela, pa je baterija kot nova:


(na sliki: SANYO 3.7V 3000mah UR18650ZTA 3000mAh iz starega Toshibinega laptopa v shrink wrapu)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

gregor ::

taddeo je izjavil:

Včeraj dobil Astrolux EC01 5000k in holster...preklemano dobra lučka tudi kaj se gre glede kvalitete izdelave in UI vmesnika.Domet sicer ni 300m, kot navajajo ampak ok okoli 100m zadovoljivo.Tipična floodka..ki pa je v kombinaciji z throw lučko Astrolux ft03 sst40 nujna oprema pri hiši :-)

Vprašanje?! Uporabljam celico Molicell 21700, ki pa na ec01 dvakrat kliknem na power on/off stikalo na ramping full, da aktiviram turbo pa se ne zgodi nič "svetlejšega" kot smo vajeni na ft03? Nek preskok iz high na turbo pač ne zaznam na ec01 čeprav je celica napolnjena do maximuma


Imam 40T in razlika ko 2x kliknem je opazna.

Lp

Aar2rk ::

Samael, hvala.

Že vidim, da bom shrink wrap kupil, samo čudno Wuben baterijo pa vrgel stran :))

Zanimivo mi je, da baterija ne dela, polnilec pa pravi da je polna in OK, predvsem zato sem spraševal.

taddeo ::

@Gregor

Pri meni ko grem z ramping/step do maximuma in pritisnem 2x stikalo se pa nič ne zgodi.Ali je možno, da je pri ec01 ui high=turbo in ne kot pri ft03, kjer je high nekje 70% nato 2x klik pa je turbo?Sicer nebi rad nabavljal ponovno 21700, ker imam dve Molicell p42.
drugače pa hvala za info!

matobeli ::

XTAR PB2S powerbank/charger, na Nkon.nl samo 15.25€, v zalogi. To je tko ful dobra cena.

valdo ::

Samael je izjavil:

To najlažje narediš, da kupiš 18650 shrink wrap na ebayu in s fenom lepo okoli baterije malce pogreješ, da se pod toploto ovojnica lepo zategne čez - izgleda kot originalno.

Hvala za razlago za zaščito:
zanima me;
to na tvoji sliki - "zašita" so že tulci, ki imajo malo večjo mero in se pokrčijo ob gretju s fenom
ali je to folija, ki jo večkrat oviješ okoli in ob gretju se zlepi skup(sama nase) in skrči.

Hvala!
lp
Lp

valdo ::

Glede zaščitne folije,
sem pogledal, taka "cev" je zvita v kolobar ... jaz sem pa misli da je flat:)
Lp

taddeo ::

Sem zrihtal problem z ec01...

-svetilka v power on 4x kliknes stikalo(začne utripat)
-32x pritisnes stikalo

zgodi se tole; ramping high nekje do 70% (kot sem želel) nato 2x klik je turbo 100%...prej pa je bilo nastavljeno od moon do 100% turbo.

lp

Samael ::

valdo je izjavil:

Glede zaščitne folije,
sem pogledal, taka "cev" je zvita v kolobar ... jaz sem pa misli da je flat:)

Ja, ja, kot si že ugotovil, pvc tulci so, ki se pokrčijo in oprimejo baterije ob gretju s fenom.
Lahko kupiš že narezane (okoli 70mm/kos) ali pa na meter. Glede na to, da vse 18650 baterije v resnici niso dolge prav 65mm ampak znajo biti tudi daljše, je najbrž bolj smiselno, da kupiš meter tega in režeš sam.

RockyS ::

Pozdravljeni,

za lučko potrebujem 4 18650 baterije in polnilec za njih, katere priporočate? Najraje iz amazon.de ali nekje iz EU s hitro dostavo.
Če ima kdo za odkupit se tudi priporočam.

Gre pa se za to lučko, tak da nekih švohnih ne bi nabavljal
https://www.amazon.de/dp/B07D9D68M5/ref...

Vesoljc ::

nkon.nl
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Samael ::

nkon.nl

Problem je v tem, da ne vemo, a ta no name lučka potrebuje flattop baterije ali button top ali pa je vseeno.
Večina lučk, o katerih tu razpravljamo, dela na flattop baterije, medtem ko te na 4 baterije običajno na buttontop (zaradi varnosti, na + polu v lučki ni fedrov in mora biti bunkica, da naredi stik). Če se v tem ne motim (najbrž se ne, ampak vseeno zgolj ugibam :P) je od opcij, ki so na voljo, najboljša najbrž tale:

Sanyo NCR18650GA 3350mAh - 10A Button Top (€5.49 - ni poceni, ampak button top so običajno malce dražje, medtem, ko je tole v razmerju kapaciteta/A/kakovost/cena še vedno ena najboljših baterij na trgu)
Če ti navadno pošiljanje (traja po mojih izkušnjah tam od 7 do 12 dni) ni dovolj, imaš na nkonu na voljo tudi hitrejše opcije.

koyotee ::

RockyS je izjavil:

Pozdravljeni,

za lučko potrebujem 4 18650 baterije in polnilec za njih, katere priporočate? Najraje iz amazon.de ali nekje iz EU s hitro dostavo.
Če ima kdo za odkupit se tudi priporočam.

Gre pa se za to lučko, tak da nekih švohnih ne bi nabavljal
https://www.amazon.de/dp/B07D9D68M5/ref...


Ima sicer samo en review ampak tisti je ena zvezdica :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: valdo ()

Samael ::

koyotee je izjavil:

RockyS je izjavil:

Pozdravljeni,

za lučko potrebujem 4 18650 baterije in polnilec za njih, katere priporočate? Najraje iz amazon.de ali nekje iz EU s hitro dostavo.
Če ima kdo za odkupit se tudi priporočam.

Gre pa se za to lučko, tak da nekih švohnih ne bi nabavljal
https://www.amazon.de/dp/B07D9D68M5/ref...


Ima sicer samo en review ampak tisti je ena zvezdica :)

Mislim, da so mu nekaj v tem kontekstu že omenili :)
Lučka navaja 28.000 lumnov in 6 x xml2 ledice. Če bi imela res xml2 ledice lahko v teoriji spravi skozi do nekih 5000lm (vendar s to flood ledico nikakor ne niti blizu 300 – 500m razdalje, kot je navedeno), kar se mi zdi kar OK, ampak fora je, da zraven piše še 9090 - to so tiste el cheapo kitajske chips on board ledice. Ugibam max 10% navedenga throwa.
Zdi se mi precej draga lučka za to, kar dejansko dobiš.

profii ::

Včeraj dobil Nitecore TIKI.
Super svetilnost, dober UI. Mogoče malenkost trd gumb (mislim da ni pravilno vstavljen, da je guma zapognjena).
Skratka navdušen.

edit: gumb sem odtaknil, sedaj je mehkejši. brez napake! :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: profii ()

Samael ::

Tole je pa trajalo :)
Katero pa imaš? Z dodano rdečo ali UV ledico?

profii ::

UV. Klasika. Mi pride prav da luminovo na urah polnim :D
Svetilnost na turbo je pa nora. Res nisem pričakoval kaj takega.
Na uč (ne 1:1) bi rekel da se primerja z S2.

Ja, naročena je bila takrat ko je bil tu objavljen link.
Order Submitted Dec/29/2019 14:30:52
Payment Confirmed Dec/29/2019 14:30:52
Order Processing Dec/29/2019 14:32:23
Shipped Jan/27/2020 19:45:05
Order Completed Feb/14/2020 01:18:35

Edit: Prej sem imel Nitecore Tube, pa res ni primerjave v svetilnosti z tole.
Najboljša lučka je tista, katero imaš vedno pri roki. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: profii ()

Samael ::

Samael je izjavil:

Na "papirju" mi je videti skoraj perfect. 300lm na max se mi zdi strašno veliko za tako malo reč. Že pol tega je več, kot dajo običajno keychain lučke teh dimenzij.

"a sem reku" :P

profii ::

Samael je izjavil:

Samael je izjavil:

Na "papirju" mi je videti skoraj perfect. 300lm na max se mi zdi strašno veliko za tako malo reč. Že pol tega je več, kot dajo običajno keychain lučke teh dimenzij.

"a sem reku" :P


Res je! Če bo kakšna akcija bom nabavu eno za rezervo (ali pa za v ruzak / avto).
Več kot to skoraj ne rabiš (pustimo robne primere).

schrack ::

profii je izjavil:

Včeraj dobil Nitecore TIKI.
Super svetilnost, dober UI. Mogoče malenkost trd gumb (mislim da ni pravilno vstavljen, da je guma zapognjena).
Skratka navdušen.

edit: gumb sem odtaknil, sedaj je mehkejši. brez napake! :)

Tudi jaz dobil v začetku tedna iz iste akcije. Sveti res enkratno.

RockyS ::

koyotee je izjavil:

RockyS je izjavil:

Pozdravljeni,

za lučko potrebujem 4 18650 baterije in polnilec za njih, katere priporočate? Najraje iz amazon.de ali nekje iz EU s hitro dostavo.
Če ima kdo za odkupit se tudi priporočam.

Gre pa se za to lučko, tak da nekih švohnih ne bi nabavljal
https://www.amazon.de/dp/B07D9D68M5/ref...


Ima sicer samo en review ampak tisti je ena zvezdica :)


Shipped by amazon, garancija itd... Tako da je se zmeraj boljse kot aliexpress.

Samael je izjavil:

koyotee je izjavil:

RockyS je izjavil:

Pozdravljeni,

za lučko potrebujem 4 18650 baterije in polnilec za njih, katere priporočate? Najraje iz amazon.de ali nekje iz EU s hitro dostavo.
Če ima kdo za odkupit se tudi priporočam.

Gre pa se za to lučko, tak da nekih švohnih ne bi nabavljal
https://www.amazon.de/dp/B07D9D68M5/ref...


Ima sicer samo en review ampak tisti je ena zvezdica :)

Mislim, da so mu nekaj v tem kontekstu že omenili :)
Lučka navaja 28.000 lumnov in 6 x xml2 ledice. Če bi imela res xml2 ledice lahko v teoriji spravi skozi do nekih 5000lm (vendar s to flood ledico nikakor ne niti blizu 300 – 500m razdalje, kot je navedeno), kar se mi zdi kar OK, ampak fora je, da zraven piše še 9090 - to so tiste el cheapo kitajske chips on board ledice. Ugibam max 10% navedenga throwa.
Zdi se mi precej draga lučka za to, kar dejansko dobiš.



Na blf je top ocenjena, tudi video z njo je top. 9090 bi naj bile prave.

Specifikacije pa tak kot pri vsakem kitajcu, mokre sanje :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

Samael ::

RockyS je izjavil:


Na blf je top ocenjena, tudi video z njo je top. 9090 bi naj bile prave.

9090 prave xml2 cree ledice? To seveda ni res ... :)

Upam, da s "top ocenjeno" nisi mislil te teme http://budgetlightforum.com/node/63396 ker meni ta tema z izjemo enega mnenja spodaj pravi, da gre za noname plastic fantastic kitajski šrot :) Upam pa seveda, da ti bo vseeno dobro služila.

RockyS ::

Sej to je to, vsi ostali na podlagi specifikacij, on pa dejansko uporablja. Niti en je ni uporabljal pod vodo... Kar je ološ test.



Ampak mene zanimajo baterije in polnilec :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

Payk ::

Imam eno vprašanje glede baterij.

Sem dobil canyon s2+, sedaj bi pa potreboval še baterije za to lučko.
Par strani nazaj je Samael svetoval tole
LG INR18650-M36 3600mAh - 5A
, pa me zanima kaj je fora s protected/unprotected. Tam na strani piše, da razumeš da so nevarne in da niso za uporabo za lučke. Kaj je s tem?
Plus še, ce grem na potovanje z letalom, pa to vzamem s sabo, je treba kej "prijavit"?

Hvala za odgovore

Samael ::

Nekatere (redke) lučke nimajo vgrajene zaščite proti prekomerni izpraznitvi, proti napačno vstavljeni bateriji, itd... in lahko pride do stika. Posledično to boljše (brand) baterije preventivno ubije, pretrga anodo, pri slabših sumljivega porekla pa lahko pride do ventiliranja, zagori, itd... zato je v primeru takšne lučke smisleno uporabiti baterijo, ki ima PCB zaščito.
Originalno so vse 18650 baterije izdelane unprotected, PCB zaščito običajno naknadno bateriji dodajo drugi (običajno so to kitajci).

Nkon ima to opozorilo pri 18650 baterijah iz preventivnega razloga, da se izogne kakršni koli odgovornosti.
Litijeve 18650 baterije niso bile nikoli mišljene za maloprodajo in se smatrajo kot industrijske. Zato jih tudi ne dobiš v samopostrežni trgovini.

Je pa pri protected baterijah tako, da precej lučk z njimi ne dela, so pogosto predolge, ni zadostne amperaže, itd ... zato, da podobno kot vaperji, večinoma uporabljamo unprotected baterije. Tu je bolj pomembno, da kupiš kvalitetne baterije (Sanyo/Panasonic, Samsung, LG & Sony) kot pa karkoli drugega.

Evo, podrobneje:

Samael je izjavil:

Vse baterije so prvotno izdelane brez dodanega PCB boarda (to se smatra v tem primeru kot zaščita), vendar ne drži, da (vsaj kakovostnejše baterije tipa panasonic/sanyo, samsung, LG ..) nimajo vgrajene prav nobene zaščite.

PCB board ne doda bateriji proizvajalec temveč tretja stran (večinoma kitajci vendar ne nujno - keeppower in enerpower znamki napr. dodajo PCB običajno nemci) pozneje z namenom, da v primeru prenapetosti, preizpraznjenosti, kratkega stika .. prekine delovanje. Takšna baterija je običajno manj zmogljiva (nekako do 6A), kot baterije brez dodane PCB zaščite.

Kako se to odraža v svetilkah?
Večinoma uporabljamo nezaščitene baterije, ker so lažje dostopne, cenejše, zmogljivejše. Večina svetilk, ki jih uporabljamo imajo tovrstno zaščito vgrajene že same, ne pa prav vse. v teh redkih primerih je vseeno smiselno uporabiti zaščiteno baterijo.
Pri nezaščitenih baterijah je pomembno, da se uporabljajo kakovostne znamke, z že vgrajenimi raznoraznimi mehanizmi zaščite, ter izogiba kakšne sumljive, poceni kitajske (a la ultrafire, trustfire...) četudi zaradi cene in privlačnega dizajna delujejo zanimive.

Še tole:

Samael je izjavil:

Mimogrede, protection in PCB nista povsem ista stvar in kakovostenjše unprotected (panasonic, LG, sony, samsung..) baterije v bistvu imajo vgrajeno zaščito, ki v primeru uhajanja, prekomerne vročine ali kratkega stika namesto eksplozije disconnecta pozitivni kontakt permanentno.
To pomeni, da za razliko raznih Ultrafire in podobnih chinese el cheapo baterij, ki v enakih okoliščinah eksplodirajo, kakovostnejša baterija brez PCBja (torej baterija, ki ji pravimo, da je unprotected, čeprav to povsem ne drži) pretrga anodo in onemogoči sama sebe permanentno.



Samael je izjavil:

Evo, precej jasen članek na to temo, ki zadevo pojasni bolje, kot jo v lastnem razumevanju jaz sam:

PTC (Pressure, Temperature, Current) Switch.
- Built-in to almost all 18650's
- Inhibits high current surges
- Protects against high-pressure, over temperature
- Resets and does not permanently disable the battery when triggered. However it's best not to trip them often as it irreversibly increases their electrical resistance by up to a factor of two and makes them more likely to have catastrophic failure.
- May not work when module included multi-cell series and/or parallel configurations


CID (Current Interrupt Device)
- Built-in to almost all 18650's
- Not visible by just looking at your battery
- Collocated (placed side by side) with the PTC
- Is a pressure valve, which will disable the cell permanently of pressure in the cell is too high. (For example, if you battery over-charges and reaches over 145psi.)
- Works by releasing the connection of the positive terminal, rendering the plus pole useless.
- Does not always reset, does not always open completely when needed
- May not work when module included multi-cell series and/or parallel configurations


PCB - Circuit boards with specialized wire traces
- Highly recommended for older lithium ion batteries.
- Not necessary in newer, safer chemistries like INR
- Mainly used in flash-lights, NOT in vaporizers or other high-drain applications
- Limits amp discharge to 6A or lower
- Protects against, over-charge, over-discharge, short-circuiting, and potentially other things.


https://batterybro.com/blogs/18650-whol...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

mare85slo ::

Super info, hvala.

Payk ::

Hvala za fajn odgovor Samael.

hunter01 ::

Samael, a ti v tej temi vodiš svoj index koristnih odgovorov? Vedno se namreč pojaviš s ta pravimi citati iz preteklosti =)

Samael ::

hunter01 je izjavil:

Samael, a ti v tej temi vodiš svoj index koristnih odgovorov? Vedno se namreč pojaviš s ta pravimi citati iz preteklosti =)

Ne, samo google search uporabljam.
Odtipkaj v google napr:
site:slo-tech.com samael PCB
pa ti bo najbrž pokazalo, da je bilo tole zgoraj odgovorjeno že parkrat :)

Vprašanja se na obdobja ponavljajo, recimo vsaj 20x smo že odgovorili na vprašanje katera baterija je primerna za svetilko Zanflare F1 :) Zdaj pa ker je to ena prijetnejših in hkrati obsežnejših tem na forumu, pa ker dajemo raje uporabne odgovore, tudi 20x če je potrebno, kot da bi nadirali ljudi, naj si sami najdejo nekaj nekje v tej temi ... je kdaj lažje kaj, kar je bilo že odgovorjeno, citirati, kot pa vedno znova pisati :) No, še večkrat pa naredimo oboje, kot tule zgoraj, napišemo, potem pa še citiramo dodatne informacije :)

Kot je nekdo (a je bil to @Aar2rk?) par dni nazaj napisal, je tudi meni ta tema všeč, ker se pogovarjamo predvsem o tem, kar imamo radi, brez nepotrebnega prepucavanja in ostalega sranja, ki zaserje toliko ostalih debat na tem forumu. Dokler je tako, z veseljem sodelujem.

Scaramouche ::



Ne skrbet Samael, rabmo take čeprav vaše fetiše dostikrat ne razumemo!

Samael ::

Nikogar ne skrbi, samo debatiramo :)
Ti nas pač občasno opomneš, da si tudi ti tu, pa da rabiš nekoga za pogovor, ampak nič ne de. Si sprejet. :))

gregor ::

Očitno so Kitajci spet v pogonu.

Zelo veliko kod:):

http://budgetlightforum.com/node/60338?...

Veliko Astrolux, Convoy, Lumnitop... lučk.
EC01, FT03 - veliko verzij...

Lp

Furbo ::

Mhm, money grab, kdaj/če bodo prišle, je pa drugo vprašanje.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Scaramouche ::

gregor je izjavil:

Očitno so Kitajci spet v pogonu.

Zelo veliko kod:):

http://budgetlightforum.com/node/60338?...

Veliko Astrolux, Convoy, Lumnitop... lučk.
EC01, FT03 - veliko verzij...

Lp



Nikol naročeval, kako te kuponi delujejo?

gregor ::

daš izdelek v košarico, greš na naslednje okno, kjer vneseš kupon in ti napiše koliko je cena nižja

Vesoljc ::

gregor je izjavil:

daš izdelek v košarico, greš na naslednje okno, kjer vneseš kupon in ti napiše koliko je cena nižja


na raznih s2+ ne prime, pravi da so promo?
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...
««
219 / 318
»»