» »

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Temo vidijo: vsi
««
204 / 319
»»

Okapi ::

Samael je izjavil:

Kakšen je pa prvi vtis?
Ni še nobenih review-ov, ker si najbrž med prvimi, ki jo je dobil.
Pogledal sem, če dela (dela), in jo dal v predal.;)
Mogoče bom zvečer posvetil čez balkon in si jo malo bolj natančno pogledal.

Samael ::

Mene je tudi pričakala v poštnem nabiralniku. Na oko sila imenitna igrača, v še bolj imenitni embalaži (ki se zapira z magnetom, kot smo že vajeni pri nekaterih Imalentovih lučkah) :p
Bom počakal na temo, da vidim kako pa kaj :) Zanimivo mi je, da ima XHP35 HI ledico (kar mi je sicer všeč). Običajno v tem tipu lučk višjega cenovnega razreda vidimo XHP35 HD, medtem ko je XHP35 HI rezervirana za throwerje. Potected high drain baterija, ki je že vstavljena v lučko je tu obrnjena drugače, kot smo vajeni, +pol je pri repu, kjer je oled zaslon.
Sem prepričan, da te lučke za to ceno ne bomo videli več :)


Imalent DM21C je na skrajno levi. Je daljša kot ostali dve na sliki (Nitecore EC21 in Lumintop EDC18) ampak vseeno krajša, tanjša (vsaj zdi se mi - nisem ju primerjal) kot vsem tu poznana Zanflare F1.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Samael ::

Te Vapcellove 26650 baterije s fasttecha, ki so danes prispele, so pa v zelo lepih škatlicah, moram rečt :)
Obloženi, na zadrgo. Ena v enojni, dve v dvojni. Nice - nisem še videl tega :)

WaterBoy ::

Zdravo

Ker sem izdredno razočaran nad zaneslivostjo delovanja U-torch UT01, s eobračam na vaš za alternatvno lučko.
Lepo bi bili da bi bila na AA in 14500.

Lahko je ravna ali pa kotne oblike:



Hvala

Samael ::

Najbrž baterija, ane?

S tema dvema ne bo nobenih težav:

LUMINTOP Tool AA 2.0 z banggooda (večino so naokoli kakšne kode za $14, sicer je cena cca $21)
Sofirn SP10s z aliexpressa (cca $12 ob rednih special dealih, praznikih, itd... sicer okoli $14)


edit:
Lumintop Tool AA 2.0 30% off koda: 1abad6 pa pride $16 (ta ima še dodatni magnetni pokrovček)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Tsunamii ::

>Samael koliko je bila Imalent DM21C katero si pravkar dobil..? Zdaj je kar orenk cena. Drugače poročaj kako se obnese v temi :D

Okapi ::

32 evrov, pa še convoy s3 je bil zraven, kot bonus.

Samael ::

Kot je rekel Okapi. Dve lučki v tej ceni, pa še high drain protected baterija je noter.
To omenjam zato, ker so te baterije preklemansko drage (3000mAh baterija s PCB-jem, ki čez spusti 15A!).

https://www.imalentlight.com/imalent-mr... $14.98
https://eu.nkon.nl/rechargeable/li-ion/... €10.25

Samael ::

Prva Imalent DM21C zapažanja v temi, s terase :)

Po dizjanu lučka ni videti thrower, vendar ima za te dimenzije relativno dolg in koncentriran throw-like snop (XHP35-HI) . Všeč mi je.

UI ima zelo uredu. Lepo klikaš 200-600-1400lm. Ali pa tiščiš gumb in greš v "infinite mode" ramping od 200 do 2000 (turbo). Ali pa dva hitra klika, da prideš direkt v turbo.
S tremi kliki prideš tudi do bolj skrite opcije mini 20lm (ampak to ni najbolj posrečeno, ker mora biti lučka že prižgana). Oled zaslon vse to lepo prikazuje. Lumne, voltažo baterije...

Sam gumb (oz. dva gumba, on/off in stopnje), pa jao Imalent, že spet.. obup! Tanka ploščata guma z mini ugrezom na repu.

Flattop baterija ne dela, mora biti buttontop (ena je tako ali tako priložena).

Magnetnega kabla za polnjenje še nisem odpakiral. Verjetno ga tudi ne bom. Sliši se fancy, ampak mi v osnovi ni všeč, da ni mini ali pa type-c usb, ampak rabiš njihov proprietary magnetic kabel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Tsunamii ::

Okapi je izjavil:

32 evrov, pa še convoy s3 je bil zraven, kot bonus.


Merdasica sem jezen, ker sem nekak sfalil nakup ;((

msms ::

Ima kdo to Xiaomi lučko? Je dobra?

https://www.aliexpress.com/item/4000176...

WaterBoy ::

Samael je izjavil:

Najbrž baterija, ane?

S tema dvema ne bo nobenih težav:

LUMINTOP Tool AA 2.0 z banggooda (večino so naokoli kakšne kode za $14, sicer je cena cca $21)
Sofirn SP10s z aliexpressa (cca $12 ob rednih special dealih, praznikih, itd... sicer okoli $14)


edit:
Lumintop Tool AA 2.0 30% off koda: 1abad6 pa pride $16 (ta ima še dodatni magnetni pokrovček)


Tako je. Daš novo baerijo not in ko prižgeš sveti. Izklopiš in nazaj prižgeš, ne dela. Odšraufaš pokrovček in prišraufaš nazaj pa dela, ali pa ne. In spet ponavljam postopek tak dolgo da dela :)

Pa je isto pri AA in 14500

Drugače ko sveti je super.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: WaterBoy ()

hunter01 ::

WaterBoy je izjavil:



Tako je. Daš novo baerijo not in ko prižgeš sveti. Izklopiš in nazaj prižgeš, ne dela. Odšraufaš pokrovček in prišraufaš nazaj pa dela, ali pa ne. In spet ponavljam postopek tak dolgo da dela :)



Pa si poizkusil zategniti vzmet na pokrovčku?

knap ::

Samael je izjavil:

Te Vapcellove 26650 baterije s fasttecha, ki so danes prispele, so pa v zelo lepih škatlicah, moram rečt :)
Obloženi, na zadrgo. Ena v enojni, dve v dvojni. Nice - nisem še videl tega :)



Cena?
Prosim za link.
Hvala
Lp

Samael ::

Dve te (lahko tudi po eno, tole je cena za dve):
Vapcell 26650 3.7V 5000mAh Rechargeable Li-ion Battery (2-Pack) - 20A continuous discharge $14.24

In eno to:
Vapcell 26650 3.7V 4200mAh Rechargeable Li-ion Battery - 32A continuous discharge $10.10

Poštnine ni bilo, je pa ground shipping, tako da traja podobno kot z aliexpressa dober mesec pa še kakšen dan zraven, da pride.
Zdajle ne vem iz glave, če sem se spomnil uporabiti, ampak običajno deluje na fasttechu koda "BLF" za 10% off za katerikoli artikel.

gregor ::

Astrolux started a Xmas Promotion!
30% OFF with the code : AXMAS
works on whole Astrolux (except promotions)


https://www.banggood.com/search/astrolu...!A&custlinkid=731210

EC01 za 23 usd:
https://www.banggood.com/search/astrolu...!A&custlinkid=731210

FT03 SST40 za 33,30 usd:
https://www.banggood.com/Astrolux-FT03-...

boste kaj nabavili?

LP

Samael ::

Zdaj, ko sem se pregrešil z 21700 baterijami, sem že nekajkrat pomislil, da bi nabavil EC01. Se mi zdi za to ceno kar fajna. Mi pa estetski izgled ni ne vem kako privlačen :) Glede na to, da so mere lučke manjše, kot je videti na slikah, mogoče vseeno ni tako zelo zelo "grda" :)

Mimogrede, zdaj ko imam možnost primerjati obe FT03, lahko rečem, da preferiram sst40 nad xhp50.2

sst40 se celo pri turbu nekaj blazno ne segreje, medtem ko se xhp50.2 hudičevo pregreje, padec z višje svetilnosti je znaten, baterijo skuri na en, dva, tri ... tako da kljub večjem outputu ne vidim neko bistveno prednost sledeče napram sst40, medtem ko sst40 ohrani lep intenziven snop brez, da bi bil padec z višje svetilnosti očem nekaj očiten.

Reprogramiranje narsil UI-ja mi je precej težavno. Sem se končno malce poigral s tem, pa ne vem, a nimam občutka za hitre klike, pa vmesno štetje, ali ne razločim vrstni red pri hitrem in posamičnem utripanju, ali kombinacija vsega, ampak cca uro sem zabil, da mi je uspelo teh par "simple" nastavitev: dati iz ramping v stepped mode, stepped mode v tri stopnje, disejblati moonlight, resetirati factory settings (ker boh si ga vedi, kaj vse sem še vmes nehote spremenil, pa niti vem ne), izklopiti led stikalo. Na koncu je pri obeh ostalo: factory settings + izklop led stikala :)

mat xxl ::

Ta Banggod je povsem brez veze, najprej pik, ne moreš porabiti, koda ni za promo izdelke, potem pa rabijo vsaj 3 tedne, da sploh pošljejo pa preden dobiš je februar. Zanimivo pa enako robo dobiš na Ebayu kak eur dražje dokaj hitro..... gledal sem povsem male na eno aaa baterijo.

gregor ::

EC01 moraš nabavit! :)
Moja je na poti. Morda še eno naročim.

Tudi FT03 z xhp je na poti. Glede na to kar si napisal, mi je kar malo žal, da sem jo nabavil. SST40 že imam.

Lp

Samael ::

Saj ne mislim, da je slaba al pa karkoli. Samo pač pri sst40 se mi zdi, da se boljše izkoristijo atributi v okviru njene zmogljivosti. xhp50.2 je pravi monster od lučke, pride pa s tem seveda pečica :)

SmeskoSnezak ::

knap je izjavil:

Samael je izjavil:

Te Vapcellove 26650 baterije s fasttecha, ki so danes prispele, so pa v zelo lepih škatlicah, moram rečt :)
Obloženi, na zadrgo. Ena v enojni, dve v dvojni. Nice - nisem še videl tega :)



Cena?
Prosim za link.
Hvala
Lp

Ce kdo kupuje in je iz LJ, bi kupil se zame? Placam extra za en pir/dva.

Tam je moznost izbrati tudi 18650 . Vsaj eno/dve bi blo se kul imeti za Nitecore EC21.

Dodatno me zanima: Katero "headlamp" se priporoca od Nitecore? Po moznosti pod 30/40eur ceno. Primerljiva z Imalent/ali boljsa.
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

gregor ::

Samael je izjavil:

Saj ne mislim, da je slaba al pa karkoli. Samo pač pri sst40 se mi zdi, da se boljše izkoristijo atributi v okviru njene zmogljivosti. xhp50.2 je pravi monster od lučke, pride pa s tem seveda pečica :)


bom kmalu imel obe verziji in bom lahko izbiral med njima, ko bom šel z psičko na sprehod :)

knap ::

Samael je izjavil:

Dve te (lahko tudi po eno, tole je cena za dve):
Vapcell 26650 3.7V 5000mAh Rechargeable Li-ion Battery (2-Pack) - 20A continuous discharge $14.24

In eno to:
Vapcell 26650 3.7V 4200mAh Rechargeable Li-ion Battery - 32A continuous discharge $10.10

Poštnine ni bilo, je pa ground shipping, tako da traja podobno kot z aliexpressa dober mesec pa še kakšen dan zraven, da pride.
Zdajle ne vem iz glave, če sem se spomnil uporabiti, ampak običajno deluje na fasttechu koda "BLF" za 10% off za katerikoli artikel.


zakaj pa si se odločil za nabavo teh baterij?
so zelo dobre?
hvala

LP

Tsunamii ::

Kako se vam obnese Astrolux EC01 ? Me mika kupit.. da imam se en format baterij :|
berem da po 20 sec pade iz 3500 .. na kolk pa nisem videl ? Cena je mikavna trenutno... plus floodka je, kar mi je vsec na vsej poplavi throwk

VIP58 ::

Astrolux EC01 je ena taka simpatična lučka, majhna, paše v žep jakne, lepo leži v roki.
En kup lepo razpršene svetlobe, brez izrazitega hotspota. Imam 5000k verzijo, meni je pri XHP50.2 mnogo lepša svetloba kot 6500k. Na turbo se hitro segreje, stepdown pa ni zelo opazen. Niti ni neke potrebe po gonjenju na turbo, je že pri rampingu na max dovolj svetlobe. Prehod iz rampinga na turbo je zvezen, ne ugasne med prehodom kot FT03.
Napajanju dobro služi Samsung INR21700-40T 4000mAh - 35A.
Cena je pa najugodnejša do sedaj, še v prednaročilu je bila dražja.
Too much of everything is just enough.

Samael ::

knap je izjavil:

Samael je izjavil:

Dve te (lahko tudi po eno, tole je cena za dve):
Vapcell 26650 3.7V 5000mAh Rechargeable Li-ion Battery (2-Pack) - 20A continuous discharge $14.24

In eno to:
Vapcell 26650 3.7V 4200mAh Rechargeable Li-ion Battery - 32A continuous discharge $10.10

Poštnine ni bilo, je pa ground shipping, tako da traja podobno kot z aliexpressa dober mesec pa še kakšen dan zraven, da pride.
Zdajle ne vem iz glave, če sem se spomnil uporabiti, ampak običajno deluje na fasttechu koda "BLF" za 10% off za katerikoli artikel.


zakaj pa si se odločil za nabavo teh baterij?
so zelo dobre?
hvala

LP


Nič posebnega niso :)

Mislim, Vapcell dela zelo ok baterije. Želel sem high capacity 26650 baterijo, ki da pa še vseeno nek soliden Amp od sebe. Zdaj pri liitokala 26650 okoli kapacitete ni dvoma, dvomim pa da dajo od sebe res max konstantni tok 20A, medtem ko Vapcell običajno dostavi to kar oglašuje.
In ker sem že ravno naročal, sem v košarico vrgel še eno high-drain (32A) vapcellovo baterijo, da mi ni bilo treba naročati posebej kje - sicer bi v primeru high-drain (manjša kapaciteta) raje izbral iJoy na nkonu ali Golisi na aliexpressu (linke sem prilimal kakšne dva-tri teden nazaj).

Tsunamii ::

VIP58 je izjavil:

Astrolux EC01 je ena taka simpatična lučka, majhna, paše v žep jakne, lepo leži v roki.
En kup lepo razpršene svetlobe, brez izrazitega hotspota. Imam 5000k verzijo, meni je pri XHP50.2 mnogo lepša svetloba kot 6500k. Na turbo se hitro segreje, stepdown pa ni zelo opazen. Niti ni neke potrebe po gonjenju na turbo, je že pri rampingu na max dovolj svetlobe. Prehod iz rampinga na turbo je zvezen, ne ugasne med prehodom kot FT03.
Napajanju dobro služi Samsung INR21700-40T 4000mAh - 35A.
Cena je pa najugodnejša do sedaj, še v prednaročilu je bila dražja.


Hvala ti za odgovor ! :)

gregor ::

Čas je za naročilo. :D;)

Tsunamii ::

Ekola ! Hvala za link in OPOMNIK Gregor !

Naročil Astrolux EC01 :D 8-)

Ste zelo zadovoljni z Astrolux FT03 SST40-W ? Me mika se ena throwka. Po napisanem sodeč je XHP50.2 navkljub vecjim lumnom manjsa metraza in preveliko segrevanje.
Plus kaj imate rajsi ..5000K ali 6500k pri SST-40 ? Za EC01 sem se odločil za 5000k ..ker berem na forumih, da ni razlike med 5k in 6k za ECO1.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tsunamii ()

Samael ::

Ja, Astrolux FT03 SST40 je super :) Mojo osebno preferenco te nad xhp50.2 sem napisal par objav nazaj :) Seveda pa xhp50.2 ni od muh...

5000k za vsakršno splošno uporabo. Je glih prav, če ne želiš preveč rumeno, niti preveč modrikasto belo.
6500k se nekoliko boljše obnese v izrednih meglenih razmerah in pa kadar delaš vtis na prijatelja (je videti še "močnejša", še bolj koncentrirana svetloba) neke resnične uporabne prednosti pa ni.

Tsunamii ::

Samael je izjavil:

Ja, Astrolux FT03 SST40 je super :) Mojo osebno preferenco te nad xhp50.2 sem napisal par objav nazaj :) Seveda pa xhp50.2 ni od muh...

5000k za vsakršno splošno uporabo. Je glih prav, če ne želiš preveč rumeno, niti preveč modrikasto belo.
6500k se nekoliko boljše obnese v izrednih meglenih razmerah in pa kadar delaš vtis na prijatelja (je videti še "močnejša", še bolj koncentrirana svetloba) neke resnične uporabne prednosti pa ni.

Hvala. Sem videl tvojo preferenco ja. Zato sem se odločil za SST40-W. Čepav ima xhp50.2 po eni strani bolj flood in je za 'sprehode' bolj primerna. Ceprav za to imamo pa namenske floodke. Ampak, če se res tako pregreje ter skuri baterijo...velik padec svetilnosti bo le SST40 trenutna prva izbira. Maybe drugic xhp50.2 :D
Cist ste me napalili na te lucke..vcasih mi je kar malo zal, da ne kupim kar je vse v akciji oz znizano. Recimo za IMALENT DM21C mi je preklemano zal ! Za Wuben E05 sem res vesel,da sem jo takrat kupil za slabih 15$, ko je bila znizana cena. Lusna, mala in orenk priročna! 8-) ZAl mi je,da jih nisem vzel več za darila ... ;((

Samael ::

Tu smo izgubili perspektivo :P
Obe ti lučki sta za sprehod bolj primerni ... na recimo 10% svetilnosti :P
Pa je še vedno vrh glave. Mislim, v končni fazi tudi thrower na 500lm osvetli več okolice, kot si človek večinoma želi, razen če se sprehaja nekje res daleč daleč stran od ljudi.

Tsunamii ::

Kako se obnese kaj Molicel INR21700-P42A 4000mAh - 45A napram Samsung INR21700-40T 4000mAh - 35A ? Samsung opravicu visjo ceno...? Rabim za mojo bodočo Astrolux EC01. Drugače raje kupim Samsung in imam mir.

Samael : KAtero naglavno lučko bi mi priporocal za sprehode. Za dva otroka starosti 5 - 7 let. Sam imam IMALENT HR20 vendar je za njiju nerodna oz teska na glavi.
Gledam, ki si enkrat omenil Manker. PA kolebam med E02H AAA ali vseeno bolj meni vsecno E03H AA. Plus je razlika med CREE XP-L LED in Nichia 219C LED (CRI>90) ledicami .. rabim nekaj da je cim bolj sirokokotno.
Oziroma je kaj drugega do 20€ rangu..?

matobeli ::

https://www.e-cigarette-forum.com/threa...

tl:dr Molicel je boljša izbira od 40T

Za lahko svetilkico poglej Nitecore NU17, ali še bolje, če ti uspe kje najt NU10 CRI

Samael ::

Jaz ne nosim čelk, tako da sem tu težko "pameten" ampak ja, tiste dve, tri Manker za 50% off (če cena še drži) so po mojem fajna izbira sploh če gre za otroke - nimh/alkalne baterije so lažje, ni neke potencialne nevarnosti, se ne pregrevajo in v končni fazi dajo tiste Manker lučke vseeno preseneteljiv output (oz. vsaj navedeno je tako) iz sebe glede na to da ne gre za litijeve baterije.
Alterantivno pa kot je rekel @mato zgoraj, NU10, NU15 ... (pa mislim, da je bil nedavno nazaj na BG ali GB tudi za NU5 ok kupon - imho čist dost za otroke pod 10 let).

"Najbrž si hotel vprašati, če Molicel opraviči višjo ceno, ne Samsung" - sem te hotel vprašati, pa sem pred tem še pozijal na nkon in opazil, da se je Molicelova baterija v zadnjih dneh pocenila za cele 3 eure in je zdaj cenejša od Samsungove. Ugh.

Molicel INR21700-P42A 4000mAh - 45A se na testih malenkost boljše odreže kot Samsung INR21700-40T 4000mAh - 35A, ampak dvomim, da imaš lučko (jaz je nimam), kjer bi se imela Molicel INR21700-P42A možnost izkazati bolje, tako da pač vzemi tisto, ki je v danem momentu cenejša.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Tsunamii ::

Hvala obema matobeli in Samael za odgovor in seveda pomoč !

Bom čekiral tudi za kaksen popust/kodo Nitecore NU10/15 in se odlocil med Manker potem.
Legende ste tukaj na forumu ..in zarad vas imam tolk teh lučk..in zeno, ki me zmer postrani gleda ko pride kak nov paket :)) in predlogi, da gremo nocni sprehod :))

Verjetno bom kupil Molicev, ki je te tolk cenej..ce je ze malenkost boljsa.

hunter01 ::

Welp ...

Še EC01 sem naročil ... Ne bom več v to temo hodil =)

Danes sem prvič sprobal Imalent DM21C na večernem sprehodu. Za test sem jo vklopil na turbo (2000lm) - wow ni kaj, xhp35 naredi dan. Potem sem pa čakal koliko časa bo zdržala na turbo. Kljub temu, da je zunaj (relativno?!) hladno, nisem zdržal kaj dosti časa - ker je lučka postala prevroča. Držal sem jo izključno še čisto na koncu. Skratka - turbo za nekaj posvetit na hitro in potem off, drugače je enostavno premajhna in preslabo hlajenje.

"Zmotilo" me je, da prikaz lumnov po nekaj sekundah zgine, ko imaš na turbo. Upal sem, da bo na prikazu vidno kako se zmanjšujejo lumni, pa ni - mogoče se da nastavit v nastavitvah?

Mi je pa všeč drugače, edino stikalo na koncu je takšno, da s prstom težko občutim ali bom pritisnil na on/off ali na mode. Tukaj bi lahko bolj občutno razliko naredili.

Slojanez ::

Pozdravljeni, katero 21700 baterijo za ec01 priporočate?
Hvala za nasvet
Janez

gregor ::

https://1lumen.com/21700-reviews/astrol...

AMP MEASUREMENT::

Moon: 0.01A
Low(~100lm): 0.17A
Med(~600lm): 0.78A
High(~1900lm): 3.3A
Turbo(~3400lm): 14.8A (with Samsung 21700 40T)


https://zeroair.org/2019/09/29/astrolux...

Samael ::

Slojanez je izjavil:

Pozdravljeni, katero 21700 baterijo za ec01 priporočate?
Hvala za nasvet
Janez

Smo glih omenjali par postov višje - ne vem kako ti je uspelo spregledati :P

Samael je izjavil:

Molicel INR21700-P42A 4000mAh - 45A se na testih malenkost boljše odreže kot Samsung INR21700-40T 4000mAh - 35A, ampak dvomim, da imaš lučko (jaz je nimam), kjer bi se imela Molicel INR21700-P42A možnost izkazati bolje, tako da pač vzemi tisto, ki je v danem momentu cenejša.


Tule boš našel obe: https://eu.nkon.nl/rechargeable/li-ion/...

(šla bi skozi tudi kakšna baterija z nekoliko večjo kapaciteto, naprimer Vapcell INR21700 4500mAh - 20A je čisto ok, ampak če lučka na turbo potegne 15A, ne bo nič narobe, če imaš nekaj "rezerve", omenjeni dve bateriji se bosta boljše obnašali pod večjo obremenitvijo, pa tudi nikoli ne veš, kdaj boš imel lučko, ki bo potegnila še nekaj več)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Slojanez ::

Hvala za trud. Naročil..
Janez

Samael ::

LUMINTOP FW3A
2800LM ANDÚRIL UI EDC Flashlight
$ 25.99
Coupon Code: BGNYJSKA


Convoy New L6 XHP70.2 4300lm
Long Range Strong LED Flashlight
$43.99
Coupon Code: BGNYASJX

Verjetno najboljsa cena za novejso xhp 70.2 L6 doslej?

bmwwww ::

Imam en problem z mojo klarus xt12gt. Ledica je padla dol, ocitno slab lot,ampak je ne uspem zlotat nazaj.
http://shrani.najdi.si/?I/xY/4gaUt7V/im...


Kaj bi mi priporocali za nadomestni siste. Bi bil ta vredu? Lazje + in - zlotat ker ledice ne morem.
CREE XHP70.2 LED with 6V 20mm DTP copper board
https://a.aliexpress.com/CDXnPNHI

Samael ::

Nisem iz te stroke, ampak malce dvomim, da je ta zamenjava primerna. XHP70.2 (29W) je pečica napram originalni XHP35 HI (13W) čeprav bo najbrž kdo tu znal povedati kaj več na to temo.
xhp70.2 ima 4 x večjo površino kot originalna xhp35 v tej lučki, s tem da je tale xhp70.2 na 6V podnožju (obstaja tudi z 12V), medtem ko je xhp35 na 12V. A v to Klarusko sploh pride "20mm DTP copper board"?

Če kupuješ xhp ledice, ti predlagam, da si ogledaš tudi na leddna.com, zna prit skozi ceneje, kot to kar si linkal.

Samael ::

Evo.
http://kaidomain.com/Cree-XHP35-HI-D4-3... $5.19 (na strani imaš na izbiro tudi druge tinte)

Zmeri podnožje (ploščico) spodaj pa izberi tapravo mero (dvomim, da je v tej lučki 20mm)

10mm DTP Copper MCPCB [S028031] (+$1.40)
16mm DTP Copper MCPCB [S026022] (+$1.40)
20mm DTP Copper MCPCB [S024953] (+$1.60)

bmwwww ::

Samael je izjavil:

Evo.
http://kaidomain.com/Cree-XHP35-HI-D4-3... $5.19 (na strani imaš na izbiro tudi druge tinte)

Zmeri podnožje (ploščico) spodaj pa izberi tapravo mero (dvomim, da je v tej lučki 20mm)

10mm DTP Copper MCPCB [S028031] (+$1.40)
16mm DTP Copper MCPCB [S026022] (+$1.40)
20mm DTP Copper MCPCB [S024953] (+$1.60)


Ja sej tudi jaz nevem kaj in kako. Sej najraje bi itak xhp35 dal kot je original. Hvala, pogledam na temu linku. Ma 16 bi mogla pasat. Pomerim doma

Samael ::

Mimogrede, originalna XHP35 HI je super ledica. Imho. najboljša za ta tip lučke.
Alternativno, če ti throw ni všeč, lahko kupiš XHP35 HD za več flooda/manj throwa, ne vidim pa pogojev, kako bi z XHP70.2, ki je sicer beast od ledice, kakorkoli profitiral v tej lučki. Prej bi kaj skuril... :)

Gregor5816 ::

Želel sem vprašat za nasvet za novo lučko, pa sem po zadnjih prebranih objavah tudi jaz naročil Astrolux EC01 in Molicel. :)

Samael ::

Dobra izbira :)

gregor ::

Gregor:D

Sedaj pa potrebuješ še "throw" lučko :).
Astrolux FT03 je odlična izbira za cca. 30 USD.

Če pa še ne veš ali so throw lučke za tebe, pa lahko najprej nabaviš Convoy C8 za 12 USD ali C8+ z novejšo ledico SS40 za 17 USD:

http://budgetlightforum.com/comment/160...

Lp
««
204 / 319
»»