» »

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Temo vidijo: vsi
««
103 / 324
»»

FireSnake ::

Danes bom v roke dobil LiitoKala baterije, ki sem jih naročil 30. novembra (aliexpress).
za referenco, če kdo še čaka na baterije.
Zdaj bom lahko "nafilal" obe F1, ker sem včeraj dal edino baterijo v Convoy S2+

Na poti še 12 baterij (naročenih kasneje).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

simon2704 ::

Meni je včeraj prijelo kodo za imalentko, tudi glede akumulatorja zgleda ne bo problem.

perci ::

Jst sem včeraj dobil težko pričakovano Klarus XT12S. Luštna lučka. Ima tudi navoj za foto stojalo - že sprobano v praksi :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

koyotee ::

F1 nimajo na zalogi, danes dobil refund za 2 komada naročene 8.11.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

pierch ::

Heh, včeraj dobil litokala li100 iz tiste akcije....paket pa čisto premočen, ker očitno ni bil dobro zaprt in ga je nekje namočilo. Moram danes zahtevat refund, ker nevem če bi to uporabljal, čeprav na hiter preizkus, polnilcu ni hudega.
Pierch

perci ::

mimogrede, ve kdo, kaj je fora tistega vrtečega 4krakega obročka na Klarus XT12S? Na eni strani ima sicer luknjico za vrvico ampak to ima itak tudi na koncu.

Tsunamii ::

perci je izjavil:

Jst sem včeraj dobil težko pričakovano Klarus XT12S. Luštna lučka. Ima tudi navoj za foto stojalo - že sprobano v praksi :).


Kako se obnese lucka ? JE dovolj floodka ? Mene mika Klarus XT12GT - Throw varjanta. Se jo da se dobiti po znizani ceni 50€ kje ?

impre ::

koyotee je izjavil:

F1 nimajo na zalogi, danes dobil refund za 2 komada naročene 8.11.

Tudi jaz sem ponoči dobil mail od PP, da je bil narejen refund od GB, vendar na kartici ni pa še nič... Koliko časa se to čaka? Je to odvisno od banke?

Furbo ::

Jaz imam dve F1, eno warm in eno cool, nerabljeni, koliko ponudite? :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

perci ::

Tsunamii je izjavil:

perci je izjavil:

Jst sem včeraj dobil težko pričakovano Klarus XT12S. Luštna lučka. Ima tudi navoj za foto stojalo - že sprobano v praksi :).


Kako se obnese lucka ? JE dovolj floodka ? Mene mika Klarus XT12GT - Throw varjanta. Se jo da se dobiti po znizani ceni 50€ kje ?

Je dobra all round lučka. Morda bi lahko imela malo več flooda, za moj okus. Kupil sem jo za 57 USD v group buyu prek BLF.

koyotee ::

impre je izjavil:

koyotee je izjavil:

F1 nimajo na zalogi, danes dobil refund za 2 komada naročene 8.11.

Tudi jaz sem ponoči dobil mail od PP, da je bil narejen refund od GB, vendar na kartici ni pa še nič... Koliko časa se to čaka? Je to odvisno od banke?


Do 48ur, če so že nakazali.

@Furbo menjam za eno F2 :))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

impre ::

Hvala bom spremljal. Drugače pa tudi sedaj na GB ticket videl da tako piše

gregor ::

Danes sem prejel obvestilo iz AE, da me na pošti čaka LK 26650 baterija.:)

Furbo ::

Zgleda so bile vse naše baterije na istem vlaku :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

gregor ::

gregor je izjavil:

2.1. so mi napisali (GB) da dobim vračilo v 24 h. Sedaj smo 9.1. in še vedno mi niso vrnili denarja.
Sem jim spet moral poslat zahtevo za vračilo. Res ne vem kaj se gredo, očitno mislijo da bom pozabil.
LP


Moram popravit svojo izjavo. So mi že vrnili 5.1., problem je bil v tem, da nisem prejel paypal obvestila na email. Očitno paypal ne pošlje obvestila če dobiš povračilo. Sem šel pogledat v paypal in vračilo je označeno z zeleno barvo.

Torej ta reklamacija je rešena.:) Še nekaj drugih je odprtih (blago ni prispelo).

LP

Furbo je izjavil:

Zgleda so bile vse naše baterije na istem vlaku :)


isti ladji

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregor ()

Okapi ::

Ves novembrski promet iz Aliexpressa je prišel naenkrat;). Jaz sem imel tri naročila, 15., 17. in 21. november.

In baterije niso potovale z ladjo. Po sledenju sodeč sta šli prvi dve pošiljki 14. decembra na letalo v Urumqiju, tretja pa 20. Kako so potovale naprej in kje so se združile, pa pojma nimam. Glede na kraj odhoda bi lahko sklepali, da so šle v Turčijo ali mogoče Iran in od tam z vlakom dalje.

So pa zanimivo pakirane. Vsaka baterija v svoji mali škatlici. Po dve skupaj v eni malo večji škatlici in po dve škatlici z dvema baterijama v eni še malo večji škatlici. Kot kakšne ruske matrjoške sem jih odpiral.;)

S tem da dve pošiljki je danes prinesel poštar, tretja se je pa na carini zataknila.;((

kumer ::

ali je morda kdo že naročil to zadevo
https://www.banggood.com/Nitecore-TINI-...

zelo majhna in svetla

vem da je bil nek gb na BLF, samo ne vem če je bilo kaj iz tega, če je še aktiven
sem pa sedaj dobil email za vip, cena 23,95 usd

LP

tictac ::

gregor je izjavil:

Danes sem prejel obvestilo iz AE, da me na pošti čaka LK 26650 baterija.:)



tud jaz vceraj dobil mail od AE, da so bile 2bateriji prejete .. :)

ni pa se nic info od GB glede svetilk, naročenih istočasno , začetek decembra :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tictac ()

koyotee ::

kumer je izjavil:

ali je morda kdo že naročil to zadevo
https://www.banggood.com/Nitecore-TINI-...

zelo majhna in svetla

vem da je bil nek gb na BLF, samo ne vem če je bilo kaj iz tega, če je še aktiven
sem pa sedaj dobil email za vip, cena 23,95 usd

LP


Idejo so si sposodili pa od tele


Samo da je ta 25x dražja :))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

koyotee ::

Drugače pa še dobro, da ne veste za kaj takega, ker bi že zdavnaj bankrotirali:








Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

pierch ::

No, nekateri že vemo, ampak smo prizemljeni na tak ali drugačen način :)
Pierch

FireSnake ::

Furbo je izjavil:

Jaz imam dve F1, eno warm in eno cool, nerabljeni, koliko ponudite? :)


Za pametno ceno vzamem obe.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

gregor ::

kumer je izjavil:

ali je morda kdo že naročil to zadevo
https://www.banggood.com/Nitecore-TINI-...

zelo majhna in svetla

vem da je bil nek gb na BLF, samo ne vem če je bilo kaj iz tega, če je še aktiven
sem pa sedaj dobil email za vip, cena 23,95 usd

LP


gb so bili preklicani, ker bi naj nekdo sporočil novico o gb proizvajalcu...?

je pa res ta lučka precej majhna:

TINI VS TIP



https://imgur.com/a/znwaf

škoda da NC ne dovoljuje group buy

lp

knap ::

http://budgetlightforum.com/comment/125...

Convoy C8 LED Safety Flashlight Bulb - XPL HI V2-1A BLACK
https://www.gearbest.com/bathroom-light...

$ 12.99

....

gregor ::

pa sem naročil še eno C8, ker ne vem če bosta prispeli C8 ki sta bili naročei sredi novembra
11,92 EUR :)
lp

Samael ::

perci je izjavil:

mimogrede, ve kdo, kaj je fora tistega vrtečega 4krakega obročka na Klarus XT12S? Na eni strani ima sicer luknjico za vrvico ampak to ima itak tudi na koncu.


A to misliš snemljiv "tactical ring"?
Če misliš to, je namenjem oprijemu med prsti (tako imenovan "cigar grip") kadar svetilko uporabljaš ob strelnem orožju. Če nisi strelec je najbrž boljše, da ga snameš.




matobeli ::

Uh, to je ta fora. Sem vedno mislil da je samo za to tam da se lučka ne more rolat.

Bom probal kako se obnese na L6...;((

Samael ::

Če ima kdo BLF račun, pa če se mu da pojamrati, naj pojamra tu http://budgetlightforum.com/node/52547?... da želi tudi SI kode.
En čas je bilo v tej temi nekaj solidnih ponudb samo za par držav, med katere so vključili tudi SI (Slovenijo), potem pa so Nemci in še nekateri jamrali, da njih pa ni, pa so izgleda samo malce zamenjali nabor držav. Ko bo kakšne res Ok deal, bo najbrž prepozno za pregovarjanje in prošnjo, če smo lahko zraven.

perci ::

Haha, thx Samael.

gregor ::

pa ne pozabi na pištolo ;)

perci ::

Ma, kaj ti bo pištola - če s stroboskopom nekoga ustreliš, ga glih tolk zmedeš za ene dve sekundi, da ga lahko pol še lopneš s svetilko po glavi.

Budala sem probal na sebi - ni prijetno.

No, samo stroboskop - nisem se še lopnil po glavi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

mat xxl ::

koyotee je izjavil:

F1 nimajo na zalogi, danes dobil refund za 2 komada naročene 8.11.


Imajo imajo, pa ne dajo, jaz sem jo 3 dni nazaj naročil je bila pod 20 usd in sem včeraj že dobil obvestilo, da je poslana.


Torej enostavno ciganske metode, nekaj so prepoceni prodali, pa imajo, pa ne bi radi minusa delali, tako, da za tebe nimajo ..... :(.

koyotee ::

Za par evrov več dobiš pa lumnitop edc25, malo boljše izdelave :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Tsunamii ::

koyotee je izjavil:

Za par evrov več dobiš pa lumnitop edc25, malo boljše izdelave :)


JAz sem zelo zadovoljen s to lucko. Za tak denar ( okol 20€..) je super.

perci ::

Ja, EDC 25 je kar nice.

Po drugi strani mi ni jasno, zakaj ste tolk fascinirani nad C8? Zarad throwa?

Samael ::

Veliko svetlobe, za malo denarja :)
XPL HI C8 je po mojem ta moment še vedno edina svetilka, ki za borih $12.99 zmore do 500m (pa recimo raje 300m) throwa, da v tem price rangu od sebe do 1000lm svetlobe brez problema pregrevanja, je narejena solidno in preprosta za uporabo hkrati. Bang for a buck al kako že rečejo nekateri.
Do še pred nedavnim nisi dobil za ta denar ničesar niti blizu podobnega XML2 C8 (mislim, da je o tem pisal par tednov nazaj že @matobeli).

Jaz osebno sem sicer bolj fan valjastih taktičnih svetilk a la EDC25, ampak pri C8 res za borih 13USD dobiš vse, kar nekdo od solidne svetilke potrebuje (pod pogojem da ti ni pogoj integrirano polnjenje). Moj sodelavec iz varnostnega oddelka ima svojo, privatno (XML2 verzija) za obhode raje kot službeno streamlight stinger svetilko in ne želi niti slišati, da bi jo zamenjal za kakšno F1, čeprav je dve kupil za familijo.

gregor ::

http://budgetlightforum.com/comment/125...

Edc25 za 30 USD, bo potrebno počakati na boljšo ponudbo ;)

Tsunamii ::

gregor je izjavil:

http://budgetlightforum.com/comment/125...

Edc25 za 30 USD, bo potrebno počakati na boljšo ponudbo ;)


Res je..decembra je bila 21€

Je kaksna akcija do 55€ za Klarus XT12GT ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tsunamii ()

OZZY ::

koyotee je izjavil:

F1 nimajo na zalogi, danes dobil refund za 2 komada naročene 8.11.


Mam pa srečo, da sem dobil vseh 7 komadov naročenih okoli tistega obdobja..
Go with the flow.

firbec ::

F1 se veselo prodajajao, na cilj pa jih očitno prispe dokaj malo 8-O

perci ::

Temu Okapi rece profesionalnost. Glih prov nas nategujejo, da jih ne odjebemo.

gregor ::

firbec je izjavil:

F1 se veselo prodajajao, na cilj pa jih očitno prispe dokaj malo 8-O


Prodajajo po kakšni ceni, 20 usd?

Grk mi je preko ZS napisal, da bo vprašal prijatelja, ki dela v GB kaj se dogaja z to lučko.
Če bo dobil odgovor oz če ga bo posredoval dalje pa ne vem...

LP

skico ::

koyotee je izjavil:

F1 nimajo na zalogi, danes dobil refund za 2 komada naročene 8.11.


evo, ista stvar.. kupil 2 F1 3.11.2017, pa so jih kao dal na pošto (2 paketa) pa ni še nobene, zdej me pa preko ticketa nategujejo naj še mal počakam in podobno..

da niti ne govorim po kaki ceni sem jih kupil.. :(

Tac20 ::

Vprašanje:

Imam litokala li 402 polnilec, gor je gumb za "mode" lahko izberes 500, 700, 1000, 2000 mA. V kakšnih primerih se to uporablja?

Uporabljam z Litokala NCR1 18650B

P.S. Skilhunt H03 LED Headlamp ki sem naročil v akciji grka 21.11 ni nikoli prisla tako da sem odprl dispute.

koyotee ::

Tac20 je izjavil:

Vprašanje:

Imam litokala li 402 polnilec, gor je gumb za "mode" lahko izberes 500, 700, 1000, 2000 mA. V kakšnih primerih se to uporablja?

Uporabljam z Litokala NCR1 18650B

P.S. Skilhunt H03 LED Headlamp ki sem naročil v akciji grka 21.11 ni nikoli prisla tako da sem odprl dispute.


Žal boš moral počakat do 21ga, da mbo minilo 2 meseca.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

knap ::

Tac20 je izjavil:

Vprašanje:

Imam litokala li 402 polnilec, gor je gumb za "mode" lahko izberes 500, 700, 1000, 2000 mA. V kakšnih primerih se to uporablja?

Uporabljam z Litokala NCR1 18650B

P.S. Skilhunt H03 LED Headlamp ki sem naročil v akciji grka 21.11 ni nikoli prisla tako da sem odprl dispute.


kako hitro bi rad imel napolnjeno, jaz polnim na 1000, 2000 je bolj primeren za 26650
če se motim, me popravite



ne poznam razloga vendar BLF je ukinil račun uporabniku r3rac in tudi njegovo temo z kodami
škoda

tema izbrisana:
http://budgetlightforum.com/node/52142

na srečo pa je ostala njegova stran:
https://couponsfromchina.com/
lučke:
https://couponsfromchina.com/2017/06/19...

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: knap ()

koyotee ::

Priporočen tokje 0,5C, kje je C kapaciteta baterije. Naprimer 3000mah baterijo bi lahko polnil z 1500ma. Itak pa večina polnilcev ne podpira več kot 1A.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

impre ::

skico je izjavil:

koyotee je izjavil:

F1 nimajo na zalogi, danes dobil refund za 2 komada naročene 8.11.


evo, ista stvar.. kupil 2 F1 3.11.2017, pa so jih kao dal na pošto (2 paketa) pa ni še nobene, zdej me pa preko ticketa nategujejo naj še mal počakam in podobno..

da niti ne govorim po kaki ceni sem jih kupil.. :(

Jaz še malo počakam, če dobim Boruit čelko naročeno pred božičem, in če bo tudi tam tako nategovanje kot pri F1, potem je bil to moj zadnji nakup na GB...

Mi pa nekaj ni jasno: na PP mi kaže, da je bilo nakazano vračilo za F1, a na kartici ni pa še nič... Kaj to moram začeti težiti PP?

Samael ::

Nikoli. Traja kakšne 4 dni običajno, da se refunded denar prikaže na kreditni. Lahko tudi dlje.
To ni samo stvar paypala ampak sistema kartic, če se prav spomnim.

impre ::

Ok hvala ti. Samo zanima, ne zakaj se ne sme težiti PP?:D
Na ticketu od GB mi piše 48 ur, tako da sedaj je dober dan in pol od nakazila in počakajmo...
««
103 / 324
»»