» »

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Temo vidijo: vsi
««
101 / 324
»»

firbec ::

Furbo je izjavil:

Jaz sem tudi naročil, če bodo slabša kapaciteta, bom pač zahteval denar nazaj.

čisto informativno me zanima, a vi kaj gledate, v kateri valuti plačujete ali imate kar na € nastavljeno ?
sem naredil primerjavo nakupa 2 paketov teh baterij v treh valutah:

€ = 20,25
$ = 24.08 = 20.50 €
Ł = 18.03 = 20.19 €

in potem te še PayPal nategne za provizijo, če mu ob plačilu ne spremenite menjavo po bančnem, ne po Paypalovem kursu.

matobeli ::

Jaz mam v eur nastavljeno. Sem že enkrat delal primerjavo z usd in ugotovil enako.

Nisem pa gledal gbp, zanimivo da je nižje.

perci ::

Danes sem, dobil Lumintop EDC25. Super svetilka, morda malo premalo flooda ampak vseeno zelo luškana. Morda celo top med malimi lučkami.

Dobil sem tudi BD06, ki mi pa ni preveč všeč. Polnjenje je v kurcu, tisti dodatek, ki ga moraš napopat na gumb za vklop bom izgubil po prvem polnjenju. Moti me tudi, da moraš, da prideš do turbo 8krat pritisnit gumb. Navodil ni bilo zraven, tko da ne vem ali obstaja kakšna bolj elegantna varianta. Sveti kar OK, ni pa nevemkaj.

firbec ::

perci je izjavil:

Danes sem, dobil Lumintop EDC25. Super svetilka, morda malo premalo flooda ampak vseeno zelo luškana. Morda celo top med malimi lučkami.

Dobil sem tudi BD06, ki mi pa ni preveč všeč. Polnjenje je v kurcu, tisti dodatek, ki ga moraš napopat na gumb za vklop bom izgubil po prvem polnjenju. Moti me tudi, da moraš, da prideš do turbo 8krat pritisnit gumb. Navodil ni bilo zraven, tko da ne vem ali obstaja kakšna bolj elegantna varianta. Sveti kar OK, ni pa nevemkaj.

Upam, da ti pridejo prav:

perci ::

firbec, hvala za trud, vendar sem bil očitno narobe razumljen. Nimam navodil od BD06.

Samael ::

Samael je izjavil:

Če se ne motim, nove BD06 uporabljajo biscotti firmware.


Dodatno razlago imaš tu: http://budgetlightforum.com/comment/997...
Source: http://bazaar.launchpad.net/~toykeeper/...


In še video, ki demonstrira kako se prebiti skozi te klike :)

Samael je izjavil:

Glej sledeči video od 4:30 (oz. 5:20) minute dalje :)

(sicer je C8, ampak ima isti biscotti UI firmware)

perci ::

Samael, thx. Bom sprobal tole dans.

koyotee ::

Včeraj rezerviral še eno BLF GT za 157$, ker je konec groupbuya :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

gregor ::

So nabrali kar precej kupcev za ta group buy.

Za tako veliko in tudi ne zelo poceni lučko kar lepa številka.

Samo ne pa moti, da je tudi druga skupina lučk šla v US.

Lp

koyotee ::

Ma men je vseeno, slej ko prej bo prišla, v tem času bodo pa mogoče še kako stvar dodelali, če se bo pokazalo, da dela probleme :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

impre ::

Saj v C8 gredo verjetno tudi button top baterije ali je kakšen problem z notranjim fedrčkom? Imam namen naročiti eno botton top, da imam vsaj za rezervo, če kdaj slučajno rabim...

Samael ::

Da.
Convoy-eva C8 dela na vse standardne (flattop/buttontop/unprotected/protected) 18650 baterije.

m3k ::

gregor je izjavil:

samo cena ni ista ;)
akcij za F1 okrog 10-13 usd očitno več ne bo, upam, da se motim ...

50% off zanflare F1 USB Rechargeable Flashlight - F1USB (FIXED PRICE Coupon: $19.99)
Mirko tipka na radirko ////

koyotee ::

Ma noben ne bo kupil za tak denar :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Okapi ::

Smo se razvadili.;)

impre ::

Tisti, ki niste prejeli F1 iz naročil ob koncu oktobra, ali jim že kaj težite? Jaz sem jim včeraj pisal in če prav štekam hočejo poslati novo... So mi poslali, naj pošljem ponovno vse podatke. Se splača ali raje zahtevam denar?

Okapi ::

Odvisno, po kakšni ceni si kupil. Moj je bil 10 dolarjev in bom rekel, naj pošljejo novega, ker jih po tej ceni ni več mogoče dobiti.

impre ::

Ja 9,99$ sem dal tudi jaz, samo odkrito povedano, me je kar malo minilo veselje za to lučko...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: impre ()

Okapi ::

A je kdo zadnje čase dobil kakšne Liitokale iz Aliexpressa? Sem naročal 15., 17. in 21. novembra, pa je še vse na poti. Po sledenju sodeč naj bi šlo sredi decembra na letalo v Urumqiju (vukojebina na severozahodu Kitajske), potem pa ni več podatkov.

Samael ::

Ne, čakam še oboje. Ampak LK pošiljke so vedno rabile celo večnost že preko leta, zdaj dec-nov pa itak.
Order time & date: 11:41 Nov. 20 2017
Order time & date: 00:23 Nov. 26 2017

jest10 ::

Okapi je izjavil:

A je kdo zadnje čase dobil kakšne Liitokale iz Aliexpressa? Sem naročal 15., 17. in 21. novembra, pa je še vse na poti. Po sledenju sodeč naj bi šlo sredi decembra na letalo v Urumqiju (vukojebina na severozahodu Kitajske), potem pa ni več podatkov.

Jaz bom dobil jutri, naročeno v štartu novembra.

koyotee ::

Jaz naročam samo še z nkon, je*** kitajce :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Furbo ::

Order time & date: 07:01 Nov. 21 2017

Mojih tudi še ni, sem pa preventivno naročil še 4 dva dni nazaj, če bom kupoval lučke. :))
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

Tsunamii ::

jest10 je izjavil:

Okapi je izjavil:

A je kdo zadnje čase dobil kakšne Liitokale iz Aliexpressa? Sem naročal 15., 17. in 21. novembra, pa je še vse na poti. Po sledenju sodeč naj bi šlo sredi decembra na letalo v Urumqiju (vukojebina na severozahodu Kitajske), potem pa ni več podatkov.

Jaz bom dobil jutri, naročeno v štartu novembra.


OMG.. jaz narocil ta teden tiste 'kao' v akciji. Pomen do marca/aprila dobim ? Se dobro da sem narocil pred tem se na nkon.a :D

gregor ::

gregor ::

BLF Q8




slike posnete z 2 leti starim telefonom, kvaliteta temu primerna

LP

phixion ::

In kakšni so vtisi? Kater baterije si dal notri?

Scaramouche ::

gregor je izjavil:



pa to je ogromen dildo, men še q8 deluje malo prevelika za nosit ponoč go greš na sprehod, to je samo za kak hangar čuvat ali pa vesoljce lovit po nebu...

Tsunamii ::

Scaramouche je izjavil:

gregor je izjavil:



pa to je ogromen dildo, men še q8 deluje malo prevelika za nosit ponoč go greš na sprehod, to je samo za kak hangar čuvat ali pa vesoljce lovit po nebu...


:)):)):)):))

Scaramouche ::

gregor je izjavil:

BLF Q8




slike posnete z 2 leti starim telefonom, kvaliteta temu primerna

LP


kakšen polnilec si zraven kupil in baterije?

mat xxl ::

Ve kdo kako preveriti pošiljke od Dealextrema, kje so imam njihov mail z številkami, samo mi nič ne odpre, kaj delam narobe ?

Samael ::

Ne moremo vedeti, ker ne vemo kaksen format tracking cifer imas - a gre za dejanski tracking v mednarodnem formatu, ali pa za interno stevilko kaksnega carrierja ali karkoli pac ze...
Poskusi https://www.17track.net/en - ce tole ne pokaze nic, je zelo malo sans, da bo karkoli drugega.

gregor ::

Tsunamii je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

gregor je izjavil:



pa to je ogromen dildo, men še q8 deluje malo prevelika za nosit ponoč go greš na sprehod, to je samo za kak hangar čuvat ali pa vesoljce lovit po nebu...


:)):)):)):))


tudi ta video je zanimiv ;)

kumer ::

lučka vseh lučk, sedaj lahko še torbo nabavite, takšna lučka zahteva svojo torbo :)
+ zaščita za steklo






http://budgetlightforum.com/node/58260

gregor ::

phixion je izjavil:

In kakšni so vtisi? Kater baterije si dal notri?


vtisi so zelo dobri, sveti super, vse deluje BP

noter sem najprej imel samsung 30q flat top, nato sem izvedel, da niso primerne za to lučko ker so flat top in lahko pride do problemov
zato sem na nkon.nl nabavil iste baterije, vendar button top, še čakam da pridejo
sedaj pa imam noter panasonic ncr18650b button top, kot vmesna varianta

LP

gregor ::

Scaramouche je izjavil:

gregor je izjavil:

BLF Q8




slike posnete z 2 leti starim telefonom, kvaliteta temu primerna

LP


kakšen polnilec si zraven kupil in baterije?


polnilec sem že imel litokala lii 500, čeprav je sedaj odpovedal, tako da uporabljam xtar VP2 in lk 402

če boš nabavljal polnilec, potem je LK 500 večkrat v akcij za 18 usd, čeprav zadnje čase ni akcij za EU varianto
sam tudi čakam, da ga nabavim

tukaj imaš button top:

https://www.nkon.nl/rechargeable/18650-...

če imaš veliko denarja, potem sony vtc6, drugače pa 30q ali sanyo ga...
še prejšnji teden je bila na voljo tudi lg hg2, ki pa je očitno razprodana

LP

kumer ::

ali ste že videli convoy L2 ki izgleda nekoliko drugače:

http://budgetlightforum.com/node/57982

Recently we tried a new variation of the clear anodizing currently offered currently on the S2+ and the C8. This time we did it on the L2 and went about the process differently. The new anodizing process results in a much more raw machined look but despite it's bare look it is anodized.






ali bo lučka tudi dejansko šla v prodajo, pa ne vem

LP

koyotee ::

Ta srebrna barva je res ogabno bling bling :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

FireSnake ::

impre je izjavil:

Ja 9,99$ sem dal tudi jaz, samo odkrito povedano, me je kar malo minilo veselje za to lučko...


Ti jo jaz odkupim ;) Če ti ni do nje ...

Okapi je izjavil:

A je kdo zadnje čase dobil kakšne Liitokale iz Aliexpressa? Sem naročal 15., 17. in 21. novembra, pa je še vse na poti. Po sledenju sodeč naj bi šlo sredi decembra na letalo v Urumqiju (vukojebina na severozahodu Kitajske), potem pa ni več podatkov.


JAz sem jih naročeval, pa jih še zdaj ni .... dolgo traja.
Prve naročil 30. novembra, pa jih še ni.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

impre ::

Pa če tudi v drugo ne pride? :)

Aar2rk ::

Prav zaradi časa sem naročil z nkona, dan ali dva pred božičem, prišle v četrtek. 4.1. z vsemi prazniki vmes. Vredno par evrov več.
In vse lučke, ki so tačas prišle, so opremljene in delujoče :D

matobeli ::

A se je še pri komu danes sprostil poštni čep?

Dobil sem 7 paketkov ki so bili naročeni vse ob sredine novembra pa do konca decembra. Nažalost pa ni ene male medeninaste lučke zraven :)

perci ::

nope, v petek sem dobil dva paketa, danes nič ;(

firbec ::

Scaramouche je izjavil:

pa to je ogromen dildo, men še q8 deluje malo prevelika za nosit ponoč go greš na sprehod, to je samo za kak hangar čuvat ali pa vesoljce lovit po nebu...

:)) :)) :)) :)) :)) eden najboljših postov, kar sem jih prebral na slotech. Prav rad bi te v živo spoznal, po moje je zraven tebe vedno polno smeha, imam tak feeling :))

gregor ::

dildo v akciji

perci ::

Ma dobr, kakšna je realna uporabnost tega?

phixion ::

Katere 18650 in 26650 baterije vzeti iz Nkon strani? Sem naročil tudi Litokala iz AE, vendar traja predolgo.

phixion ::

Ali je tale S2 ok ki jo ima zdaj grk v akciji?

https://www.gearbest.com/led-flashlight...

firbec ::

phixion je izjavil:

Ali je tale S2 ok ki jo ima zdaj grk v akciji?

https://www.gearbest.com/led-flashlight...

4.98 / 5
2485 Customer Reviews
če ti to kaj pove, seveda je odločitev tvoja ;)
za $8.25 je jaz ne najdem nikjer

mat xxl ::

perci je izjavil:

Ma dobr, kakšna je realna uporabnost tega?


Ko ti kak kretenček zadaj vozi z dolgimi ljučmi, ga z tem malo spametuješ ;).
««
101 / 324
»»