» »

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Temo vidijo: vsi
««
152 / 319
»»

gregor ::

ta trgovina bo imela 11.11. zanflare f1 za 16 usd (z vključeno poštnino)
vem da ni 10 usd :), kot je bilo lani ob tem času ampak morda pa to še pride... ;)

https://www.aliexpress.com/item/Zanflar...

knap ::

kaj boste, če boste, nabavili za 11.11.
že imate kaj nagledano, tudi sofirn in litokala bosta imela nižje cene...

lp

Tsunamii ::

Upam da tudi Klarus zniza cene..rabim takticno lucko 8-)

bosmla ::

Nihce?
Sofirn SC31 se mi zdi najbolj uporabna (fajn stikalo, pa se kratki klik za on/off) samo izgleda, da nima zascite pred izpraznjenjem? Ne spoznam se najboljse - mi lahko kdo to potrdi? Imam namrec zalogo LiitoKala INR18650-35E.

Vsi samo kupujete - struckoti pa so nekje na temnem?8-)

MKC00 ::

Kakšne so kaj vaše izkušnje z gearbest in tem obdobjem v novembru do "black friday"? Če je sedaj npr. Skilhunt H03 na "Promo" znižana za 21% (sedaj ~28€), je pričakovati še kaj nižjo ceno?

perci ::

po mojem spominu se je spustila do sedaj max na 25 eur

koyotee ::

bosmla je izjavil:

Nihce?
Sofirn SC31 se mi zdi najbolj uporabna (fajn stikalo, pa se kratki klik za on/off) samo izgleda, da nima zascite pred izpraznjenjem? Ne spoznam se najboljse - mi lahko kdo to potrdi? Imam namrec zalogo LiitoKala INR18650-35E.

Vsi samo kupujete - struckoti pa so nekje na temnem?8-)


https://www.google.si/amp/s/zeroair.wor...

This light does not have LVP. There’s a switch warning at 2.8V and below – two blue blinks – and that warning continues all the way down. Main output, and warning output continue to dim, but never seem to shut off.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

bosmla ::

^^ja hvala koyotee to sem videl...
Vmas sem nasel pa tole http://budgetlightforum.com/node/63177 :
The SC31 comes with a XPG3 emitter with orange peel reflector and AR coated lens, reverse polarity protection as well as low voltage protection.


Sedaj pa sem zmeden... pa se na uradni strani ni modela SC31 (sploh SC serije ni)!?

m3k ::

bosmla je izjavil:

... Sedaj pa sem zmeden... pa se na uradni strani ni modela SC31 (sploh SC serije ni)!?

Sofirn Official Store (AliExpress)
Mirko tipka na radirko ////

bajar ::

Je še kaj boljšega od Nitecore TIP za to ceno?
Več kot tistih 150lm niti ne rabim, mora pa biti podobno velika zadeva (da ni v napoto v žepu) in polnjenje na USB (najraje USB C).

m3k ::

 GearBest

GearBest

Nitecore TINI CREE XP - G2 S3 LED Keychain Flashlight - SILVER = 14,09€ (Flash Sale)
Mirko tipka na radirko ////

mat xxl ::

UUU to žepe trga....

m3k ::

Mirko tipka na radirko ////

Tsunamii ::

m3k je izjavil:

 GearBest

GearBest

Nitecore TINI CREE XP - G2 S3 LED Keychain Flashlight - SILVER = 14,09€ (Flash Sale)



Sivo barvo cenijo na 45€ ostale na 26€( kar je se zmeraj prevec..) Ko bo kaj ceneje do 15€ pa si ziher ubodem! Need it za kljuce :D

gregor ::

srebrna se dobi za cca 16 usd z kodo, samo problem je v tem, da je še poštnina in potem pride skupaj cca 20 usd
LP

knap ::

11.11. je pred vrati, kaj sedaj, boste kaj nabavili oz ne bo letos nič akcije ;)

https://www.banggood.com/Wuben-E05-XPL-...!A&utm_campaign=martin&utm_content=chendongling&cur_warehouse=CN






code: MWE05
price: US$ 22.99

saj vem da so bile lansko leto ob tem času veliko boljše ponudbe, ampak očitno se leto 2017 več ne bo ponovilo, vsaj tako kaže :'(

LP

Brainstorm ::

Tale wuben se mi dopade, škoda da sem pred kratkim nabavil lumintop tool AA v2 za US$16.80 in to brez baterije, pri wubenu pa pride zraven. Če pa na nkonu kupiš še 14500 baterijo, pa tako ali tako s poštnino vred pride okoli 5 do 6 usd kolikor je razlike med lučkama.
Mogoče pa podarim toola za darilo in si kupim wubena.:D

Zgodovina sprememb…

knap ::

odlična ideja :), morda je še kakšna poštnina, nisem gledal
včasih so redko bile poštnine oz smešno majhne (pod 1 usd) sedaj pa se je tudi to spremenilo

če vedno čakam na zf f1 za 10 usd in lk 100 za 1 usd...
:D

perci ::

sem naročil eno tole wuben, čeprav je kar draga...ampak ja, baterija pa je zraven, vprašanje sicer kakšna

gregor ::

boljša je sigurno kot pa kakšne "fire" variante

danes sem dobil na email kode od grka





morda je zanimiva tale:

https://www.banggood.com/Astrolux-S3-XP...



$17.99
code: BGAS3

LP

Groot ::

Je že kdo kaj ugodnega nagledal za prihodnje dni? Sam imam trenutno zaznačeno tale Zenflare F1 in pa morda še Sofirn C8A. Pa še nov polnilec rabim tako da najbrž vzamem še tole.

gregor ::

16 USD za F1, ni slabo vendar pa je lansko leto ob tem času stala 10 USD, lk 100 polnilec pa 1 USD

Očitno se jesen 2017 ne bo ponovila :'(

perci ::

Klarus xt11gt se dobi za 48 ojro. Razmišljam, da bi vzel - mi je zelo všeč Klarusov dvojni taktični gumb.

perci ::

Tsunamii ::

perci je izjavil:

Klarus xt11gt se dobi za 48 ojro. Razmišljam, da bi vzel - mi je zelo všeč Klarusov dvojni taktični gumb.


Mi lahko das link za to lucko in teh 48€ ? Sicer pa mene skrbi prehod iz 200 lumnov na 400..zdaj ce res drzi teh 50 min oz vsaj 20 min ..bi bilo super.

Plus ce bo kdo zasledil akcijo za Klarus XT12GT bi bil vesel ..( naslednice zanjo verjetno se ni ne? ) => ker me predvsem preprica throw pri njej.

perci ::

kupon GBLED110803
https://www.gearbest.com/led-flashlight...

to sta kupon in link iz gearbest teme

mailer ::

Če bo kakšna dobra ponudnba za Nitecore MT1A ali TIP se priporočam.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mailer ()

bmatko ::

Danes bom naročil F1 Zenflare. Zanima me iz kje se bolj splača naročiti 18650 baterije. Liitokala ali Nkon.nl?

Ali so za to svetilko primerne navadne baterije ali z zaščito?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bmatko ()

pierch ::

Litokala iz Alija so meni potovale skoraj 3 mesce.
Pierch

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pierch ()

Samael ::

Navadne so primernejše, delujejo pa oboje. Vendar se pri tistih z zaščito, ki so daljše od navadnih, ko jih prvič vtakneš v to svetilko, svetilka kdaj sprva ne prižge. Potrebno je priviti sveder v pokrovčku (kar ni noben problem, če le veš, kaj je vzrok temu) potem dela vse OK.
Za Zanflare F1 je povsem vseeno, kje jih kupiš. Bo delovalo enako. Če bi imel kakšno high drain lučko, pa se raje odloči za nkon.nl. Medtem, ko kapaciteta in internal resistence pri baterijah z liitokale nista problematična, se zadnje čase pojavlja nek dvom v high drain deklarirane baterije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

bmatko ::

Ravno zaradi dolge dobe pošiljanja bi potem raje vzel pri Nkon.

Zaščitene baterije sem gledal zato, ker nimam namenskega polnilca in bi raje polnil preko USB, ki je na svetilki. Glede na specifikacije ima Zanflare polarity in overheating zaščito, nikjer pa nisem zasledil zaščite pred prenapolnjenostjo. Torej bi tudi navadne 18650 baterije bile preko USB-a varne?

perci ::

jaz baterije, ki jih rabim, naročim na nkon.
ostale pa na aliju :)

Samael ::

bmatko je izjavil:

Ravno zaradi dolge dobe pošiljanja bi potem raje vzel pri Nkon.

Zaščitene baterije sem gledal zato, ker nimam namenskega polnilca in bi raje polnil preko USB, ki je na svetilki. Glede na specifikacije ima Zanflare polarity in overheating zaščito, nikjer pa nisem zasledil zaščite pred prenapolnjenostjo. Torej bi tudi navadne 18650 baterije bile preko USB-a varne?

Ja, baterijo nafila tam med 4,1 - 4,2V in nato, ko je baterija nafilana, prekine filanje. LED indikator se iz rdečega prižge na zeleno.

bmatko ::

Super.. hvala za info. Bom potem kar navadno iz Nkona naročil.

gregor ::

11.11. je mimo, zanima me kaj ste nabavili
jaz sem nabavil NIČ ;), nisem zasledil neke res ugodne lučke, ki bi me pritegnila
kaj pa vi?

perci ::

NIČ.

knap ::

nova nitecore lučka:

Nitecore TUP - 1000 lumen keychain light
http://budgetlightforum.com/node/63535




...

koyotee ::

Non-replaceable cell and rubber flap for water resistance are understandable with this form factor, but I still don't like them


To bi tudi mene zmotilo :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

barakus ::

Za 11.11 nisem kupil nič, vse skupaj je en velik nateg.

koyotee ::

barakus je izjavil:

Za 11.11 nisem kupil nič, vse skupaj je en velik nateg.


Js sm edin en xiaomi powerbank na mimovrste, ker je ista cena kokr pr kitajcih
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

gregor ::

sicer ne vem kakšna je poštnina ampak za te s8+ je kar ugodna cena, predvsem za 6500k



http://budgetlightforum.com/comment/141...

Samael ::

Najbrž 2.99USD za Slovenijo.

Other countries FREE for orders over US$39 otherwise US$2.99

https://www.dresslily.com/m-article-id-...

r0b3rt ::

Prosim za info,če bo kdo zasledil,da bodo znižane Skilhunt na blackfriday...hvala!

r0b3rt ::

Prosim za info,če bo kdo zasledil,da bodo znižane Skilhunt na blackfriday...hvala!

profii ::

en nasvet potrebujem :)
Imam baterijski izvijač iz Lidla in notri ima 1500 mAh 18650 baterijo, vendar ga ob večji obremenitvi (vijačenje direktno v les) zmanjka. Simptomi so "prazna baterija" in ustavitev, seveda gre nadaljevati ob manjših obremenitvah. Sklepam da se napetost na bateriji sesede. Baterijo bi zamenjal, vendar nimam doma nobene 18650 baterije z jezički za lotanje.
Kupiti drugo baterijo z jezički ali razdreti baterijo z zaščito in prilotati na tiste kable?

matobeli ::

Kupi eno ki lahko vsaj nekih 10A spravi iz sebe, navadno nezaščiteno.

Samael ::

profii je izjavil:

Kupiti drugo baterijo z jezički ali razdreti baterijo z zaščito in prilotati na tiste kable?

Najbrž vseeno, če narediš kakor se spodobi. Saj so tudi tisti jezički zgolj naknando prilotani (nkon.nl ti to naredi po naročilu in za to nekaj malega dodatno zaračuna).

Aja, zakaj bi pa razdiral baterijo z zaščito? Mislim, saj lahko (če imaš samo to pri roki), ampak jaz bi raje izbral, kot je rekel mato, eno 10A nezaščiteno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

koyotee ::

Samael je izjavil:

profii je izjavil:

Kupiti drugo baterijo z jezički ali razdreti baterijo z zaščito in prilotati na tiste kable?

Najbrž vseeno, če narediš kakor se spodobi. Saj so tudi tisti jezički zgolj naknando prilotani (nkon.nl ti to naredi po naročilu in za to nekaj malega dodatno zaračuna).

Aja, zakaj bi pa razdiral baterijo z zaščito? Mislim, saj lahko (če imaš samo to pri roki), ampak jaz bi raje izbral, kot je rekel mato, eno 10A nezaščiteno.


Verjetno bo treba kar eno ki zmore 20A, da je ne pobere takoj.
https://eu.nkon.nl/rechargeable/18650-s... nekaj takega
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

profii ::

imam doma 2 protected in 2 unprotected baterije, ene liitokala 3500 mAh unprotected in pa 2 Sanyo UR18650F 18650 2600mAh Protected, in mi res ni da bi naročeval še nove baterije :)
Je pa Sanyo prevelika, liitokala gre pa direkt notri. Rad bi se samo prepričal, preden razdiram Sanyo, da ko gre tisti čip z zaščito dol da so kontakti prilotani :)
Vrjetno bom kar Sanyo reskiral, ker mi že kar nekaj let ležita.
Hvala za nasvete

6151 ::

Kaj se da dobiti z 18650 trenutno, primarna uporaba za na kolo (potreboval bi še nosilec). Baterije in polnilec že imam. Budget nekje 25€ za komplet.
««
152 / 319
»»