» »

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Temo vidijo: vsi
««
151 / 319
»»

Okapi ::

Meni pokaže 77% članski popust.

matobeli ::

Jebemtiš, od kje vam take dobre cene, mene izračuna 12.29USD, 73% članski popust.

Dej če kdo ugotovi, jaz bi tudi naročil 6kom. za tako ceno.

Ok, lahko zamenjam neke njihove kovančke za -2usd.
In pridem na 10.29USD

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

matobeli ::

Ne ne pridem, to je nek "selected" kupon.

Prrr.

VIP58 ::

Matobeli, 10.29USD je še vedno dobra cena, še nikoli do sedaj jih nisem videl za manj kot 16USD/6kom.
Ne vem od česa je odvisen članski popust, od zapravljenega denarja ali od števila naročil.
Jaz imam okoli 150 naročil, večina pod 20USD Koliko sem skupaj zapravil na AE pa nimam pojma.
Too much of everything is just enough.

matobeli ::

Sej ne pridem do 10USD, ostanem na 12USD, sem mislil da bo deloval en -2usd kupon, pa ne deluje.
Jaz sem "gold member", zna bit da res dobijo več višji sloji.

Okapi ::

Jaz sem platinast, 77% popust. Diamantni pa očitno dobijo še 2 dodatna odstotka.

perci ::

Jst sem vseen naroču. Čeprav sem razočaran - tale dva dolarja sta kar udarec za mojo škrtost :).

gregor ::

kaj pa če te baterije niso original? ;)

perci ::

Najbrz da ze niso. Ampak za ta dnar...kapaciteta je dokaj ok, sklepam po slikcah iz reviewjev, kaksen je pa tok pa...vprasanje.

mat xxl ::

Ma dobro no, ne jamrajte, take baterije zmeraj prav pridejo, če ne za drugo za preživetje v naravi, rabite brez nič zakuriti ogenj, pa naluknjate eno baterijo in ogenj je tu ! ;)

Upam vsaj, da so tako dobre, da ob normalni uporabi ne bo, kar ognja....

perci ::

Kako naj kolegu (ki ni lučkar) razložim, kako naj nastavi Astrolux S1 tako, da bo imel samo 4 mode, torej group 2. Tukaj je sicer user interface opisan, ampak še sam ne razumem najboljš. http://budgetlightforum.com/node/45088

YuriY ::

Še vedno iščem svetilko za darilo, ker se koyotee žal ne javi. Kaj priporočate, pa da je dobavljivo v SLO?

Samael ::

Če se ti ne javi, pa če ti teče voda v grlo, lahko jaz vskočim, ampak predlagam, da še nekoliko počakaš, če se javi.

gregor ::

Počakaj še malo, morda je območju kjer ni brezžičnega signala :)

gregor ::

BlitzWolf(R) BW-T1 XP-G3 S4 750Lumens Portable Tactical LED Flashlight 18650

https://www.banggood.com/BlitzWolf-BW-T...

Price:
US$19.99
46% OFF
US$10.88

sicer "samo" 750lm, vendar se zato tudi manj greje...



LP

Vaseer ::

Obstaja kakšna cenejša alternativa Nitecore NU05? Oziroma, se lahko pričakuje kakšne popuste za Nitecore v novembru (11.11.)? Nekje (če se ne motim ravno v tej temi) sem zasledil, da za Nitecore ni veliko kuponov za popuste.

Želene funkcionalnosti:
-možnost bele in rdeče luči
-rechargeable
-nosilec za kolo, ipd

Kot alternativo sem našel Fenix HL05, ampak ne ustreza željam :)

esel ::

Če ima kdo kakšno manjšo svetilko, na eno baterijo (aaa,14500), viška, mogoče kakšno od tistih sofirn zadev in bi bil pripravljen zadevo prodat (za neko razumno ceno), bi prosil, da mi pošlje ponubo na zs. Potreboval bi jo do konca naslednjega tedna, ko se moja 12 letna deklica odpravlja na taborjenje, tako da nimam časa čakat zadeve iz Kitajske. Hvala

Samael ::

Če ne bo nihče vskočil pa bo časovna stiska, lahko s kakšno lučko iz moje zaloge vskočim jaz ... vendar preferiram, da kdo drugi :)

Kar te pa prosim, je pa da ji nikar ne dajaj notri litijeve 14500 baterije. Te litijeve baterije so običajno neznanega proizvajalca in lučke z njimi delajo večinoma na robu svojih zmogljivosti, kar običajno vključuje tudi močno pregrevanje. Pa tudi (ne)namerno svetenje v oči lahko povzroči težave.

Na alkalno ali NiMH AA baterijo bo dala še vedno dovolj svetlobe in bo za otroka v vseh pogledih varna.

esel ::

Hvala za hiter odziv in opozorilo. Drugače pa nisem imel namena dajat notri litijevih baterij...baje da na taboru sploh ni elektrike. Sem pa seznanjen z nevarnostjo le teh, ker tudi sam uporabljam lučke (convoy c8, convoy s2) v obeh imam notri baterije z zaščito, vem vem sem malo prpa.:)

simon2704 ::

gregor je izjavil:

BlitzWolf(R) BW-T1 XP-G3 S4 750Lumens Portable Tactical LED Flashlight 18650

https://www.banggood.com/BlitzWolf-BW-T...

Price:
US$19.99
46% OFF
US$10.88

sicer "samo" 750lm, vendar se zato tudi manj greje...



LP



super zgleda - naročil, če je kvaliteta na isti ravni kot blitzwolf bw-et1 bo tole zelo uporabno.

A je kdo opazil tole lučkico z Nichio 219D:
https://www.gearbest.com/led-flashlight...

Folomov imam le tisti polnilec, lučke še nobene, tako da ne vem kako se obnesejo, baje je CRI 70. :)

perci ::

Samael je izjavil:

Če ne bo nihče vskočil pa bo časovna stiska, lahko s kakšno lučko iz moje zaloge vskočim jaz ... vendar preferiram, da kdo drugi :)

Kar te pa prosim, je pa da ji nikar ne dajaj notri litijeve 14500 baterije. Te litijeve baterije so običajno neznanega proizvajalca in lučke z njimi delajo večinoma na robu svojih zmogljivosti, kar običajno vključuje tudi močno pregrevanje. Pa tudi (ne)namerno svetenje v oči lahko povzroči težave.

Na alkalno ali NiMH AA baterijo bo dala še vedno dovolj svetlobe in bo za otroka v vseh pogledih varna.

Jst v BW-ET1 dajem litijeve baterije Keeppower 800 mAh iz nkon.nl - misliš, da je to slaba ideja?

Samael ::

perci je izjavil:


Jst v BW-ET1 dajem litijeve baterije Keeppower 800 mAh iz nkon.nl - misliš, da je to slaba ideja?


Zate najbrž ne. Mislim, da boš ok :) Tisto sem pisal za 12 letnega otroka, omenjenega zgoraj.
Ti boš že znal preceniti, če bo kdaj zgornji del lučke začel postajati žareča palčka, da ne boš prijemal tja in pa po potrebi zmanjšal jakost, keeppower je pa tudi samo po sebi nekaj bolj zanesljivega, kar se dobi na trgu litijevih baterij. BW-ET1 ima pa tudi reverse polarity protection, itd ...
Poznaš te lučke, veš in ravnaš po pameti. Ne moremo pa tega pričakovati od otrok in pa napr. starih staršev, ki so vajeni nečesa drugega in se na to ne spoznajo.

perci ::

Berem po diagonali (ja, vem - slabo je to) in sploh nisem registriral 12 letne deklice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Vaseer ::

Katere strani/forume... spremljate za kupone/popuste za robo s Kitajske?
Moj seznam:

perci ::

Jo, a kdo ve, kje se te dni kupi BLF Q8 za staro ceno, slabih 50 usd? Na banggood imajo samo preorder, pa še to po smešni ceni.

mat xxl ::

Te lampe so bile vedno 85 eur ali več, no pred časom, so bile tam res ugodne , samo očitno precej povpraševanja , probaj še z sofrin BLF Q8.

perci ::

Ah kje, nedolgo nazaj je bila pod 50 usd na BG. Zdaj je AE za 50 eur, drugje pa precej draxja. Sofirn je tudi tam tam na AE ampak bi skoraj raje vzel original.

Tsunamii ::

Ima kdo Klarus XT11X XHP70.2 P2 3200LM ? Moti me edino razlika iz turbo na high 3299 na 400 ! KAr zna bit da kar hitro sama preklopi, ko se pregreje na high.
Kaksna novica za naslednico Klarusa XT12Gt ? Rabim taktično throw lucko..sam slednja se mi je zamerila, ker je bila okvarjena in mi jo niso menjali niti stroske povrnili.

matobeli ::

Moja Zanflare T1 je zgleda odpovedala, sploh se je ne da več izklapljat ali regulirat. Če dam not baterijo ali usb napajanje začne svetit na 100% z NW. WW in rdeča sta šle... :'(

A kdo ve če ima tudi na te zadeve GB kakšno garancijo?

Okapi ::

Ti bo Perci povedal, njemu se je tudi pokvarila.

perci ::

Pac tezis do onemoglosti in ti ponudijo 60-70% vrednosti. Potem pa zagrozis s paypalom in dobis 100%. Klasicni kitajci.

matobeli ::

Kolk časa je za paypal dispute?

Samael ::

180 dni.
Poglej pod samo transakcijo v accountu, pa boš vedel točno. Ti piše nekaj v smislu: "If there's an issue, make sure to contact the seller through PayPal by 20 April 2019. You may be eligible for Buyer Protection."

gregor ::

letos očitno ne bomo dočakali tako nizkih cen kot so bile lansko leto okt, nov, dec...

se še spomnite grka, ki je imel zelo dobre kode...

občasno (veliko bolj redko) še objavi kakšne kode, sedaj sodeluje z BG

no, danes je objavil kar dobro kodo za convoy s2+, sicer ima xml2 led vendar je cena kar zanimiva:

http://budgetlightforum.com/node/57247

$ 10.99
code: BGRJO

radmannsdorf ::

Liitokala Lii-PD4 LCD 3.7V je tole naslednik Lii 500 al kako?

Groot ::

Zdravo. Iščem eno ročno svetiko za allround uporabo, predvsem backup v avtu ali pa za kakšen sprehod/iskanje v temi. Budget nekje 20 EUR. Ima morda kdo kak pameten predlog oziroma kaj spremljati za morebitno akcijo?

Iščem pa tudi kakšno naglavno svetilko za tek in sprehode, če ima morda kdo kakšen predlog na zalogi?

m3k ::

Sofirn SC31 kit, lučka z usb polnjenjem in 18650 baterijo (2200 mAh ?), za 12,36 € (APP - članska cena in kupon + brezplačno pošiljanje)
Mirko tipka na radirko ////

gregor ::

mat xxl ::

Ja kode še ne primejo ........

A tole lampo kdo ima : https://www.banggood.com/Astrolux-MF-01...

Mene zanimajo samo exstremi žal ..... kako priporočilo, kje ugodno kupiti, tu naj bi bila minus 30% 1.11.2018 se pravi malo pod 80 usd . Ali bolje še čakati na priliko ?

T0RN4D0 ::

"Rabim" eno 18650, 90st lampico z dobrim magnetom na koncu. Če bi se dalo pod 30€. Je kje kaj v akciji?

Ima imalent hr20 zadaj magnet?
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

simon2704 ::

imalent hr20 nima zadaj magneta, ima pa jo skilhunt h03, na prave akcije pa še čakamo

mailer ::

Obstaja kakšna kvalitetna 1xAA? Zdaj imam 2 Fenix MC11 pa je malo neumen user interface, namreč če imam nastavljeno na največjo jakost nima step down funkcije ampak je enostavno ne moreš več prižgati nazaj, ko jo enkrat ugasneš. Pomaga samo zamenjava baterije. Verjetno je Nitecore mt1a ena boljših na trgu?
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Samael ::

Jaz sicer gledam samo AA lučke, ki podpirajo tudi litijevo 14500 baterijo (enak format, cca 3x večja svetilnost, minus je segrevanje) in v tem segmentu priporočam:

Utorch UT01 - meni najljubša in precej majhna. Minus je, da kdaj določene AA/14500 baterije iz neznanega razloga ne delajo, medtem ko druge spet delajo. Cca $15 (gearbest) v akcijah zadnje čase.

BlitzWolf(R) BW-ET1 XP-L V6 - precej kakovostna lučka. Minus je velikost - večja kot ostale AA lučke. Ni pa kritično. Če ti jo uspe dobiti za cca $10 (banggood akcije), je to odličen deal. Mogoče bi tu še omenil, da dela samo na buttonop baterije. Torej te z bunkico (AA baterije imajo bunkico, medtem ko so nekatere 14500 z gladko površino).

Sofirn SF10 za ceno nekih 7USD na aliexpressu ponuja kar dosti za ta denar. Če imaš raje stranski gumb, pa nekaj v smislu Sofirn SP10 A (cca $10) ali novejša verzija Sofirn SP10 V2.0 (cca $11) na aliju.

Btw. 11. novembra bodo na aliexpressu ti tradicionalni letni popusti. To vključuje tudi Sofirn.

Samael ::

mailer je izjavil:

Verjetno je Nitecore mt1a ena boljših na trgu?

Meni se zdi 30 eur dosti, dosti predrago za to staro lučko. Za to ceno dobiš skoraj vse zgoraj navedene skupaj.
Če rabiš res sodobno in drago AA/14500 lučko, lahko poskusiš s Klarus XT1A (podobna cena kot Nitecore zgoraj, vendar gre za novo lučko), ki pa ima tudi en minus. Naj bi z eno malo 14500 baterijo zmogla kar neverjetnih 1000lm ... in potem midle "celih" 80lm. Grozen razpon med High in Middle.

bosmla ::

Rabim nekaj preprostega s stranskim stikalom... bo Convoy S9 za dobrih 12EUR je ok? Ali dobim kaj "boljsega" za mali denar?
Edit: Ja pa 18650 mora bit (nezascitenih mam polno).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bosmla ()

Samael ::

bosmla je izjavil:

Rabim nekaj preprostega s stranskim stikalom... bo Convoy S9 za dobrih 12EUR je ok? Ali dobim kaj "boljsega" za mali denar?
Edit: Ja pa 18650 mora bit (nezascitenih mam polno).

Za ta denar bo to to. ČistO Ok izbira.
Edina mogoče boljša opcija s stranskim gumbom za ta denar, ki mi pade na pamet, je Sofirn SP32A - ki bo 11.novembra (popustniško obdobje) na aliexpressu 12,80 EUR.

edit.
Za enak denar je tu opcija še Sofirn SC31, ki pa je ne poznam. Videti je, da ima manjši otput kot SP32A (podobno kot Convoy S9), podpira pa USB polnjenje, kar zna biti tudi kdaj ok.

Mislim, da so v sklopu kriterijev (cena, stranski gumb) vse tri povsem solidna izbira.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

impre ::

Samael je izjavil:

Sofirn SF10 za ceno nekih 7USD na aliexpressu ponuja kar dosti za ta denar. Če imaš raje stranski gumb, pa nekaj v smislu Sofirn SP10 A (cca $10) ali novejša verzija Sofirn SP10 V2.0 (cca $11) na aliju.

Mogoče kakšna opazna razlika med staro in v2.0? Sem tudi samm zasledil da zdaj je nova verzija...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: impre ()

Samael ::

Po opisu sodeč ima nov UI, sicer pa ni sprememb.
"SP10 V2.0 is a updated version of SP10A/ SP10B. With more stable UI and improved user interface."
Bolj v detajle je v opisu lučke.
https://www.aliexpress.com/item/Sofirn-...

impre ::

Hvala. To sem zasledil ja. Sem upal da je še kakšna druga stvar, ker v detajle se pa ne spoznam in sem raje vprašal.

bosmla ::

Samael je izjavil:

bosmla je izjavil:

Rabim nekaj preprostega s stranskim stikalom... bo Convoy S9 za dobrih 12EUR je ok? Ali dobim kaj "boljsega" za mali denar?
Edit: Ja pa 18650 mora bit (nezascitenih mam polno).

Za ta denar bo to to. ČistO Ok izbira.
Edina mogoče boljša opcija s stranskim gumbom za ta denar, ki mi pade na pamet, je Sofirn SP32A - ki bo 11.novembra (popustniško obdobje) na aliexpressu 12,80 EUR.

edit.
Za enak denar je tu opcija še Sofirn SC31, ki pa je ne poznam. Videti je, da ima manjši otput kot SP32A (podobno kot Convoy S9), podpira pa USB polnjenje, kar zna biti tudi kdaj ok.

Mislim, da so v sklopu kriterijev (cena, stranski gumb) vse tri povsem solidna izbira.


Uf hvala - sem pogledal malo po netu za vse tri in:
Sofirn SC31 se mi zdi najbolj uporabna (fajn stikalo, pa se kratki klik za on/off) samo izgleda, da nima zascite pred izpraznjenjem? Ne spoznam se najboljse - mi lahko kdo to potrdi? Imam namrec zalogo LiitoKala INR18650-35E.
««
151 / 319
»»