» »

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Temo vidijo: vsi
««
74 / 320
»»

barakus ::

Oh škoda, niso več na voljo :(

impre ::

Vzel ob 9h za foro U16 ;) ker že čakam F1 sm si reku, pa da vidimo če ta veliki fižol kaj sveti:D

impre ::

Pa smo se nadrsali s temi OTR lučkami... Dobil pravkar mail. Se mi je kar zdelo da je prelepo če bi bilo vse res.
Zdaj se bo treba pa pravdat glede vračila €... A to vrnejo direkt na kartico ali kako?

Samael ::

Kako naj vemo, če nisi povedal kaj pravi mail, hkrati pa rekel, da se bo treba "pravdati" glede vračila?
Zakaj bi se mogel pravdati? A so rekli, da ne bo ne svetilke ne refunda? :)

impre ::

1. mail:
Very sorry! Due to operational errors, We are prepared to offer 15% reference activities, and the result is the wrong price is filled into 85%.,Causing serious price errors,and 11.11 has been locked in the price,very sorry! which brings inconvenience to you. Would you mind canceling the order? You can order again after we fix it.
Best wishes?

2. mail:
I'm sorry! Due to the wrong setting of the activity discount, the price is wrong, which brings inconvenience to you. Would you mind canceling the order? You can order again after we fix it.
Best wishes?

Mogoče kdo ve kam vrnejo denar, če prekličem naročilo?

Samael ::

Torej so se zajeb...
Zadnje dni sem bil službeno odsoten, tako da so šle vse te akcije, vključno z OTR U18, večinoma mimo :)

Refund je običajno na enak način kot plačilo. Torej pri aliju se bo vsota vrnila preko kreditne kartice na tvoj račun. Edina česar ne poznam tu je kako deluje refund na predplačniške kartice. Tu bi znal biti problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

koyotee ::

Pač ne pristaneš na refund, mogoče jih bo izučilo za naslednjič, da naj kakega bolj spodobnega zaposlijo.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Samael ::

Kot, da ima kaj dosti opcij, če ne pošljejo :) Tudi negativna ocena aliexpress prodajalce ne gane tako močno, kot na ebayu. Jaz mislim, da je tu škoda izgubljati energije, glede na to, da bo končni rezultat v vsakem primeru najbrž enak - denar nazaj. Pač zajeb, kaj če človek ... vsaj nategovali ga niso dva meseca.

knap ::

gledam blf če so kake pametne kode, akcije za lučke, pa ni nič pametnega, zelo malo novih ponudb
edino kar je še ugodno je nitecore tip za 10 usd, pod 15 usd do sedaj še nisem videl
vse ostalo pa je žalost, upam da bo konec novembra kaj več dobrih akcij, čas je da se ponovijo akcije convoy lučk... C8, L6 ipd

gregor ::

LK 500, kar ugodno

https://www.aliexpress.com/store/produc...

15,32 usd, lii 500 charger + eu wall adapter
16,05 uds, lii 500 charger + car adapter + eu wall adapter

impre ::

Samael je izjavil:

Refund je običajno na enak način kot plačilo. Torej pri aliju se bo vsota vrnila preko kreditne kartice na tvoj račun. Edina česar ne poznam tu je kako deluje refund na predplačniške kartice. Tu bi znal biti problem.

Ja plačano je bilo iz predplačniške kartice... Kaj naj naredim sedaj da kaj ne zaje.am? Kot razlog za preklic moram verjetno navesti "zaradi dviga cene"? Sem jim pisal pa še ni odgovora...

Furbo ::

Tudi na predplačniško normalno dobiš refund, kaj zdaj paničarite.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

mailer ::

knap je izjavil:

gledam blf če so kake pametne kode, akcije za lučke, pa ni nič pametnega, zelo malo novih ponudb
edino kar je še ugodno je nitecore tip za 10 usd, pod 15 usd do sedaj še nisem videl
vse ostalo pa je žalost, upam da bo konec novembra kaj več dobrih akcij, čas je da se ponovijo akcije convoy lučk... C8, L6 ipd

Kje je nitecore TIP za 10$? na blfju nisem našel. P.S. NO zdaj sem našel zanima me kako to naročim in koliko je poštnina, pride to še letos ali drugo leto?
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mailer ()

mailer ::

Ne razumem tega, da je bilo včeraj ob 11h zvečer še 12 ur do začetka prodaje svetilke, danes ob 10h zjutraj pa je sploh ni več bilo možno kupiti po omenjeni ceni.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

RockyS ::

Evo nabavil IMALENT HR20 LED Headlamp za 24 na gearbestu. Upam, da pride čimprej. Preko belgijske pošte se nisem narocal oz dobil pošiljk tako da upam da so hitri.

radmannsdorf ::

Nitecore Tube - Črna
$ 3.99 code: KEYGB
Skupaj s poštnino stane 4,35€

hunter01 ::

radmannsdorf je izjavil:

Nitecore Tube - Črna
$ 3.99 code: KEYGB
Skupaj s poštnino stane 4,35€


The Code you entered has expired.

Mogoče, ker sem na to kodo že pred časom kupil.

gregor ::

radmannsdorf ::

hunter01 je izjavil:

radmannsdorf je izjavil:

Nitecore Tube - Črna
$ 3.99 code: KEYGB
Skupaj s poštnino stane 4,35€

The Code you entered has expired.
Mogoče, ker sem na to kodo že pred časom kupil.

Možno. Jaz sem si naredil še en acc na drug mail, plačal pa z istim Paypal računom. Tako da sem danes naročil dve. :)

impre ::

Jaz pa čakam da bodo še barvne (nove) v akciji, ker črno in fake modro že imam.

Samael ::

Pa res 11.11. ni bilo nekih omembe vrednih dealov.

Jaz pričakujem pa IMALENT DN70 (3800Lm Cree XHP70, OLED Screen) na 26650 baterijo. Stepdowna ima na nekako 900lm ampak glede na majhnost ob vsem kar ponuja (oled screen, charge port...) mi to sploh ni moteče.
Mene pri vseh teh impresivnih mega 6 - 12k lm svetilkah moti predvsem ogromen stepdown in potem po minuti ali pa še prej nosiš s seboj svetilko orjaških razsežnosti, ki sveti na max 1k lm. Precej nepriročno.



Če mi bo DN70 všeč, gotovo posežem še po IMALENT DN35 (500-600m beam distance) mini throwerju.

seminal ::

Zdravo
Spet grem v nabavo za naglavno lučko. Ima kdo kakšen link do kakšne znižane oz kodo? BI bil hvaležen.
LP

alkoo ::

Trenutno meni poznani:

Skilhunt H03

ali

Imalent HR20

Jaz sem si pogledal review obeh in se odločil za Skilhunt, ker sveti nekoliko bolj na široko. Imalent pa ima daljši snop svetlobe.

Sem dal Gearbestu še eno možnost :) Poslali so jo takoj naslednji dan. Sedaj sem dobil mejl, da je tudi F1 na poti :) Mogoče prej nisem bil dovolj "resen" kupec :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: alkoo ()

koyotee ::

Samael je izjavil:

Pa res 11.11. ni bilo nekih omembe vrednih dealov.

Jaz pričakujem pa IMALENT DN70 (3800Lm Cree XHP70, OLED Screen) na 26650 baterijo. Stepdowna ima na nekako 900lm ampak glede na majhnost ob vsem kar ponuja (oled screen, charge port...) mi to sploh ni moteče.
Mene pri vseh teh impresivnih mega 6 - 12k lm svetilkah moti predvsem ogromen stepdown in potem po minuti ali pa še prej nosiš s seboj svetilko orjaških razsežnosti, ki sveti na max 1k lm. Precej nepriročno.



Če mi bo DN70 všeč, gotovo posežem še po IMALENT DN35 (500-600m beam distance) mini throwerju.


https://www.fenix-store.com/fenix-tk75-...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

gregor ::

glede F1

sem poslal privat sporočilo GEARBEST uporabniku in dobil tale odgvoor:

Hi, Dear, do not worry, the F1 is over than we expect, too many orders, actually!
Hope you can give us chance to test for you before shipping out.
Thank you, the service center will give us relative compensation.
Nice day!


Tukaj je tema:

Zanflare F1 order processing....processing...processing....etc
http://budgetlightforum.com/node/57137

na koncu teme je nekdo napisal da so mu poslali lučko, ki jo je naročil 7.10., torej moje naročilo je bolo 30.10., očitno bo potrebno še počakat...
ne vem pa kaj nekaj govorijo o kompenzaciji, sem prepričan, da ne bo nič iz tega

LP

koyotee ::

Prekliči naročilo, pa nehajte že enkrat jamrat. Drugič jo naroči pa po oglaševani ceni 39.99 in ti garantiram, da bo poslana takoj naslednji dan.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

gregor ::

Kdo pa jamra? Bom kar počakal, da jo pošljejo. Pač ne bo za novoletno darilo, bom pa kako drugače uporabil ;)

knap ::

malo off topic...

Alibaba Sets $25 Billion Sales Record On Single's Day

Alibaba is said to have processed 256,000 transactions per second via its mobile payment app, Alipay to arrive at JPY163.8 billion (~$25.3 billion) mainly via its stores Taobao and Tmall.

The new record is a 39% increase over last year's JPY120.7 billion (~$17.9 billion). It has also raised Alibaba's quarterly revenue by 61%.

Alibaba's Single's Day sale dwarfs the US's Black Friday and Cyber Monday shopping sales by a large margin. In 2016, retailers recorded $3 billion on Black Friday and $3.45 billion on Cyber Monday compared to Alibaba's $17.8 billion on Single's Day. Both figures were actually record sales for the shopping events.

It is important to explain how Alibaba makes its money from the sales. For sellers on Tmall, there is a commission and store fee that they are charged, while Taobao brings in money by providing stores with boosted ads.

Alongside the sales figure, Alibaba also released some interesting stats:

- it recorded a total of 812 million orders
- over 140,000 brands, of which 60,000 are international listed on Tmall.
- 167 sellers recorded over JPY100 million each in sales
- 17 sellers recorded over JPY500 million each in sales
- while six merchants crossed JPY 1 billion (~$150.9 million)


neverjetno, kakšne številke...

barakus ::

Jaz sem 8.11 dobil emaile da so bile vse naročene F1 odposlane... verjetno so imeli manjšo zalogo kolikor so jih prodali

perci ::

Jst sem danes dobil mejl, da je F1 poslana.

On the Road pa še vedno niso "on the road".

radmannsdorf ::

Danes prejel LiitoKala 100 charger po mesecu in dveh dneh. Poslano po kitajskih praznikih.

perci ::

perci je izjavil:

Jst sem danes dobil mejl, da je F1 poslana.

On the Road pa še vedno niso "on the road".

Update: tudi U18 na poti.

impre ::

Za kakšno ceno si jo dobil?

perci ::

19 eur brez zavarovanja.

Mimogrede, jemljete zavarovanje pri teh luckah ali ne?

barakus ::

Jaz se nikoli nisem. Sploh ne vem cemu naj bi to sluzilo. Ce bi kdaj bilo kaj narobe bi pomoje GB tako ali tako uredil refund/zamenjavo. Ce ne bi pa paypal uredil refund in v najslabsem primeru banka.

Samael ::

Podobno kot pravi barakus. Nic ne pridobis s tem.
Ce ni registirane posiljke, ki bi jasno dokazovala, da je paket prispel na destinacijo, je tu paypal v vsakem primeru na strani kupca, kar vedo tudi trgovci.

Je pa pri malenkost drazjih luckah (mislim da nad 25 eur) registered shipping opcija na GB zastonj, pa se tu sem kdaj v dilemi, ce ne bi pritisnil raje navadno zaradi bojda vecje moznosti, da ne pade pod radar nase carinske poste.

perci ::

Ne vrnejo ti zneska v celoti, ce posiljka ne pride in nimas zavarovano. Se mi je ze enkrat zgodilo. Mislim, da imajo to v splosnih pogojih.

Samael ::

Seveda vrnejo. GB je na splosno znan po tem, da v prvem odgovoru na supportu nekaj mutijo in zelijo vec casa. V drugem ponudijo 5USD (oz. vecji znesek, ce gre za vrednejso star) in upajo, da bos zagrabil. In ce se ne pustis odgnati in vztrajas, vrnejo celoto.
Jaz sem bil v tej situaciji do zdaj dvakrat. Nazadnje slab mesec nazaj. Obakrat poln refund.
Stvar je v tem, da v primeru paypal disputa tu nimajo sans in to vedo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Samael ::

V obeh primerih so mi dali na koncu (po izmenjavi kakšnih dveh ali treh ticketov) tri opcije:
- resend
- poln refund
- wallet (account credit) + obdržim točke za popust

perci ::

Samael je izjavil:

Seveda vrnejo. GB je na splosno znan po tem, da v prvem odgovoru na supportu nekaj mutijo in zelijo vec casa. V drugem ponudijo 5USD (oz. vecji znesek, ce gre za vrednejso star) in upajo, da bos zagrabil. In ce se ne pustis odgnati in vztrajas, vrnejo celoto.
Jaz sem bil v tej situaciji do zdaj dvakrat. Nazadnje slab mesec nazaj. Obakrat poln refund.
Stvar je v tem, da v primeru paypal disputa tu nimajo sans in to vedo.

Aja, nism sploh pomislu, da s grejo nategunstvo na takem nivoju. Fak, keri bedaki.

Samael ::

Verjetno to deluje v obe smeri. Če ni trackinga bo v primeru disputa paypal na tvoji strani, pa če paket pride ali pa ne. Kupec je zaščiten, medtem ko trgovina tu nima kaj dosti možnosti.
Naivno bi bilo verjeti, da so vsi dnevno odprti postopki "izgubljenih" pošiljk zgolj postopki poštenih, iskrenih, boga boječih kupcev in se nam verjento niti sanja ne koliko sto ali več tisoč zahtevkov za vračilo na dan je fake.
Trgovine lahko v poskusu, da bi se zaščitile, pišejo v terms of service kar želijo - paypala to ne zanima, oni želijo tracking.
Če se za moment postavim v kožo trgovca, sam tisto prvotno kompliciranje okoli refunda niti ne vidim kot poskus nategunstva, ampak prej zaščite, ki pa tako ali tako, če je kupec vsaj malo vztrajen oz. se mu je vredno pogajati, nima nekega uspeha ... Verjetno je tudi za neko spleto trgovino to boj z mlini na veter.

Master_Yoda ::

Vceraj dobil Convoy S2 CREE XPL HI, sedaj pa se cakam da baterije pridejo da jo lahko sprobam :P.

perci ::

Samael je izjavil:

Verjetno to deluje v obe smeri. Če ni trackinga bo v primeru disputa paypal na tvoji strani, pa če paket pride ali pa ne. Kupec je zaščiten, medtem ko trgovina tu nima kaj dosti možnosti.
Naivno bi bilo verjeti, da so vsi dnevno odprti postopki "izgubljenih" pošiljk zgolj postopki poštenih, iskrenih, boga boječih kupcev in se nam verjento niti sanja ne koliko sto ali več tisoč zahtevkov za vračilo na dan je fake.
Trgovine lahko v poskusu, da bi se zaščitile, pišejo v terms of service kar želijo - paypala to ne zanima, oni želijo tracking.
Če se za moment postavim v kožo trgovca, sam tisto prvotno kompliciranje okoli refunda niti ne vidim kot poskus nategunstva, ampak prej zaščite, ki pa tako ali tako, če je kupec vsaj malo vztrajen oz. se mu je vredno pogajati, nima nekega uspeha ... Verjetno je tudi za neko spleto trgovino to boj z mlini na veter.

Ma dej no - totalno neprofesionalno je to. To, da je njih nek kupec nategnil, njim ne daje pravice, da oni mene. Pa nej dajo tracking obvezno, zarad mene.

Samael ::

Jaz to vzamem kot pogajanje, njihov poskus omejiti škodo s strani fake zahtevkov. Opcijo tracking pri vsakem naročilu imaš pa tako ali tako in niti nekaj draga ni. Običajno kakšne tri evre več. Je pa seveda izbira shippinga na tebi, kupcu, kar se mi zdi ok.

Res se je brezveze obremenjevati s tem. Ali primakneš nekaj malega zraven za registered shipping ali pa v primeru težav supportu odpišeš kakšen odgovor več, pa je rezultat nekako podoben. Dobiš denar nazaj.
V življenju imamo ljudje najbrž večje probleme, kot obremenjevati se zaradi teh low end/budget igric - pa tudi izbiro.
Tako vidim zadeve pač sam.

perci ::

Sej mas prav. Pravim samo, da je neprofesionalno.

Okapi ::

V bistvu je zelo profesionalno, z njihove strani. Sem precej prepričan, da so natančno preračunali, kaj se jim bolj splača. Ni najbolj prijazno do kupcev, morda tudi ne povsem pošteno in morda bi takšno prakso kje tudi prepovedali.

Sicer je pa precej razširjena praksa, ne samo v trgovinah, tudi recimo v zavarovalnicah, državni upravi in še kje, tudi pri nas, da prvi zahtevek/prošnjo bolj ali manj avtomatično zavrnejo, pod predpostavko, da se določen odstotek ljudi s tem pač sprijazni. Resneje pa začnejo zadeve obravnavati šele po pritožbi.

perci ::

Ne, ni profesionalno. Na dolgi rok, s takim načinom odganjaš kupce.

Vemo pa kaj pomeni beseda "profesionalno", ko se pogovarjamo o odnosu do strank. Hofer ga ima, recimo.

Okapi ::

Ja, samo Hofer svetilke, ki pri Gearbest stanejo 5 evrov, prodaja po 10 evrov.

Furbo ::

Ja, če jih pa mi damo na bolho so pa 15€.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

perci ::

Okapi je izjavil:

Ja, samo Hofer svetilke, ki pri Gearbest stanejo 5 evrov, prodaja po 10 evrov.

Kakšno vezo ima to s profesionalnostjo? Raje vidim, da dam evro več pa da me ne zajebavajo neki kitajci. Moj cajt, ko pišem mejl tja, tudi nekaj stane.
««
74 / 320
»»