» »

Modra ledica - drugic!

Modra ledica - drugic!

`ripper` ::

Nedavno nazaj sm odpru temo na to, kako zamenat LEDico u mishi, da bi namest rdece svetla plavo. Verjetn thread se obstaja, sam jest ga nekak ne najdem :D Zdej samo sporocam, da sm to probov in se mi nekak ni obnesl. Mama 3.5cd modro diodo, samo problem je v tem, da sm se spravu na mish nizkorazderne kvalitete (Logitech s69) in ko sem staro diodo zagrabu, da bi jo odcinu vn, je use skupej razpadlo. Dobesedno ;)). Zdej, ce bo kej dinar, bom sou se po eno mish, ker pac vem, da moram handle with care pa kako treba dol dat tisto optiko z diode, ker je nek smesen patent. Ce bo ratal, bom sporocu, meanwhile pa povejte vi, ce je komu kej ratal ;))
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

msmiha ::

Pri tem moraš biti res pazljiv in uporabljat lotkuln s pravo temeraturo, drugače se naredi to kar si ti rekel vezje dobesedno razpade:D.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

`ripper` ::

heh... sej hec je u tem, da jest shlos masine sploh prtaknu se nism...sm diodo prjeu za noge in se je tm na uni strani, k je zacinjena enostavno odtrgal use skup, s cestami vred =))) Men ni blo nc jasn... Sej sm ze vidu zanc plate, sam to je pa porazno ne.. =)
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

the_unborn ::

Kolegu (fRiK0-tu) ki to piše :D je to uspelo miš ena nizkorazredna logitech dela bol k prej z rdečo sam ni blo enostavno...

`ripper` ::

Un|verse, se popolnoma strinjam, da se DA bit uspesen. ;) Tudi jazst bi bil, ce bi dobil se eno sanso (t.j. se eno misko. Ker zdaj vem marsikaj vec, k prej, kje so cake, kje moram na kaj pazt... Skratka, tukej sm se najbl zajebu to, da sm iztekov uno zico, k bi me med delom motila in ko sm jo hotu nazaj gor prpet, je pin na drugi strani porinlo skoz platico (tisto, kar je blo cina, se je drzalo gor na pinu, ostalo je pa strgalo stran, zravn se ene 3mm ceste. Presvoh zgornja plast je za kakrsno koli grobost... :))
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

smilyxx ::

SAm emn se kr ni jasn a so ledice u miskah zarad lepsga, zarad osvetljevanja podlage al zarad senzorja?


Lp
Save water.
drink beer.

l-note ::

Ledica je u miški zato, da osvetljuje podlago, zato da jo senzor laže "vidi".

`ripper` ::

jp, res je...dioda svet na podlago, da senzor lazje primerja sliko s prejsnjo, k jo je posneu =) Ker ce bi ble diode zarad kr'neki-ja notr, pol bi nekje falila kuglca, kaj pravs ;)))
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov članek: Test mišk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
10811622 (9602) Xplicit
»

Zamenjava Led diode v mišaku (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
644807 (3714) profii
»

modra dioda na miski

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201576 (1139) pro2c
»

Zmodaj vse kar vidiš

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
482113 (1207) krucymucy
»

Modra LED?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231564 (1091) EX-B

Več podobnih tem