» »

Meja tolerance?

Meja tolerance?

guest #44 ::

(Se opravičujem, prišlo je do manjšega nesporazuma z avtoritetami)

Včeraj smo bili na nekem koncertu (rokerskem). Tko pač uživam v muzki in tik ob meni pa sta dva pjana, jz bi reku 20 letnika, bolj omaraste postave. Eden od njih je bil, jaz temu rečem glup, ker je zanalašč spotikal vsakega z manjšo postavo (nižje in bolj suhe ljudi), ki so šli mimo njega. Sicer jaz nisem imel nobenih frk, si pa predstavljam, da je bedno da se nekomu to zgodi. Sej spotik ni neki katastrofalnega, vrjetno bi ga sam malo grdo pogledal in šou stran.

Slovenija je še kul pri takih zadevah...vsaj na žure, ki jaz zahajam. Seveda pa obstajajo take situacije:

(rated T for Teen->Titles in this category may contain violence, suggestive themes, crude humor, minimal blood, simulated gambling, and/or infrequent use of strong language. )
http://ebaumnation.com/2010/06/10/-how-...

Res bedno, če bi se to zgodilo tvoji tipici al pač tebi drugače. Če želiš ohranit ponos in obračunat z njimi je 90% vrjetnost, da boš itak popušu, če maš srečo brez kakega noža v trebuhu.

Kje je vaša meja (dodajte kak primer za boljšo predstavo...lahko tudi hipotetičen a resničen, se razume)?
  • spremenilo: guest #44 ()

Ciklamen ::

Pametnejši odneha, pravijo. Jaz bi rekel, da če bi kdo to meni/moji boljši polovici to naredil, bi ignoriral zadevo in odšel naprej.

S takimi se ne splača spravljati na njihov nivo, ker te tam s svojimi izkušnjami zlahka premaga (beri: Idiotizem). Če pa bi tvoja boljša polovica kaj v zvezi z tem "komplicirala" pa pač odgovoriš kako je na stvari :)

Bolje je pogovor oz. ignor dogodka, kot pa da, kot si sam rekel, greš domov z nožem v trebuhu.
- End of the Post ->

IvoJan ::

um... link ne dela.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

guest #44 ::

Popravljen link.

Blinder ::

ah, sej ji ni nič naredil česar ji jaz nebi naredil :D sej je bla samo klofuta
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

IvoJan ::

now you see why i dont like niggaz -.- jaz bi ga ziher čez zobe mahnu.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

gruntfürmich ::

v sloveniji še ni take panike. morda imaš par takih osebkov da bi še imel potem sranje, ko bi ga prefukal, dočim v ameriki zna biti to velik problem, ker lahko kaj hitro zapoje kakšen uzi...
tko da ali vse te kurce postreliš pa ni prič pa nič, ali pa ignoriraš. vmesne variante ni.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

r_DTgl ::

master yoda gruntfurmich, do or do not, there is no try

T-h-o-r ::

gruntfurmich hhahaa :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

IvoJan ::

kaj bos rekel da ni tako?? ce bi enga pokno čez kepo bi prec mel se 5 drugih nigrov za vratom. tak da drive-by FTW :) seveda z tec9 xD
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

T-h-o-r ::

daj se zbudi in ne bodi osel
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Xserces ::

gruntfürmich je izjavil:

v sloveniji še ni take panike. morda imaš par takih osebkov da bi še imel potem sranje, ko bi ga prefukal, dočim v ameriki zna biti to velik problem, ker lahko kaj hitro zapoje kakšen uzi...
tko da ali vse te kurce postreliš pa ni prič pa nič, ali pa ignoriraš. vmesne variante ni.


xD v slo bi ga jst zih ke po buc uzgau

IvoJan je izjavil:

kaj bos rekel da ni tako?? ce bi enga pokno čez kepo bi prec mel se 5 drugih nigrov za vratom. tak da drive-by FTW :) seveda z tec9 xD


hahaa kasn tec9 :) iz avtom se gres GTA in mas :) šaŁa
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

Keyser Soze ::

T-h-o-r je izjavil:

daj se zbudi in ne bodi osel

Če imaš opravka z gang memberji potem zadeva ni daleč od resnice. Kjerkoli po svetu, kjer obstajajo konkretni gangi.

Če imaš opravka z enim običnim, everyday črncem/latinotom/jenkijem, potem je zadeva enaka enemu običnemu konfliktu med posamezniki na naših ulicah. (ni važna rasa)
OM, F, G!

guest #44 ::

Z tolpami se nimaš kaj dajat. Vsem članom v topli je full time job oz celo življenje, kriminal. Njim te poiskat in te "izučit" je pravzaprav del repertoarja.
Medtem ko pošteni ljudje ponavadi imajo družino, službo in nek ugled, ki ga morejo vzdrževat. Enostavno ti ne znese imet vse to in se še zoperstavit poklicnim barabam.

overlord_tm ::

IvoJan je izjavil:

kaj bos rekel da ni tako?? ce bi enga pokno čez kepo bi prec mel se 5 drugih nigrov za vratom. tak da drive-by FTW :) seveda z tec9 xD


ma drive-by so v zatonu, je predrag bencin pravjo :)

IvoJan ::

kaj zdaj je in run-by?? xD
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

šernk ::

sam se večinoma umaknem podobnim, čeprav v zadnje se je nekdo hotel na vsak način preriniti mimo mene, norel, butal, odrival in vse... ene 10min sem ga prenašal, pol mi je blo pa dovolj, in sem ga ustavil in mu rekel, da ga imam dovolj in da nima pogojev za me premaknit za 1 sam centimeter še, ker ga bom le odbil nazaj... še sam takrat nisem mogel verjet, da je že sama beseda zalegla in se je odmaknu za 1 meter stran in se popolnoma umiril, je pa res da ponavadi po žurih smo vsaj 2-3 konkretni tipi skup, tko da dvomim da bi se nas kdo lotil pri nas.

saj jst bi še pretrpel (vajen hujšega iz metalskih žurov)...vendar ko je frendica pred mano 2x dobila močno po glavi mi je bilo vsega dovolj.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

guest #44 ::

Ma men se zdi, da v rokerskih/metalskih vodah ni neki takih mafjožev. Pri balkan žurkah se pa sigurno najde kak žešči momak, ki ima take in drugačne veze.

IvoJan ::

guest #44 je izjavil:

Ma men se zdi, da v rokerskih/metalskih vodah ni neki takih mafjožev. Pri balkan žurkah se pa sigurno najde kak žešči momak, ki ima take in drugačne veze.



+ kakšno pištolo ali pa vsaj nož.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

šernk ::

guest #44 je izjavil:

Ma men se zdi, da v rokerskih/metalskih vodah ni neki takih mafjožev. Pri balkan žurkah se pa sigurno najde kak žešči momak, ki ima take in drugačne veze.


seveda da ne, vendar ko je za teboj 5000 ljudi, kateri bi te z veseljem dvignili in prestavili za njih je obdržanje položaja na navadnih koncertih, kjer pride vse skup 300 ljudi primerljivo čakanju v vrsti v mercatorju :D

je pa res, da na metalskem koncertu nikomur ne bi prišlo na pamet, da bi se s teboj stepel, da pridobi pol metra
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

guest #44 ::

Za metalce/rokerje je značilno povečan občutek individuanosti. Pri balkancih pa je ledža mnogokrat na prvem mestu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dopust na Dunaju

Oddelek: Loža
223198 (2269) mancini
»

skinny kavbojke (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11531729 (19450) maco-maco
»

Nova anketa: kje boste pričakali novo leto? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
5213144 (11329) Cash
»

Kompresor

Oddelek: Kaj kupiti
427883 (7307) Rias Gremory

Več podobnih tem