» »

Iščem programerja...

Iščem programerja...

xuân_nguyęn ::

Živjo! Že dolgo časa se ukvarjam z dizajnom, praktično že od kar imam računalnik, izdelal pa sem tudi že več spletnih strani, te pa so bile kvečjem narejene v htmlju ali pa so bile podprte s skripto (največkrat joomlo ali wordpressom :D)... Ker se na programiranje ne spoznam najbolje me zanima če bi se našel kdo, ki obvlada PHP in ki bi bil pripravljen sodelovat z mano... Če je kdo zainteresiran naj piše na mejl (sillverstixx@live.com)... Priložil sem pa še nekaj mojih artworkov in osnutkov spletnih strani...






HardFu ::

Tile dizajni se kot prvo niti ne vidijo najbolje, kot drugo pa izgledajo da so narejeni po raznih tutorialih, skratka ce zelis s kom sodelovati najprej pokazi profesionalen pristop in naredi kaj po lastni ideji in kvalitetno. Tole ni nic od tega.
http://codeable.io

Tody ::

ja ti si lepo naredi spletno stran na wordpressu potem te bo pa kdo resno jemal. Sploh če boš se potrudu in nalimal slike oz prave linke bo super fejst.

xuân_nguyęn ::

Poglej, jst sm napisou v svojem postu, da naj odgovarjajo oz. naj se javijo sam tisti, ki so zainteresirani, ker če bi hotu, da me kdo kritizira bi šel ljudem, ki neznajo drugega kot kritizirat (recimo vidva)... sicer pa kako lahko kar tako rečeš da je narejeno po tutorialih...

DiTi ::

vsaj linke do slik popravi no.

xuân_nguyęn ::

ok sm popravu

Netrunner ::

jaz še vedno ne vidim nobenih slik ..

se pravi ti rabiš nekoga ki bi ti spravil stran v delovanje? ali je razrez že narejen? .. koliko je obširna stran .. koliko si pripravljen plačat ? .. jaz bom na voljo jeseni :)
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Hair ::

xuân_nguyęn je izjavil:

praktično že od kar imam računalnik

vprašanje je, od kdaj imaš računalnik :D

drugače bi bilo pa fino kaj več povedat za kaj se spolh gre, ne pa samo če koga zanima sodelovanje.

lp!
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

HardFu ::

xuân_nguyęn je izjavil:

Poglej, jst sm napisou v svojem postu, da naj odgovarjajo oz. naj se javijo sam tisti, ki so zainteresirani, ker če bi hotu, da me kdo kritizira bi šel ljudem, ki neznajo drugega kot kritizirat (recimo vidva)... sicer pa kako lahko kar tako rečeš da je narejeno po tutorialih...


1. Kritiziramo, ker bi ti radi pomagali, da se izboljsas - kar je nekako cilj (poleg zasluzka, seveda) dela
2. Se pravi da lahko kritiziramo samo kadar bos ti tako zelel
3. Forumi so nekako odprti za debato kar je cel point, ce ne zelis tega potem daj prosnjo pod "Zaposlitve"
4. Ne recem kar tako da je narejeno po tutorialih ampak sem jih videl (in uporabil) veliko tudi sam in prepoznam "rezultate"
5. Znam se kaj drugega, na tem linku so moje reference: http://optiss.si
http://codeable.io

xuân_nguyęn ::

Pain: Slike sm popravu tako da 100% delajo... jst jih čisto normalno vidim...

HairMan: Računalnik mam od prvega razreda osnovne šole, na njem se sicer ni dalo dosti delat, zato lahko rečem, da ko sem dobil novega dve leti kasneje...
Zakaj se gre vse piše v prvem postu, če te pa karkoli več zanima pa lahko pošlješ ZS ali pa e-mail

HardPhuck: 1. Zaradi moje izobrazbe naj te nič ne skrbi (dal sem predlog za sodelovanje, ne če bi biu kdo moj učitelj)
2. Vidiš da razumeš če hočeš
3. Ja za debato, katere avtor izbere temo (če jst napišem predlog za sodelovanje in me spljuvate, sicer niste zgrešili temo, samo nisem uprašal, kakšno se vam zdi moje delo, ampak če bi kdo sodeloval z mano, primerki, ki pa sem jih dodal zgoraj, pa so izključno osnutki, kar pomeni, da če bomo gradili strani bodo (valda :D) novi dizajni (po željah kogarkoliže :P))
4. No pokaži mi 1 tutorial, ki misliš da je bil uporabljen...
5. Hude strani btw...

Something else ya bastards wanna know :D :D ?

xuân_nguyęn ::

aja pa btw HardPhuck smartmovespain maš 2x napisano

Tody ::

zakaj nimaš svojega wordpress bloga :) čeprav kot samo kartico :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje dobiti takšno srajco?

Oddelek: Loža
123177 (2534) Drekcpekc
»

Satelitska antena ne najde nobenega satelita

Oddelek: Omrežja in internet
4410710 (9107) cewapcic
»

regulacija glastnosti zvočnikov

Oddelek: Pomoč in nasveti
141532 (1284) MoMan
»

Nekaj mojih Web dizajnov

Oddelek: Izdelava spletišč
201845 (971) Tody
»

Kako dati RAM v laptop (prenosnik)

Oddelek: Strojna oprema
395329 (4190) Pyr0Beast

Več podobnih tem