» »

Hrvasko morje?

Hrvasko morje?

Selassie ::

Mene pa zanima kje je na hrvaskem morju dost zura? Kam predlagate da bi sov?

turkx90 ::

Pag....brez razmisljanja.

Zheegec ::

Tudi sam sem za Pag, najprej sem bil skeptičen, ampak je kar ok. Pa večinoma skuliran folk.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

bi0s ::

Pag, definitivno.

Good Guy ::

pag-zrće

drugega ni
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

turkx90 ::

Jaz sem bil prvič na pagu 2 leti nazaj, lani sem preksocil zaradi maturantskega in letos spet grem.
Žurka je 24 ur na dan, s tem da čez dan zuras v kopalkah(pene party in pdoobno) ob 8 gres se preoblect domou in prides nazaj cez kasno urco v vecerni obleki in spet zur do jutranjih ur...:D

Je pa kar drago ce se hoces uzivet....nekje 70 e na dan za pijaco al pa vec ce hoces uzivat..

Aja pa še ljudje so uredu, ni kot tu pri nas ki je poun kurac siptarjev in cefurjev ki iscejo samo s kom bi se tepli, tam grejo ljudje res zurat in to ustvari zakon uzdušje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: turkx90 ()

turkx90 ::

Aja...pa še ljudje so ful vredu, ni kot tukaj ki gres ven in je polno cefurjev in šiptarjev ki iščejo kako bi se tepli, tam grejo res ljudje ki hocejo samo zurat.

O puncah pa govorijo slike...:D Poglej si malo na facebooku slike z zrč

Zheegec ::

Ja, samo menda je zadnje čase ful mladih "punčk" se začelo tam zbirat... Samo nisem bil lani :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

turkx90 ::

Jaz tudi ne lani, predlani pa so gledali osebne, vsaj za v akvarius in papayo. Dobro zdej nevem kaj je zate "mlade". Zame kar je nad 17..al pa mogoce se 18 je kar ok, odvisno od let seveda.

Good Guy ::

Zheegec je izjavil:

Ja, samo menda je zadnje čase ful mladih "punčk" se začelo tam zbirat... Samo nisem bil lani :)


slabo veš :P

še zmer je več kot 80% ženskega spola 20+ pomoje.. sploh zvečer ko čekirajo starost
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Steinkauz ::

Jst sm bil 2 leti zapored, potem pa lani ne.
Prvo leto mi je blo res zakon, drugo leto pa ne tolk. Muska je bla skor ista drugo leto pa vedno več tipov pa vedno manj žensk. Se da pa še vedno najt.
Ne vem kako se nekateri ne naveličajo kr v eno tja hodt.

Drugač mi gremo letos v Malinsko, k smo bli par let nazaj pa je kr kul.
Maš Club Boa, sam morš met mal več keša :D, sam pičketine notr so pa omfg(sicer veli keš pičk) pol pa še Crossroads, to je pa mal večja zadeva pa kr dogaja. Pa dokler smo mi hodil je bla v centru ena stara ladja, pa se je folk tam zbiral. Zdej je baje ni več.

Čeprov če še nisi bil v zrčima, kr pejt, ker prvo leto ti bo verjetno noro :)

Selassie ::

Hm, v zrcah sem biv ze 2x in prvic je blo hudo, drugo leto pa mi ni bilo prevec vsec. Me pa zanima kje je ksna huda plaza k se lohk športaš(igrisce za odbojko itd.) cez dan, ponoc pa da je dost zura?

turkx90 ::

Aja...in kaj vam je blo tko napačnega drugič?

Drugače pa je meni vedno ok ker sm itak pijan...haha


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kampiranje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8110267 (1349) Mato989
»

Kam na morje?

Oddelek: Loža
308375 (3656) mihapc123
»

Apartmaji na Pagu

Oddelek: Loža
277052 (4410) blindgirl
»

Kam pa letos na težko pričakovani dopust?

Oddelek: Loža
343470 (2806) kopernik
»

kam na hrvaško poleti?

Oddelek: Loža
192823 (2437) Business

Več podobnih tem