» »

P5k Deluxe in E6850

P5k Deluxe in E6850

gojcus ::

Pozdravljeni
Tole mi je uspelo naviti me pa zanima, če lahko iz sličic BIOS-a dodate kakšne predloge, kaj popraviti oz. spremeniti.
Hvala za pomoč

 1

1



 2

2



 3

3



 4

4



P5K Deluxe wiFi/AP BIOS 0902
Intel® Core™2 Duo CPU E6850 @ 3.61GHz (original 3.00GHz)
Hlajenje Zalman CNPS9500
Corsair XMS2 DHX CM2X2048-6400C4DHX
Sapphire RAdeon HD4870 1G
napajalnik TAGAN LC8850 850W

Windows 7 Ultimate 64
  • spremenil: gojcus ()

popster ::

Ja temperature imaš za poletje kar nizke, sploh če si prej nažigal kako igro.

Drugače pa nevem kolko splača navijat, ker postane processor energetsko neučinkovit?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: popster ()

Nwanko ::

48C v idle lih ni nizko,če mam jaz svojga E6750 na 3.6Ghz 27C v idle 9700led najmanjši obrati.

gojcus ::

Nwanko je izjavil:

48C v idle lih ni nizko,če mam jaz svojga E6750 na 3.6Ghz 27C v idle 9700led najmanjši obrati.

V stanovanju je okrog 29 stopinj, ker nimam klime prižgane. Ko je pa tam okrog 24 stopinj, pa je tu nekje 35 stopinj.
Bolj me zanima, če mam vse nastavitve prav al bi bilo kaj za izboljšat.

ModriN96 ::

izbolšat se da tko da boš pač probavu in višu fsb dokler pač gre. točno rečt ja use je vredu oz ja dej še se da tolk pa tolk povečat se ne da, ker je čist odvisn od same plate in proca...to pomen da isti proc na dveh platah se bo čist drugač obnašu...

vzem si cajt in se še mal poigrej s frekvencami...na tvojmu mestu bi jst izklopu QFAN in s tem pustiš da se vetrnica vrti na max in s tem ti prec temp. zmanša

gojcus ::

ModriN96 je izjavil:

izbolšat se da tko da boš pač probavu in višu fsb dokler pač gre. točno rečt ja use je vredu oz ja dej še se da tolk pa tolk povečat se ne da, ker je čist odvisn od same plate in proca...to pomen da isti proc na dveh platah se bo čist drugač obnašu...

vzem si cajt in se še mal poigrej s frekvencami...na tvojmu mestu bi jst izklopu QFAN in s tem pustiš da se vetrnica vrti na max in s tem ti prec temp. zmanša


Sem izklopu qfan pa je res vse hladneje idle je 27 ppod obremenitvijo pa ne pride čez 52 stopinj. Ja tole igranje vzame veliko časa, ki pa ga na žalost nimam. Sem našel en dober vodič za overclocking te mame plate in teh ramov, sam problem se pojavi v dodatnih nastavitvah, kaj izklopit in kaj ne. Za zdaj mislim, da bom pustil tako kot je, saj razmišljam o nakupu novega računalnika. Če ima kdo kakšno idejo jo naj napiše tule: Nasvet za nakup in ocena starega računalnika


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Srečno 2018!

Oddelek: Loža
483519 (2295) IL_DIAVOLO
»

Tezave s spanjem

Oddelek: Loža
366675 (5243) DOOM_er
»

Kako izgubiti odvečno maščobo če si suh? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6411332 (9702) Pegaz
»

Deli internetno povezavo

Oddelek: Omrežja in internet
6870 (773) Saintek
»

težave z IP naslovom pri wifiju

Oddelek: Omrežja in internet
231211 (1039) norcuron

Več podobnih tem