» »

Trgovina Playtech.si

Trgovina Playtech.si

Mentalist ::

Pozdavljeni!


Sem že iskal v iskalniku ampak nisem našel podobne teme, zato odpiram novo.

Zamina me, ali je kdo slišal za trgovino Playtech.si Odločam se za nakup Call Of Duty 4 original igrice, saj imajo res po ceni glede na druge trgovine (stane smao 25€, malo me moti edino dobavni rok, ki je štiri dni, ampak ker še nisem kopuval tam me zanima, če je kdo od vas.


LP KeTeČeš
Lool.

Tr0n ::

Trgovine ne poznam, lahko pa COD4 za 25 EUR kupis tudi na Steamu, ce imas to moznost.

http://store.steampowered.com/app/7940/

Mentalist ::

To na žalost ne pride v poštev.
Lool.

matija14 ::

Mentalist je izjavil:

Pozdavljeni!


Sem že iskal v iskalniku ampak nisem našel podobne teme, zato odpiram novo.

Zamina me, ali je kdo slišal za trgovino Playtech.si Odločam se za nakup Call Of Duty 4 original igrice, saj imajo res po ceni glede na druge trgovine (stane smao 25€, malo me moti edino dobavni rok, ki je štiri dni, ampak ker še nisem kopuval tam me zanima, če je kdo od vas.


LP KeTeČeš


jaz sem kupoval in ni bilo problemov. Ja, imajo res ugodne cene in mislim da se tale CoD splača kupiti in pač počakati tiste 4 dni.

Mentalist ::

Super.

Naročeno. Vam javim ko pride.

Ravno me je klical nek delavec iz trgovine, ker sem po nesreči dal napačen način plačila. Sem ga vprašal, kdaj bo paket pri meni. So ga že poslali xD.
Lool.

Zgodovina sprememb…

Mentalist ::

Prej me je ravno klical tip iz trgovine in je rekel da dobim že Ju3:D:P
Lool.

Macketina ::

Jaz sem bil izredno zadovoljen s cenami in ostalim. Dejansko bi me prislo iz Ebay.co.uk prislo drazje ali pa iz amazona.

Ales320 ::

Tudi jaz sem že kupoval pri njih in ni bilo nobenih problemov. Pohvalit moram izredno hitro dostavo. Naročilo sem oddal pozno popoldne v petek in v soboto zjutraj je poštar prinesel paket.

Mentalist ::

Naročil včeraj ob dveh, danes dobil in se že nalaga.... Meni so kul, dobre izkušnje.
Lool.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dirkaške igre za 8 letnika ?

Oddelek: Igre
221661 (1283) opeter
»

Novi printer

Oddelek: Kaj kupiti
51353 (1217) JoeHunter
»

Nakup Pc igrer

Oddelek: Igre
193656 (3256) Riff
»

StarCraft 2: Best of Slovenia #1

Oddelek: Igre
243198 (1921) def0r

...Three Word Story... =) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
3198996 (4660) Mentalist

Več podobnih tem