» »

Asocialnost

Asocialnost

1 2 3
4
»

Daren ::

opeter je izjavil:

Jaz sem srečen, ko pojem svoj obrok hrane :D


Been there, done that, ate A LOT :D

repo ::

cewapcic je izjavil:

Daren je izjavil:

Če bo(š) iskal stvari, ki ti bodo prinesli srečo in brez katerim misliš, da si nekako nepopolen, pa naj bo to punca, fitnes, avto, ne boš nikoli zadovoljen. Zen.

Kaj naj pa potem nekateri delamo v življenju ?
Trenutno se večino časa učim, da bom imel čimveč denarja. Pri nas ga nikoli nismo imeli veliko.
Zanima me kakšen je občutek živeti v razkošju. Ležati na sofi vredni par tisoč EUR, imeti kuhinjo, ki celo lepo estetsko zgleda, ne pa da je pohištvo neki na random not nametano pa moti me rumen hladilnik, ki je bil bel ko smo ga kupili.

ce moras delati za to 16h na dan, ne ravno dober oz. uzivantski.

Bananovec ::

poweroff je izjavil:

Ne, tisto je joke. Tapravi Ubuntu release party so veliko bolj zabavni... s tortami itd.

Daj ne nabijaj. The Cake is a LIE!
Le poglej kako ti v Portalu ponujajo torto, na koncu pa te hočejo le ubiti!
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

whatever ::

Čimveč spi.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

BigWhale ::

Bananovec je izjavil:

poweroff je izjavil:

Ne, tisto je joke. Tapravi Ubuntu release party so veliko bolj zabavni... s tortami itd.

Daj ne nabijaj. The Cake is a LIE!
Le poglej kako ti v Portalu ponujajo torto, na koncu pa te hočejo le ubiti!


A bi ti kdaj prsu na kak Ubuntu party? Pa bos videl da _caek_ is not a lie!

MarkookraM ::

Drugi te vidijo kot vidiš samega sebe. Če misliš da si luzer te bodo drugi kot takega dojemali. Prvo moraš biti srečen sam s seboj, pa bodi še tako veliki luzer, če sprejemaš samega sebe in se spoštuješ bodo te še drugi.

Tista z sostanovalko je bila super ideja! Daj oglas pa ne vrag, da se nebo katera oglasila. Pač rečeš, da hočeš znižati stroške, rabiš sostanovalko, če zna kuhati je bonus, mogoče potem plača manj stroškov in seveda sploh ne iščeš seksa tako da lepe naj se ne oglašajo ker neboš mogel linuxa študirat. ;)

Ramon dekers ::

dobra, samo resnična, točno tako je. Kakor vidiš ti samega sebe tako te viduji drugi! vsak pa ima probleme sam s seboj to je pa dejstvo!

poweroff ::

Hmm... jaz sem ravno pred kratkim spoznal eno hardcore linuxašico. Ima še bolj skrajne poglede na Linux kot jih jaz zagovarjam na forumu (v real life sem precej bolj umirjen glede Linuxa). Sem jo moral kar malo nazaj držat, tolk skrajna stališča ima.

Drugače pa luštna ko hudič.

No ja, jaz sem sicer že poročen,.. mogoče če bi imela kakšen Advanced Linux System Security Certificate opravljen... :D
sudo poweroff

luli ::

Tista študentka je pač znala na pravo frulico zašpilat. Drugače pa jo poznam in uporablja OKNA, fotr pa ma MAC-a.

poweroff ::

A sem rekel, da je bila študentka?
sudo poweroff

Double_J ::

Haha... tko kt enkrat ena nikakor ni mogla pri Prunku narest. Mu je rekla, a bi se lahko midva kako drugače zmenla?
Dve šivanki...

poweroff ::

Hja, takih zgodbic je veliko, samo Prunka poznam tudi privat in bi rekel, daje tale izmišljena. Je pa res, da je bila njegova asistentka precej... hm, študentje so baje radi hodili na vaje. :D
sudo poweroff

Double_J ::

Kako to misliš izmišljena, sej to je javno rekel na predavanju?

Asistentke pa ne poznam... vem pa da je ena blond asistentka bila od Prebiliča, ki sploh ni bila asistentka, ampak je delala preko študenta.:))
Dve šivanki...

Matev ::

kaj je z vami in s tem linuxom

ste mal fetišarji?

jrtjtejtt ::

asistentka Cirila Toplak ja >:D

folk je pa hodu na vaje zato, ker jih je na kolokviju drgač gladko zmetala, ni bla nč kaj prijazna

BigWhale ::

poweroff je izjavil:

Hmm... jaz sem ravno pred kratkim spoznal eno hardcore linuxašico. Ima še bolj skrajne poglede na Linux kot jih jaz zagovarjam na forumu (v real life sem precej bolj umirjen glede Linuxa). Sem jo moral kar malo nazaj držat, tolk skrajna stališča ima.

Drugače pa luštna ko hudič.

No ja, jaz sem sicer že poročen,.. mogoče če bi imela kakšen Advanced Linux System Security Certificate opravljen... :D


urlpls

;>

poweroff ::

Kaj, a bi jo rad spoznal? 8-)
Imam mail - kaj mi ponudiš zanj? Robotsko kosilnico z Linuxom? :P
sudo poweroff

Double_J ::

Tukaj ljudje ne rabijo mejla, ampak zgolj sliko.
Dve šivanki...

poweroff ::

Pol se tudi jaz zadovoljim s sliko robotske kosilnice. Samo mora biti BigWhale s prodajno agentko v ozadju! :D
sudo poweroff

BigWhale ::

Double_J je izjavil:

Tukaj ljudje ne rabijo mejla, ampak zgolj sliko.

Zase se brigej smrkouc!

Matthai,

Drug teden se moram zmenit za zadevo. Da mi pridejo pokosit, da vidim, ce je sploh za kej tale rec. ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uhajanje misli, zmedenost (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
579206 (7050) Avenger
»

Utrujenost oz koncentracija v službi

Oddelek: Loža
377588 (5270) Super Sonic
»

Slabost (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11028915 (21548) [D]emon

Več podobnih tem