» »

Turnir v legendarnih PC igrah in zaključek Kiberpipine sezone

Turnir v legendarnih PC igrah in zaključek Kiberpipine sezone

No-lan party - za stare dobre čase

vir: Kiberpipa
Kiberpipa - Kiberpipa s četrtkom, 24.6., zaključuje deveto programsko sezono in kot običajno čez poletje zapira svoja vrata. V četrtek se bo od 19. ure dalje odvijal zadnji dogodek v tej sezoni - ekipa Kiberpipe in računalniškega muzeja vas vabita na peti turnir v legendarnih PC igrah - No-LAN Party. Gre za turnir v PC igrah s konca 80-ih let ter začetka 90-ih let, zabavo za ljubitelje starejših računalnišklih iger in za vse generacije, naveličane vseh sodobnih realističnih "streljačin" in "Harryjev Potterjev".

Kaj se bo dogajalo? V tekmovalnem delu se bodo igralci lahko pomerili v Dyna Blaster in Micro Machines. Ob turnirjih se boste lahko zabavali tudi z računalniki iz zbirke Kiberpipinega računalniškega muzeja - Commodore 64, ZX Spectrum, Atari 1040ST, Macintosh SE, IBM PS/1, IBM PC XT in ostali. Z glasbo iz iger pa bo zabaval DJ Earblower, član Fatal Error Crew.

12 komentarjev

nsignific ::

Legendarnih PC iger Dynablaster in Micromachines? Kakšno ciljno publiko pa imate v mislih? Ker igralcev iger s tako retardirano debilno opredelitvijo LEGENDARNIH iger prav gotovo ne. Morda zato, ker ti dve igri delujeta na linuxih? a sploh delujeta? Me sploh briga..?

krho ::

Dynablaster je pa res legendarna.. Razen, če bi raje prehistorika, ali komander kena :D
edit: matr sta se mi zaluštala oba :)
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krho ()

nsignific ::

AHA, bomberman klon in port s konzol (micro machines), to so legendarne PC igre -.-


noro.

Relanium ::

krho je izjavil:

Razen, če bi raje prehistorika, ali komander kena :D

Misli mi bereš

to dvoje, pa micro machines je blo pr meni na prvem računalniku

Testman42 ::

A Dangerous Dave (1, 2 in/ali 3) spada pod legendarno?
Meni so bili zelo všeč vsi trije.

keworkian ::

Day Of The Tentacle!
Obscenities in B-Flat

nodrim ::

Ma, gre se za multiplayer na enem kompu fantje. In Dynablaster in MicroMachines STA legendarni predstavnici te vrste.

klavdijL ::

sicer nism zih ma se mi zdi da Dyna ni nujno klon Bombermana ? (edit: Nekaj podobnega pravi tudi Wiki) ... Mikro mašince so pa super seksi legendarne .. to smo skoz nabijal :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klavdijL ()

detroit ::

se sploh ne upam atomic bomberman z vami igrat k bi prelako zmagu hehe
Skero

Masamune ::

Leta 1997, ko sem začel svojo študijsko pot, smo s cimri igrali Micro Machines. Štirje na enkrat (3je na tipkovnici in en z joystickom), skoraj vsak večer po par ur, zraven pa dosti pijače, kaj za skadit in kaj za pojest. Toliko užitkov, zajebancije in lepih spominov. Meni osebno je to res legendarna igrca.
lp, j

nodrim ::

detroit je izjavil:

se sploh ne upam atomic bomberman z vami igrat k bi prelako zmagu hehe


nekdo je ful glasen :P

Key Quest ::

Ce vam ostaja kak Model F, se priporocam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V Kiberpipi zgolj še ta teden: No-LAN party

Oddelek: Novice / Kiberpipa
115068 (4483) IvoJan
»

O dinozavrskem robotu Pleo, tipografiji in JRuby v Kiberpipi

Oddelek: Novice / Kiberpipa
53031 (2665) Bistri007
»

Tretji No-lan party v Kiberpipi

Oddelek: Novice / Kiberpipa
224190 (3276) nietka
»

Ne prezrite v Kiberpipi

Oddelek: Novice / Kiberpipa
213547 (2780) coma2black
»

No-lan party v Kiberpipi

Oddelek: Novice / Kiberpipa
354826 (3698) nietka

Več podobnih tem