» »

Polnilec za prenosnik: HP 18.5V 3.5A

Polnilec za prenosnik: HP 18.5V 3.5A

HP_79 ::

Crknu mi je polnilec / adapter za računalnik HP nx6310.
Kolikor sem na hitro pogledala na internetu, ga pri nas dobim najceneje za 39,90 €, iz tujine pa ga dobim za 15 EUR s poštnino vred.

Vendar je ta pri nas z originalnim pinom, v tujih spletnih trgovinah pa pogosto zasledim stavek:
"If there is no central pin in the connector of your original AC adapter, please don't buy this item."

Kaj to pomeni - imam lahko težave, če kupim polnilec brez pina? Bi bilo bolje kupit polnilec z originalnim pinom?

Hvala za pomoč :-)

_koki_ ::

Premeri priključek na polnilcu ki ga vtakneš v prenosnik ker je veliko različnih, nekateri imajo 5mm premer, nekateri 7mm,...
Če imaš 5mm priključek imam polnilec za hp, gre pa za močnejši polnilec (4.9A)...

Šimpanz ::

Jaz iz tujine ne bi glih nabavljal nekih univerzalnih adapterjev, kajtinikoli ne veš ali bo res delal s tvojim notesnikom.

HP_79 ::

@ koki:

Zunanji premer: cca 7 mm (milimeter gor / dol)
Notranji premer: cca 5 mm

_koki_ ::

Žal polnilec nebi pasal (ko ata na mamo) v originalnem stanju, bi bilo potrebno malo modificirati (kable rezat in štukat)...

HP_79 ::

@ koki

Hvala vseeno :-)

_koki_ ::

Saj pa ti polnilci 65W niso tako dragi pri nas, za dobrih 20EUR dobiš skoraj v vsaki trgovini, razen na pooblaščenih servisih...
Če ti bo kaj v pomoč, za vsak slučaj pa preveri premer priključka preden naročiš:
http://www.ceneje.si/racunalnistvo/racu...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB-C kabli in polnilci (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9817827 (8612) rdecaluc
»

Izhodna moc adapterjev

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
71112 (846) bajsibajsi
»

(Ne)originalen polnilec

Oddelek: Mobilne tehnologije
223438 (2843) Lonsarg
»

HP Pavilion dv5 - polnilec ??

Oddelek: Pomoč in nasveti
81048 (949) Pyr0Beast
»

Polnenje prenosnika v avtu?

Oddelek: Strojna oprema
182580 (2152) Damjan Jagar

Več podobnih tem