» »

SiOL težave z povezavo

SiOL težave z povezavo

NoDrugs ::

Doma imamo siol internet in televizijo. Internet uporabljamo 4 uporabniki vendar sem problem zasledil le pri meni. Prvič se je zgodilo pozimi, ko je internet kar naenkrat ''umrl''. Najprej sem resetiral modem in spet je delalo, vendar le za 10-15 minut. To se je dogajalo skoraj cel mesec in da sem na internetu sploh lahku kaj delal sem moral vsake 5 minut izklopiti in vklopiti kabel v računalniku. V visti sem kliknil diagnose and repair na ikoni za internetne povezave in izbral opcijo, da mi resetira LAN ( al nekaj podobnega). to je zadostovalo za kakih 30 minut vendar kasneje ni prikazalo več te možnosti. Po enem mesecu se je umirilo in internet je delal normalno. Ista težava pa se je pojavila zdaj. Internet kar naenkrat ''umre'' in nimam dostopa do interneta. Brat po drugi strani, z isto povezavo v isti router pa dela na internetu normalno. Po navadi sva na internetu le jaz in brat občasno tudi tretja oseba vendar mislim da to ni pomembno.
povezava je 10/10, če se ne motim. Poskusil sem tudi z formatiranjem računalnika vendar ne pomaga.
Prosim Vas za pomoč.

Lp Tilen

popster ::

očitno je nakaj narobe z tvojim računalnikom, če si formatiral še ne pomeni da bo delalo ker si lahko spet naložil fuč software. lahko pa tudi zamenjaš kabel in mrežno

fosil ::

Za začetek bi jaz zamenjal porte na ruterju z bratom.
Tako boš izključil ruter, potem pa naprej.
Tako je!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Počasno loadanje spletnih strani v vseh browserjih

Oddelek: Pomoč in nasveti
131415 (897) mat3
»

Težave z internetno povezavo

Oddelek: Omrežja in internet
13966 (727) DeeCoy
»

Sheranje interneta preko WLAN povezave?

Oddelek: Omrežja in internet
192506 (2269) ABX
»

Zelo čuden pojav!!! Ko greš z modemom na internet, plačaš, kot da bi klical v cono 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
885400 (4020) sketch
»

Kabelski internet cenejši kot ADSL (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
548703 (8703) Skubi

Več podobnih tem