» »

Abit KD7 KT400 !?!

Abit KD7 KT400 !?!

JohnyB ::

Kupujem novo plato, pa me zanima če ima kdo to plato oz. nisem še opazil konkretnih testov na netu!

Če jo ima kateri izmed vas, naj mi plezz napiše kako se obnese itd.

Abit KD7 KT400/AGP 8X/ATA 133/USB 2.0

Lahko pa tudi alternativo za kakšno drugo plato v rangu do 40k!


Apple iMac

Thanatos ::

ti misliš da bo stala pod 40K? optimist pa počakaj na KT400A :D

krucymucy ::

zakaj pa ne? saj je KX7 tudi 30K! plate so nasplošno cenejše kot pred kakim letom, dvema!

JohnyB ::

Ja Thanatos, omenjena plata je že na voljo in stane brez raida 39.500 SIT v podjetju SunRIse, ki je uvoznik !!
Apple iMac

morphling1 ::

Jaz sem se ravno spravil poiskat infromacije o tej plati.
Tko bom rekel je vse kar je bila KX7 + branje interne diode + onboard sb + usb2 + 2.35V vcore +3.25V vddr, možnost nastavitve cas 1.5 . Se pravi zelo cool zadeva, potem pa problem delilnik 6 zgleda da še ne deluje normalno oz. folk ki je probal imeti na 6 je imel zelo nestabilno zadevo , fsb se ni nikamor navil...

Ja plata je zelo dobra ampak v primerjavi s KX7 čisto nič hitrejša in bolj stabilna.
A v sunrisu jo imajo 100% ?
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

JohnyB ::

Morphling1 thnx za odgovor. Majo pa 100% plato v SunRise, ker je reku da je rok dobave 1dan!

Aja mam pa drugače že zvočno Game Theater XP tako da bomo po moje raje kr kupu KX7.

Dej povej a se mi pol po tvoje bol splača KX7? Bi dal pa gor Athlon XP 2000+
Apple iMac

krucymucy ::

če moje skromno mnenje kaj pomeni ... ja bolj se splača vzet KX7 ... bolj racionalno glede na to da se na hitrosti nič ne pozna, pa tudi ne na stabilnosti! Res pa je da bi bil z KD7 večji đek ker je novejša :D

JohnyB ::

Kne da bi bil ta glavn na vas, he he :D
Apple iMac

morphling1 ::

Hmm, če ne misliš kaj exstremno navijat in imaš že zvočno potem daj 10000 sit raje kam drugam. Ima pa KD7 res velik plus, vsaj zame v tem da podpira branje interne diode xp-ja , potem visoke voltaže (pri KX7 moraš naredit voltmode) ki so kot nalašč za kombinacijo z vodnim, ter še sb ker pač nimam drugega, pa recimo še usb 2,agp 8x ter mislim da hitrejši southbridge, tako da cenovno se mi sploh ne zdi draga, no v bistvu bi se morala KX7 zdaj pocenit pod 30 tisoč da bi bila zdaj priporočljiv nakup.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

JohnyB ::

Ja res teška odločitev, sicer če vzamem KD7 bo pač zvočna gor brezveze, sam bi pa raj vzel pol XP 1800+ in seveda malo navil zadevo. Ma sej bom vidu pa ti sporočim kako bo zadeva delala, če se odločm za KD7.

Je pa res da nima KX7 nč gor, še USB 2.0 nima, kar mi je zlo čudn za plato k je pršla nedolgo tega vn. Vse kr ma je ATA 133 in to je to. Medtem ko je KD7 kr lepo založena.

Apple iMac

Fury ::

kx7 seka :) jest jo mam :) navijes comp za 300mhz v trenu oka :)

drgac pa lahko kups usb2 controler za 5k pa je :)

JohnyB ::

Ker proc pa maš gor ?
Apple iMac

morphling1 ::

Ma trenutno je odločitev lahka, KD7 ima definitivno toliko prednosti da odtehta 10k sit, če bi bila pa KX7 okoli 25k bi že malo bolj razmišljal o njej.
Fury KD7 je popolnoma enaka kar se tiče navijanja oz še dosti boljša, ker ti ni treba delat dodatnih voltmodov z vcore in vddr, ki sta na KX7 samo 1.85 in 2.85 kar je za kak resen overclock čisto premalo.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

danielka84 ::

Kaj pa ABIT AT7 MAx ?

Tud zelo , ZELO dobra plata...
do 12 IDE naprav, 6 kanalni zvok, opticni izhod, 4x FireWire, 8x USB 2.0, 4x USB1.1 , Railtek LAN, 4 sloti za DDR ...

Cena je tud nekje 40ksit

aja, sem ponosen lastnik>:D

ni-da-ni

Fury ::

mam XP1600+ @ 2100+ (samo fsb na 166 :))

komadich ::

kaj pa je s temi integriranimi zvocnimi karticami? a imajo svoj CPE al uporabljajo glavni CPE?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Primerjava maticnih plosc

Oddelek: Kaj kupiti
81214 (925) schurda
»

Samsung PC333 TCB0 RAM modul ?!!

Oddelek: Navijanje
381726 (1245) l-note
»

Katero matično za xp 2000 med...?

Oddelek: Kaj kupiti
91061 (880) SisQ
»

Epox

Oddelek: Strojna oprema
272310 (1748) Spajky

Več podobnih tem