» »

samsung f1 spinpoint bad bad bad sectors

samsung f1 spinpoint bad bad bad sectors

peterburger ::

pozdravljeni,
kaj mogoče kdo ve kam naj dam na "servis" samsungov 1TB disk, crkuje po delckih po letu in pol ?
pojavljajo je bad sektorji (kupljen pri solo.si).

hvala

popster ::

kotar

bluefish ::

Če rabiš obnovo podatkov, potem Kotar. V nasprotnem primeru pa na Samsung (seveda potem ne dobiš nazaj svojega, temveč drugega).

BALAST ::

Zajemi vsaj 1 screenshot programa, kateri prikazuje slabe sektorje, potem pa pošlji k prodajalcu v garancijo.

peterburger ::

bluefish je izjavil:

Če rabiš obnovo podatkov, potem Kotar. V nasprotnem primeru pa na Samsung (seveda potem ne dobiš nazaj svojega, temveč drugega).


to mi je vsec na samsung da, seveda na samsung kam ?
http://www.samsung.si/ nikjer ni posebej izpostavljeno servis za kake racunalniske komponente.

Drugace pa da seveda pricakujem nov disk.

bluefish ::

Če ima v Sloveniji uradnega distributerja ali zastopnika (se mi ne da iskati), potem tja. V nasprotnem primeru pa direktno na eno od predstavništev: http://www.samsunghddvalue.com/WebRMA/W...

peterburger ::

BF hvala. ja imam drugace tudi original racun in vse ostale papirje. Kljub dobrim ocenam kokr ga je mel tale disk ob nakupu pred letom in pol, je to definitivno moj prvi in zadnji samsung. se nobena baracuda mi ni nikoli zatajila knock knock sicer pa sploh nevem vec odkar vse delajo kitajci je vse isti smorn. Kwa nej kupm za en disk ? :)

boogie_xlr ::

WD Black je taprava stvar.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri servis za Samsung telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
163709 (2656) chiuaua0
»

Ukradli so mi prenosnik - Kaj mi je za storiti?

Oddelek: Programska oprema
283776 (2528) nekikr
»

HDD z bad sektorji ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
161774 (1604) bluefish
»

Trdi disk je fuč, kako do podatkov...?

Oddelek: Pomoč in nasveti
162014 (1699) energetik
»

Kako odstranit BAD SEKTOR?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151790 (1554) YiMMi

Več podobnih tem