» »

Prva beta SP1 za Windows 7 že julija

1
2
»

k4vz0024 ::

Če ima kdo boljše argumente bom popravil svoje mnenje. Če failm me ni sram za popravek. Pač diskusija...

nekikr ::

Jaz imam pa že zelooo dolgo Win 7 64bit in vse deluje brez problema. Pa je relativno dobra mašina s kar nekaj eksotičnimi" pritiklinami...

k4vz0024 ::

In kakšna je rel. dobra?

BoLhCa ::

particle je izjavil:

Pa daj, naj gre že en zrihtat blohci PC, ker očitno nima pojma o klobasah ki jih prodaja.;((


Lej prvo se navadi vsaj nick prepisat, da ne izpadeš nepismeni idiot, potem pa mi pričaj, kdo bo meni zrihtal PC.
In če bi spremljal debato, bi že videl, da sem že zelo dolgo nazaj na Visti in praktično nimam problema.
Vse kar znate je civkat in civkat kako vse deluje, noben pa ne zna brat/spremljat temo.
Res škoda, da ima praktično že vsak bedak dostop do forumov.
@nekikr "Pa je relativno dobra mašina s kar nekaj eksotičnimi" pritiklinami... "
Bi mogoče tole malo razširil ? Npr. katera je ta eksotika in kaj dela, ter kaj je relativno dobra mašina ?

Lp

ladoslo ::

Bolhca teb je win vista zato dobr, kr nisi vidu kaj win 7 zmore. In to so tvoje napake da teb ne dela, kr si tle zgleda edini na celem forumu kateremu win 7 ne dela.
Drugače mi pa povej kakšne vrhunske komponente imaš da bom videl.(če že zahtevaš da naj drugi napišejo svoje)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ladoslo ()

BoLhCa ::

Sej kot da bi steni govoru. Mislim, kaj vse kar zmorete napisat je, da samo meni ne deluje (čeprav je v isti temi vsaj še dva uporabnika) in da je problem v uporabniku, kateri isti uporabnik z Visto nima teh problemov. Bravo, višek inteligence ste.

PrimozR ::

BoLhCa je izjavil:

Aha, tako sem jaz edini, ostalim pa vse deluje ane...

No shit sherlock.

klinker ::

Bolhec... Smesen si in konec. Ocitno si eden od unih 0, 01% ki ima probleme z 7ko :) btw se ukvarjam z audio editingom, tako da, glede na tvoje hudo znanje si verjetno deloma lahko predstavljas kolko eksotike je slo cez moje usb/fw/pci prikljucke. Trenutno imam vse usb-je zasedene + 2 porta na 7 portnem switchu, pa dela vse kot namazano ;) ocitno je ta tvoj monstrum res neka huda exotika da kar ne dela :)) aja 2 grafe, hu hu. Huda stvar to, ja 8-) aja pa ce vemo kaj je register? Seveda da vemo, tako kot vemo da ga lih vsak "mulac" nima kaj slatat po njem, ce tocno ne ve kaj dela ;) da nisi ti en od unih ki "ve", a :d

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

BoLhCa ::

JP, dobil si me. Namestil sem Win7 šel kojci v register in začel po svoje spreminjat...

ladoslo ::

Bolhca jst ti predlagam, da si na novo naložiš win 7 64 bitni home edition, sprobaš če pa res nebo delalo pol pa ostan pr uni tvoji visti. Ampak to je hujš ku če bi meu win 95 pa komp z 3 mb rama.. (moj prvi komp je biu to drgač)

Bistri007 ::

Kakšne pa so prednosti Windows 7 pred Visto? Če ti Vista deluje, tako kot treba, potem ni razloga za izgubljanje časa in denarja za nadgradnjo.

Za nov sistem je bolje, da pride z verzijo, ki bo dlje podprta. Če imaš n mašin za vzdrževanje, potem je bolje, da je poenoteno okolje - ampak to ponavadi ni najnovejša verzija OS.
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

BoLhCa ::

@ladoslo sem brezskrbi še enkret na second boot namestil in pač isto kot prvič in drugič. Iste napake/težave opažam tudi na drugih PC-jih na katere po želji namestim Win7, moje priporočilo pa je seveda brez pomisleka Vista SP2.
Lej edina res pogrešana stvar iz win7 je "pin", to tudi dejansko dobro deluje in je zelo super stvar. Žal je pa to praktično edino.

BigWhale ::

Bistri007 je izjavil:

S tem se meri uptime. Ne moreš reči, da ti tvoj Windows sistem z aplikacijami ne deluje 1h na vsakih 10h...


Ta uptime je traparija, ker se racuna samo 'unplanned downtime'.

Takoj, ko nardis reboot zarad instalacije enga patcha nisi vec na stirih devetkah, se na treh nisi vec. Sam ker je to 'planned downtime' je pa cist ok.

Bistri007 ::

BigWhale je izjavil:

Takoj, ko nardis reboot zarad instalacije enga patcha nisi vec na stirih devetkah, se na treh nisi vec.

Ni treba, da je tako. Če imaš mirror/failover serverje, potem jih lahko zaporedoma nadgrajuješ in rebootaš. V tem primeru ne pride do izpada storitev niti za sekundo.

Za kliente pa downtime zunaj delovnega časa ni pomemben in se lahko nadgradnje izvedejo ponoči.
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

klinker ::

BoLhCa je izjavil:

JP, dobil si me. Namestil sem Win7 šel kojci v register in začel po svoje spreminjat...


Uhh da bi ti vedu kolko folka se ima za advanced userja in sari po registru brez da bi zares vedu kaj dela :| se od serviserjev vcasih cujem take da me slabo prime,kako je lahko tak nesposobnez zaposlen kot racunalniski serviser. No sej...kot so ze zgoraj omenli,res nima smisla saltat iz Viste ki je z SP2 res ze solidna in ti na njej dela vse...meni je pac 7ka res super...mi dela pc prvic na winsih res vse kot mora...ker z XPji sem mel tu pa tam tezavice,ceprav nic resnega...je blo pa motece. Visto sem pac skenslal takoj,ker je takrat bla res en shit...jo pa imam zdaj kak mesec,sp2 seveda,na laptopu in dela koncno tudi ta os prav lepo...vsaj za zdaj :)

MrStein ::

Ha ha, pol pa pravijo da so Mac userji fanatični...:))

"The performance level that Windows XP sported in 2D is still very much missing."

Pa ko daš hibernate zgine slika...

Ampak hej, Win7-fanatik to vse spregleda... (enako kot Mac fanatik pomanjkljivosti svojega idola. Lin*** ne bom zdajle omenjal ;))
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšel prvi servisni paket za Windows 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
7722555 (18808) jest10
»

Izid SP1 za Windows 7 pred vrati

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
166804 (5438) darkolord
»

Novice iz Redmonda

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
298786 (7630) Poldi112
»

Windows 7 Service Pack 1 še letos? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
6516044 (13963) noraguta
»

Servisni paket popravkov za Visto (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
6311697 (6698) SebaR

Več podobnih tem