» »

Telefon pri Tusmobilu

Telefon pri Tusmobilu

koro13 ::

Čir!
Pišem vam v zvezi kateri telefon naj izberem. Pri tušmobilu bi vzel paket vesolje in pa telefon do 150evrov, pa razmišljam kaj naj vzamem. Imajo manjšo izbiro vendar pa poceni. Telefon bom uporabljal za gledanje filmov, slike pa poslušanje glasbe, kaj naj izberem dodajte svoje izkušnje in mnjenje pls.
Gledal sem:
LG Viewty smile
LG New chocola bl 40 (screen touch)
Samsung b7330
Nokia n71
Sony Ericsson w995
-------------------
Ne vem kaj naj izberem sem fant star 14 let. Pa nebi glih rad vzel nakakkšnega poslovnega telefona, samo imajo querty tipkovnico (ali pač kar je). Uporabljal bi telefon tudi za socialna omrežja.
In kateri sistem je pri Lg-ji.
kaj naj izberem.
Hvala

P.S Gledal sem v spletni tuševi prodajalni, pa nisem zasledil malo bolj cenejših HTC-jev. Morda veste?

boogie_xlr ::

Ko sem bil tolk star kot ti, sem dobil v roke prvi poslovni telefon, od takrat naprej imam samo še poslovne telefone(nokia E series).

Valvoline ::

Jaz tut razmišljam dab presedlal na tušmobil vesolje. Un LG chocola bl40 je huda zadevca.
Ali ga kdo ma in kako mu kaj zdrži baterija. Drugače sam telefon je zakon,vsaj se men tako zdi.

tado6 ::

Zdravo!

Obadva nista zapisala kaj vaju pri mobilniku najbolj zanima oziroma kaj najbolj potrebujeta. V nadaljevanju vama bom zapisal nekaj mobilnikov, ki za najstnika so najbolj zanimivi:
Sony Ericsson W serije so izredno glasbeno naravnani (torej če želita s seboj imeti predvajalnik glasbe si oglejta W705 za 1 EUR ali W995, ki je veliko naprednejši za 119 EUR. Če pa sta bolj za igrice je na voljo za 19 EUR SE Yari.

Samsung ima kar nekaj touch screen telefonov na voljo, vse od 1 EUR naprej. Vsi pa podpirajo tudi socialna omrežja. Vsekakor je za poslovno uporabo namenjen B7330 z Windows mobile za 69 EUR.

Nokia zopet mobilnik za mlade: Nokia XM 5530 za 49 EUR pa poslovneži, ki domnevam jih vidva ne potrebujeta (E52 in E71 za 99 EUR).

LG priporočam Definitivno LG GT450 z Android platformo za 39 EUR.

V akciji je tudi HTC Smart za 1 EUR.

Za dodatna vprašanja sem vama na voljo na tadej.ropret (at) gmail.com . Tam če želita dobita tudi kupon za brezplačno priključnino.

koro13 ::

Hvala, že včeraj sem kupil telefon - želel sem kupiti new chocolate bl 40, pa jih je žalj zmanjkalo :(.
Izbral sem samsung b7330, nise pričakoval,da bo tako dober.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri gsm ustreza naslednjim zahtevam?

Oddelek: Mobilne tehnologije
152394 (1963) amigo_no1
»

kateri telefon imate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19233520 (23193) LuGi
»

Pomoč pri izbiri telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
232098 (1556) glistovje
»

Kateri telefon nabavit (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
929648 (6249) globoko grlo
»

[smartphone] alternativa Nokia E72?

Oddelek: Mobilne tehnologije
6960 (923) blaz87

Več podobnih tem