» »

System mechanic???!!!

System mechanic???!!!

JP ::

Kot vemo obstaja za vzdrževanje računalnika cel kup programov.
Eden izmed njih je tudi System Mechanic. Zanima me če ga kdo izmed vas uporablja in kakšen se mu zdi.
Jaz ga namreč uprabljam, pa sem malo razmišljal, če mogoče obstaja tudi kakšno bolj mogočno odrodje od tega (WinOptimizer).
No za kakršnokoli mnenje se zahvaljujem.
Lp by JP

TheJack ::

Jaz ga uporabljam že kar nekaj časa. Zdi se mi precej v redu, daleč najboljša funkcija pa je StartUp Manager, kjer lahko na silo izklopiš vse programe, ki se želijo na vsak način izvesti ob zagonu.

Bolj mogočno orodje vsekakor obstaja. Celo več njih, po mojem. Pač vprašanje potreb in obvladovanja kompjuterja. v Win98 je bilo zelo močno orodje Norton Utilities, ki so ga v NTjih (W2000, XP) kastrirali, tako da je na robu uporabnosti.

Podobnih programov, kot je System Mechanic je na stotine, ampak so si vsi več ali manj podobni. Brišejo odvečne fajle, mrtve bližnjice, čisijo registry, kontrolirajo startup..itd. Ljudje v glavnem uporabljajo tistega, na katerega so se navadili.

Dusko ::

Startup manager
je sito kot start->run->mscongif-> Startup oziroma zadnji zavitek.
PA ne rabiš system mechanica.Drugače pa je to dober program da ti spuca odvečne file.

JP ::

No svoj čas sem tudi jaz uporabljal Norton Utilitis.
Res pa je kot praviš, da ljudje uporabljajo pač tiste programe na katere so se navadili. Konec koncev delujejejo vsi na isto foro. Ali pa če bi se malo registra lotil... nima veze! Pač!
Tudi meni je SystemMechanic kar simpatično orodje. Če kdo dvomi naj poskusi. :)

Lp by JP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

System Mechanic

Oddelek: Programska oprema
131547 (996) LordTado
»

racunalnik mi zelo pocasi dela!!!!!!za popizdit

Oddelek: Pomoč in nasveti
224874 (4506) bobby
»

Virus!

Oddelek: Pomoč in nasveti
181285 (1068) kuglvinkl
»

Je z mojim računalnikom nekaj narobe?

Oddelek: Pomoč in nasveti
322118 (1518) AtaStrumf
»

office xp v win xp

Oddelek: Programska oprema
7888 (685) Amon Raa

Več podobnih tem