» »

System Mechanic

System Mechanic

luka257 ::

A kdo uporablja ta program ?

Zanima me ali deluje oz. ali je varen (glede na to da po registrih sari itd.)?

Zheegec ::

Ja, skoz uporabljam, varna zadeva... vsaj naj bi bila varna :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Slowenc ::

Uredu zadevca, uporabna.
Skiny gate.

maticm ::

super

gzibret ::

Meni še ni nič sesul, pa ga redno uporabljam. Edino enkrat sem dal defragmentirat disk, pa se je ustavil nekje na polovici in izdahnil error, vendar je sistem delal (še dela) normalno.
Vse je za neki dobr!

alex32 ::

System mechanic uporabljam na XP, in mi delza BP.

Zadnjič sem ga pa pognal na skor svezi instalaciji WIN98 in je spremenilo fonte in mi vse zabrkjalo ...

Se komu sanja zakaj?

THX

JP ::

Zivjo!
SystemMechanic uporabljam od prvih verzij dalje! To je iz tistih casov, ko je imel se bolj "enostaven" UI : )!
Zadeva je zelo uporabna! Je pa v novejsih verzijah, poleg meni osebno prevec lepega UIja, pri nekaterih problem pri uporabi cistilca registra! Nekateri, ki sem jim ga priporocil so javili, da so imeli tezave ko so vse pognali! Problemov sicer ni bilo saj so imeli vklopljen SaeftyNet in se stvari lahko vrnejo v prvotno stanje!
Drugace pa zelo fajn program! Za win 98 pa ti priporocam uporabo kaksnih starejsih verzij, ce jih kje dobis!

Lp by JP

64rb ::

Danes sem zdownloadal System mechanic pa me zanima glede instalacije. Ko ga hocem instalirat me program opozori:
Warning! Installing two different antivirus and firewall products may result in an inaccessible system.
System Mechanic Professional includes optinal antivirus and firewall functions. If you plan to install these components, it is extremly important that you first uninstall any other antivirus and firewall software from your PC.

Uporabljam Nod32 in Zone Alarm. ker bi rad da mi ostaneta ta dva programa se v uporabi me zanima kaj naj storim?

no name ::

Brez skrbi to ti napiše zato ker hoče inštalirati Kasperky Anti-Virus Personali in Kasperky Anti-Heker kar pa ni nujno:D
Program je pohvale vreden (še posebaj, če je Proffesional);)
No name

64rb ::

Hvala ti no name,

verjetno te tudi vprasa, ali bi imel rad instaliran Kasperskega itd. Bom jutri probal, ker zdaj je ze kar pozna ura in misli niso vec zbrane.

lp

moat ::

Da ne smetim po nepotrebnem...

Že dlje časa uporabljam System Mechanic 5 Pro. Ga je že kdo poskušal naložiti na Visto? Verjetno ni kompatibilen z njo. Sprašujem zato, ker se mi zdijo novejše verzije programa nekako preveč "načičkane".

LP!

EDIT: Mogoče kakšna dobra alternativa, kompatibilna z Visto, hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: moat ()

opeter ::

TuneUp Utilities, Ashampoo WinOptimizer, Vista Manager, CCleaner (free, ima manj opcij, kot prva dva) itn. tega je ogromno, sam se moraš odločit, kaj boš želel uporabljati...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

moat ::

Opeter, hvala. Malo sem pogledal TuneUp in je presenetljivo dobro ocenjen. Poskusil bom trial verzijo.
Na svojem računalniku, kjer so naloženi XP-ji, imam pa še vedno System Mechanic Pro 5.0, nostalgija pač:). Torej, jutri pa dobim prenosnik od kolega, ki ima naloženo Visto in potrebuje nekaj za optimizacijo OS. Sam ne uporabljam Viste, zato ne vem kako bi se obnašal System Mechanic pro 5.0 na visti. Menim, da ni kompatibilen. Ali pač? Ima kdo iskušnje?
LP!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: moat ()

LordTado ::

poskrbite za preventivo,ne ofenzivo!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

programi za optimizirano delovanje računalnika

Oddelek: Programska oprema
157621 (7271) zee
»

Program za čiščenje kompa

Oddelek: Programska oprema
164492 (3752) opeter
»

Registry Cleaner - kateri je najbolšji?

Oddelek: Programska oprema
91457 (1242) M323SBA
»

Kaj uporabljate za zaščito in čistost vašega sistema?

Oddelek: Programska oprema
151644 (1409) pivo
»

Noče delat defragment!

Oddelek: Operacijski sistemi
81066 (948) Slowenc

Več podobnih tem