» »

Ozvočenje za rojstne dneve ipd.

Ozvočenje za rojstne dneve ipd.

Deyannn ::

Pozdravljeni,

zanima me katero ozvočenje kupiti oz mi predlagate za privat žurke, rojstne dneve, raznorazne zabave ipd. stvar naj ne bi bila precej draga lahko je tudi rabljena roba. Prosim, da mi svetujete

Hvala

T-h-o-r ::

svetujem ti zvočnike
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Deyannn ::

T-h-o-r je izjavil:

svetujem ti zvočnike


Ja hvala za prijaznost.. za enkrat še nisem neumen. Vem, da rabim zvočnike samo me pač zanima, če mi lahko kdo pomaga kateri so primerni za kaj takega.

IvoJan ::

ča bodo te žurke v zaprtih prostorih lahko nabaviš tudi kakšne močnejše računalniške.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Deyannn ::

tKBurek hvala

samo bi vseeno rad, da malo bolj sune recimo gledal sem ta komplet:
http://www.bolha.com/oglas383750521/n-o...

GamingFish ::

Se opavičujem za napake v postu...

IvoJan ::

tile z5500 bi bili pomoje super izbira. tisti ki si jih sam predlagal pa dvomim da bi bili praktični ker so kar težki in če jih misliš vozit na kake zabave bo kar veliko zajebancije.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Deyannn ::

To je dobra zadeva sem že tudi to gledal samo pomojem je to vseeno bolj zadeva za doma je pa sicer super :) hvala

ali pa recimo kake aktivne zvočnike pomojem ti niso tak težki za prevoz

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Deyannn ()

Meizu ::

z5500 je za en k...

Nasploh Logitechovi zvočniki imajo pošlihtan samo nizkotonce, ki so od modela do modela vedno večji in večji in večji...

Srednje in visokotonci nimajo za burek. Tako ostanejo takšni zvočniki primerni le za kakšne štancarije in podobne zadeve. Ni vreden denarja.

LEM sistem si nabavi rabljen z mešalko vred in začni trgat gate. Sicer pa dobra ozvočenja (ne nujno močna, ampak predvsem kvalitetna) te bojo itak stala goro denarja.

Deyannn ::

LEM vem. da je dobra zadeva napr. kater sistem od LEM bi mi ti osebno priporočal? recimo za solidno ceno

Meizu je izjavil:

z5500 je za en k...

Nasploh Logitechovi zvočniki imajo pošlihtan samo nizkotonce, ki so od modela do modela vedno večji in večji in večji...

Srednje in visokotonci nimajo za burek. Tako ostanejo takšni zvočniki primerni le za kakšne štancarije in podobne zadeve. Ni vreden denarja.

LEM sistem si nabavi rabljen z mešalko vred in začni trgat gate. Sicer pa dobra ozvočenja (ne nujno močna, ampak predvsem kvalitetna) te bojo itak stala goro denarja.

Okapi ::

Razmeroma poceni zadeve za žurke dobiš v Conradu. Recimo par zvočnikov za 185 evrov.



Ali pa par za 110 evrov.



Zraven vzameš še en stereo ojačevalnik in to je to. Zvočniki niso ravno avdiofilski, ampak za žurke so ravno pravi.

O.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

Deyannn ::

ja tudi to sem že gledo, sam rajši nebi to jemal ker baje zelo crkujejo visokotonske zadeve ker so piezo rajši dam za zvočnik 200€ samo, da vem da nebo sredi žurke vse pocrkalo :)

Okapi je izjavil:

Razmeroma poceni zadeve za žurke dobiš v Conradu. Recimo par zvočnikov za 185 evrov.



Ali pa par za 110 evrov.



Zraven vzameš še en stereo ojačevalnik in to je to. Zvočniki niso ravno avdiofilski, ampak za žurke so ravno pravi.

O.

galop ::

imam nekaj bolj profi kot pa iz zgornjih slik če te zanima.

#000000 ::

Če se se mislš kaj bolj resno it kupuj samo profi robo ker vse ostalo je krš, recimo za 250 funtov dobiš tole ampak zadeva je od EV firme ki je ena izmed najboljših, tko da išči Electro voice ali turbosound, to je kvaliteta in ker je profi roba zdrži dvakrat dlje

sam stran od konrada in podobnih klumpov v tem primeru

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Deyannn ::

#000000 je izjavil:

Če se se mislš kaj bolj resno it kupuj samo profi robo ker vse ostalo je krš, recimo za 250 funtov dobiš tole ampak zadeva je od EV firme ki je ena izmed najboljših, tko da išči Electro voice ali turbosound, to je kvaliteta in ker je profi roba zdrži dvakrat dlje

sam stran od konrada in podobnih klumpov v tem primeru


Se strinjam s tabo. Kolko je 250 funtov preračunano v eur valuto?

techfreak :) ::

Deyannn ::

techfreak :) je izjavil:

http://www.google.com/#q=250+GBP+in+EUR


hvala :)

#000000 je izjavil:

Če se se mislš kaj bolj resno it kupuj samo profi robo ker vse ostalo je krš, recimo za 250 funtov dobiš tole ampak zadeva je od EV firme ki je ena izmed najboljših, tko da išči Electro voice ali turbosound, to je kvaliteta in ker je profi roba zdrži dvakrat dlje

sam stran od konrada in podobnih klumpov v tem primeru


Se pravi stvar stane samo 300 eur? skoraj ne mogoče..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Deyannn ()

#000000 ::

LOOL sej sem se zajebal, gre samo za 24 urni najem :) Fak se oproščam, sicer se je tudi meni zdela malo nizka cena, ampak sem samo bežno prebral kaj piše in pogledal sliko kjer se vidi da roba ni nova.

No ja še vedno je boljš kupit nekaj od Electro voice in turbo sound kot pa neko navadno iverko z kotniki iz konrada. Poglej na nemški ebay, boš že kej najdu in ponavadi pošiljajo po EU in ddv ter carina odpadeta.

Deyannn ::

#000000 je izjavil:

LOOL sej sem se zajebal, gre samo za 24 urni najem :) Fak se oproščam, sicer se je tudi meni zdela malo nizka cena, ampak sem samo bežno prebral kaj piše in pogledal sliko kjer se vidi da roba ni nova.

No ja še vedno je boljš kupit nekaj od Electro voice in turbo sound kot pa neko navadno iverko z kotniki iz konrada. Poglej na nemški ebay, boš že kej najdu in ponavadi pošiljajo po EU in ddv ter carina odpadeta.


Hehe saj ni problema jaz pa tudi nisem glih gledo kaj piše :) hvala vseeno

uroszo ::

Ugodna zvočnika... http://www.bolha.com/pasivni-sistemi/zv...
Če imaš zabavo le parkrat na leto se ti verjetno bolj splača izposoja ozvočenja.
http://www.ozvocenja.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vezanje zvocnikov in mesalke.

Oddelek: Zvok in slika
181424 (853) prowb
»

zvočniki za domačo žurko

Oddelek: Zvok in slika
253076 (2645) Zvezdica27
»

Kateri Apple prenosnik za osnovno uporabo?

Oddelek: Kaj kupiti
324333 (3560) Zheegec
»

Ozvočenje?

Oddelek: Zvok in slika
475876 (4124) Primož12
»

Pomoč pri nakupu HI-FI sistema

Oddelek: Zvok in slika
131777 (1592) Poldi112

Več podobnih tem