» »

Problem z IE

Problem z IE

ers ::

Nenadoma mi Internet explorer ne dovoli ogleda določenih strani(vsebin ).Videti je kot da bi bil omogočen svetovalec o vsebini v internetnih možnostih(password).Sam tega nisem storil(virus?). Ali je kdo že imel tak problem?Ali obstaja kakšna druga rešitev razen formatiranja in ponovnega nalaganja windowsov.Hvala za morebitne odgovore.

lp ers

swalow ::

hmm, probaj se pogovorit s starši al pa kom, ki bi mogoče to naredil z namenom?

iration ::

Videti je kot da bi bil omogočen svetovalec o vsebini v internetnih možnostih(password).


kaj to pomen, da internetne možnosti zaščitene s passwordom in jih ti ne moreš spreminjati? če je to to pol ti je to res en, npr fotr naštimu>:D probi ponovno 'na clean' inštalirat IE še enkrat.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

ers ::

To pomen točno to!Nekdo mi je nastavil password.Sem pa edini uporabnik(saj kolikor vem)tega računalnika, torej sem jaz foter.;) Problem je vtem, ker ne morem dostopati do microsoft.com in tam dobiti upgrada za IE 6.
Očitno nekdo upravlja z mojim PC, brez moje vednosti:(

lp ers

iration ::

sicer nisem še nikoli slišal za take vrste virus, ampak vseen bi lohk poskeniru pc z najnovejšimi definicijami tvojega av programa. drugač pa ti ta nov upgrade ne bo nič pomagal, ker sam upgrade ne spreminja uporabniških nastavitev. a še do katerih drugih strani ne morš pridet al samo do microsoftove?
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

ers ::

Ja v glavnem kolikor sem gledal do xxx strani in do nekaterih z varno povezavo.Na neki novičarski strani sem zasledil podoben primer sam nobeden ne ve odgovora.
Pomoje je to virus, ker ne vem zakaj ravno microsoft.com(saj še nikol nisem bil gor).

lp ers

ToniT ::

ers: (saj še nikol nisem bil gor).

To ti misliš...>:D

iration ::

lahko da se da to kako drugače poštimat ampak tuki maš en primer: pejt na http://www.xteq.com/ in si vzem dol tazadnjo verzijo xteqa in potem maš plugin za ''Delete Internet Filter Password''. še tole piše o tem: Click the button if you have set up filters inside Internet Explorer (Options - Contents) but can't remember the password.

After the password has been deleted, restart IE and you can set up a new password.

If IE asks you for a password, simply insert nothing - just press return.

NOTE: This is for the Content Advisor feature in IE.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

ers ::

Hvala ti najlepsa 1000 X:) :) :)
Zdaj stvar spet funkcionira, bomo videl ce se bo ponovil;(

lp ers

Dusko ::

Vem,da si stvar že rešil ampak za prihodnje alhko uporabiš tudi program Advanced IE password recovery.
TAm lahko nastavljaš tudi ta password za dostop in poišče ti vse passworde če si kje avtomatično logiran. PA še kup neke šare ki ti mogoče pride prav kje. Stvar potegneš dol s www.elcomsoft.com.
IEPR-W7ZG-Z8NZ-VRUJ-DHEEM-NUJW-UXGJS
Pa veliko uspeha s tem programom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako odkleniti LG G5?

Oddelek: Mobilne tehnologije
302425 (1813) louser
»

Router Natopia

Oddelek: Omrežja in internet
6791 (670) Tilen
»

eBay - nujno

Oddelek: Loža
122330 (1838) mtosev
»

encryption key

Oddelek: Operacijski sistemi
51073 (908) poweroff
»

Remote desktop

Oddelek: Omrežja in internet
131128 (954) Tomi

Več podobnih tem