» »

kateri mobitel s qwerty tipkovnico?

kateri mobitel s qwerty tipkovnico?

filip2222 ::

zdravo

Se ze par dni zanimam za telefone kot so nokia e72,e71,n97 in priblizno take telefone
zdaj sem se pa odlocil da bom si kupil nov telefon saj se mi je stari telefon pokvaril
telefon pa mora imeti :
GPS
WLAN
kamera ni tako pomembna
NAJ JE kar hiter
HSDPA
UMTS
in se nazadnje mora imeti qwerty tipkovnico
telefon je pa lahko do 350 euro dragi

Hvala za odgovore
LP

ViperR ::

ja enga k ti je najlepsi si zberi kje je problem, da neveš kaj bi kupu?

filip2222 ::

ViperR je izjavil:

ja enga k ti je najlepsi si zberi kje je problem, da neveš kaj bi kupu?


problem je v ten da sem si ze na tak nacin kupil samsung omnio in sem zelo nezadovoljen s njo
nocem seenkrat take napake naredit .

LP

Poldi112 ::

e72 je kar spodoben telefon. O težavah sem ravno pisal v sosednji temi, imaš pa optično navigacijo, ki je tudi super (browsanje s tem postane nekaj čisto drugega na teh miniaturnih zaslonih).

Tipkovnica je kvalitetna, a malo majhna - se moraš navaditi. Baterija mi zdrži 3-5dni, kar se povezave tiče imaš vse - glede tega, glede na to da ti je prioriteta, je E serija po mojem zate bolj primerna kot N.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

overlord_tm ::

Jaz imam motorolo milestone, ni ravno najhitrejsi android, ima pa qwerty. Po ceni pa pomoje tudi ustreza.

filip2222 ::

filip2222 je izjavil:

zdravo

Se ze par dni zanimam za telefone kot so nokia e72,e71,n97 in priblizno take telefone
zdaj sem se pa odlocil da bom si kupil nov telefon saj se mi je stari telefon pokvaril
telefon pa mora imeti :
GPS
WLAN
kamera ni tako pomembna
NAJ JE kar hiter
HSDPA
UMTS
in se nazadnje mora imeti qwerty tipkovnico
telefon je pa lahko do 350 euro dragi

Hvala za odgovore
LP



nitreba da je nokia lahko je tudi htc ali pa kaka druga firma samo mora imeti qwertz tipkovnico

Desty ::

Nokia E71. Sicer je malo starejša kot novejša E72, ampak je bolj kvalitetno izdelana.

wind ::

Motorola Droid.
w

bajsibajsi ::

Sem enakega mnenja. Motorola Milestone. Poglej tudi za Nokia N97 (mini).

Lonsarg ::

Jaz sem tudi freak na qwerty: Nokia E90 --> Xperia X1 --> motorola Milestone.

Sem bil pred podobno dilemo, pa sem na seznam dal najbolše qwertije_
Symbian/nokia - N97
Windows Mobile/HTC - HTC Touch Pro 2
Android/Motorola - Milestone

Ni niti debate, da se za kaj drugega kot enega od teh treh odločiš, če se greš qwerty. In meni res ni žal, da sem se za Milestone odločil. In to tako zaradi operacijskega sistema, kot tudi tega, da je veliiko tanjši telefon od drugih dveh izbir, ki sta bajsa. Dvakrat zmaga:)

filip2222 ::

Lonsarg je izjavil:

Jaz sem tudi freak na qwerty: Nokia E90 --> Xperia X1 --> motorola Milestone.

Sem bil pred podobno dilemo, pa sem na seznam dal najbolše qwertije_
Symbian/nokia - N97
Windows Mobile/HTC - HTC Touch Pro 2
Android/Motorola - Milestone

Ni niti debate, da se za kaj drugega kot enega od teh treh odločiš, če se greš qwerty. In meni res ni žal, da sem se za Milestone odločil. In to tako zaradi operacijskega sistema, kot tudi tega, da je veliiko tanjši telefon od drugih dveh izbir, ki sta bajsa. Dvakrat zmaga:)


ce imas motorolo milestone mi lahko malo poves kako deluje in kako si zadovoljen s njo najbolj mi je pa pomembno ce ima dober touch screen zato ker sem imel samsung omnio in me je totalno razocaral

Lonsarg ::

Touchscreen pri vseh Androidih, razen HTC Tatoo je tak kot iPhone, capacitativen. Pač ni to omnia/old school resistivni, kjer je na pritisk, ampak je na dotik, tudi 4 gumbi spodaj so kar podaljšani touchscreen. Nokijini touchscreeni so pa tudi tam na ravni omnie, vsaj kar sem 5800 sprobal, N97 je v istem času ven prišla ima pomoje podoben ekran.

Deluje mi ful odzivno, sploh ni primerjave z počasnimi Nokijami ali windows mobile telefoni. Pač kak kanček hitrejši so se kaki androidi z 1Ghz CPUji, al pa iPhone, ampak pri vsakdanji uporabi se sploh ne opazi, pač kak file manager pa bolj zahtevne aplikacije tam hitreje odpira.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri mobitel?

Oddelek: Kaj kupiti
182705 (2008) Ciklamen
»

Nakup mobitela

Oddelek: Mobilne tehnologije
275087 (4020) Lonsarg
»

Nova anketa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
5517296 (15897) bluefish
»

V Sloveniji prodajajo iPhone (iz IT in HR)

Oddelek: Mobilne tehnologije
457692 (6851) huelz
»

Kateri telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
151957 (1617) Scorpia

Več podobnih tem