» »

Outlook Expres v XP-jih

Outlook Expres v XP-jih

papiga ::

Imam novi PC z XP-ji.In Outlook Expres se že nekaj dni ne pusti,da bi bil privzet poštni odjemalec.Nastavim v tool-option-default mail handler vse potrdim z apply ter OK.Pa ko znova pogledam,mi piše,da ni privzet....živce mi para,ker nujno rabim privzetost.Aja to se je začelo dogajati po instalaciji Microsoft Offica.Sem ga že odstranil pa nič.Kolega mi je že prinesel zagonsko disketo za WIN ME,ne dam se še...

Lep pozdrav vsem,:)

Highlag ::

Če imaš SP1 imaš sedaj v Control panelu / Add remove programs eno ikonico, kjer nastavljaš privzete programe za mail, browser, mediaplayer ter instantmesanger.

Mogoče imaš tam nastavljeno drugače.

papiga ::

Nimam še SP1.Prav to pogrešam ta hip v Add/remove program.Vseeno hvala,pa če ne bo šlo drugače bom moral nabaviti SP-1.

thxHiglagu:)

Duhec ::

Očitno ti OE in IE ne sodelujeta. Poizkusi obratno. V IE pod Tools, Internet Options, Programs kot E-mail nastavi OE (OutlookExpress), Apply in OK. Sedaj , če odpreš OE, bi moral imeti pod Tools, Options,Default Mail handler tipko Make Default sivo(neaktivno), kar pomeni, da je OE default.
Če ne dela poizkusi pod Add/remove programs, klik na IE6, Change/remove, repair IE .

papiga ::

Res izgleda,da mi IE ter OE ne sodelujeta.Poskusil add/remove-ne nuca.
Poizkusil obratno. V IE pod Tools, Internet Options, Programs kot E-mail sem že poskusil
nastaviti OE (OutlookExpress), a na tem mestu ni sledu o OE.Ruleta mi dopušča privzeti samo Microsoft express,Oulook Expressa ni:) v ruleti,....izgleda da je ta čofasti obsedu računalnik.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IE8 proti avast-u?

Oddelek: Programska oprema
171400 (1185) Duhec
»

Outlook vec emailov naslovov!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
91938 (1822) kockish
»

Dve različici Oken?

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
352798 (2798) swar
»

Win XP in Internet Explorer 6.0

Oddelek: Programska oprema
111147 (924) Taras_Bulba
»

Outlook Express 5

Oddelek: Programska oprema
111249 (1127) whatson

Več podobnih tem