» »

Katere komponente do 300 € ??

Katere komponente do 300 € ??

1
2
»

energetik ::

Tako je, ne zdej šparat tistih 25EUR za dodaten 1GB. Vzemi 2GB, ti ne bo žal.

GamingFish ::

Se pravi uzmamem raj 2 gb. Kaj pa gta 4 bi deloval

P.S: oprostite ker kar najprej sprašujem8-O
Se opavičujem za napake v postu...

Lonsarg ::

GTA je ena cvetka med igrami, čista izjema, ki je zelo od procesorja odvisna.

Ampak špilal ga boš še vseeno. Če ga jaz lahko z AMD 64 X2 4600+, ki je kar nekaj slabši procesor, tak da nič bat, mogoče nastavitve ne bodo tako high, kot bodo na kakem COD6, kjer boš lahko vse na high dal.

GamingFish ::

Oh pol je tole amerika. Hvala vam.
Aja kje bi se pa tole splačalo ?
Nekaj sem gledel na agt-ju kjer so nekatere stvari gor cenejše nekatere dražje. Sem pa tudi slišal da moraš pri agt-ju čakat teden ali dva na komponente. Je to res kar se šušlja ??

LP,
Fish
Se opavičujem za napake v postu...

energetik ::

Preberi si temo o kritikah internet štacun. Pri AGT je povsem odvisno od tega, kdaj jim dobavitelj dobavi naročeno. Lahko se tudi kar čaka, ja. Najbolje, da pred naročilom pokličeš po telefonu in za vsako komponento preveriš morebitno zalogo/dobavo.

GamingFish ::

Bom tole mal poferbcu gor pri njih če majo kaj. Kaj pa menite na gaming shop pa sestavi.si ?
Se opavičujem za napake v postu...

Mentalist ::

Sestavi si je super, sem naročil tam miško dobil v 3 dneh super zapakirano vse dela:D
Lool.

st0jko ::

To se pričakuje od vsake trgovine in če tako deluje, to še ni super. Sicer pa tudi jaz nimam nobenih slabih izkušenj z sestavi.si...
keks?

GamingFish ::

Se opavičujem za napake v postu...

st0jko ::

Obstajajo boljše, ampak v kišti za 300EUR pač odpadejo. Za 80EUR raje kupi rabljeno grafično, če ti to ni ovira. Dobiš dosti boljšo.
keks?

GamingFish ::

Kua pa club3d Hd 5670 ?
Gledam po bolhi po slo techu pa nenajdem nobene pametne grafe :D
Se opavičujem za napake v postu...

st0jko ::

Ma saj ni važno kaj je spredaj. A je Club3D, XFX, Sapphire.. Ti samo glej da je čim cenejša. Recimo... Na bolhi se prodaja za 70EUR 4850, ki je prece boljša od 5670. Za 80 je še včeraj bil oglas za 4870 na sloteku.. Odličen deal. Pač malo poglej okoli.. Mogoče počakaj kak teden, pa gotovo najdeš kaj odličnega. Lahko magari tudi kakšno 8800GT kupiš, ki je tudi boljša oz enaka 5670, pa jo dobiš za 50EUR.
keks?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: st0jko ()

bluefish ::

st0jko je izjavil:

Ma saj ni važno kaj je spredaj. A je Club3D, XFX, Sapphire.. Ti samo glej da je čim cenejša. Recimo... Na bolhi se prodaja za 70EUR 4850, ki je prece boljša od 5670. Za 80 je še včeraj bil oglas za 4870 na sloteku.. Odličen deal. Pač malo poglej okoli.. Mogoče počakaj kak teden, pa gotovo najdeš kaj odličnega. Lahko magari tudi kakšno 8800GT kupiš, ki je tudi boljša od 5670, pa jo dobiš za 50EUR.
Dobro je malo pogledati, kako hlajenje ima in se ne takoj zaleteti v najcenejšo - je pa res, da imajo mnoge kartice iz 5xxx serije praktično identično hlajenje.

st0jko ::

Poglej celo temo.. V računalniku za 300EUR si verjetno ne more privoščit vapor-x izvedbe, ampak se gleda samo na čimboljši p/p.
keks?

GamingFish ::

Glede tele matične (Gigabyte M68M-S2P) paše gor Serial ATA II gor ??
http://www.agt.si/racunalniska-oprema/t...
Se opavičujem za napake v postu...

st0jko ::

Če ima sataII porte pol že... :)
keks?

GamingFish ::

Ok.
Hvala.

Lp,Fish
Se opavičujem za napake v postu...

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Programerski" računalnik :)

Oddelek: Kaj kupiti
262626 (1789) LeQuack
»

Primerjava računalnikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
695019 (4201) mr1two
»

Dečki rabim pomoč - novi pc! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
694545 (3514) Caleneth
»

low end pc za cca 300 eur (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7812014 (10417) gregor
»

Nakup novega računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
122248 (2012) ERGY

Več podobnih tem