» »

Napaka pri odpiranju .psd fajla - prosim za pomoč

Napaka pri odpiranju .psd fajla - prosim za pomoč

SkyEye90 ::

Z Adobe Photoshopom sem naredil sliko in shranjeval v .psd format. Danes mi je računalnik med urejanjem te slike zamrznil in se ugasnil. Zdej pa te .psd slike photoshop noče več odpreti, napiše: "could not complete your request because the file is not compatible with this version of photoshop"

Lepo lepo prosim za pomoč, namreč v sliko sem vložil kar nekaj truda, kako jo lahko spet odprem? Hvala, S.

popster ::

probi uploadad file da probam če gimp odpre

SkyEye90 ::

500MB bo preveč :) sem poskusil odpret že na drugem pc-ju, prav tako v photoshopu, pa ne odpre.. gimp je program podoben photoshopu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkyEye90 ()

fosil ::

Ja, gimp je opensource program, ki naj bi počel isto kot photoshop. Tako da ga lahko zastonj snameš z neta in probaš.
Tako je!

SkyEye90 ::

Tudi gimp ne odpre, javi napako pri nalaganju, nepričakovan konec datoteke.
Kako lahko še rešim sliko?

libreus ::

Datoteke se vedno sproti shranjuje!
Ctrl + s, pa mislim, da res ni dolg proces.

Upam, da ti uspe dobiti nazaj *.psd datoteko!

#000000 ::

Tole bo pa težka, ker PS nikamor ne shranjuje temporary fajla, edin če se je pri movih verzijah to spremenilo, uglavnem če bi obstajal ta začasni file bi blo super, no ja mogoče bi zgubil nekaj ur dela ampak fajl bi pa le imel. Povprašaj direkt na adobe.

SkyEye90 ::

libreus, vedno sproti shranjujem.. problem je bil da sem imel fajl odprt (neshranjenega se mi zdi da nič), medtem pa mi je zmanjkalo elektrike. Ta .psd datoteka pa je zdaj neuporabna, ker je noče več odpret.
Začasnih fajlov mislim da nima, vsaj preko searcha na pc-ju nisem našel fajla z enakim imenom ki bi se kje skrival.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vdor v Adobe prizadel tri milijone uporabnikov, odtujena tudi izvorna koda izdelkov

Oddelek: Novice / Varnost
2111053 (7979) LightBit
»

Izšel GIMP 2.8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
7117129 (12844) LuiIII
»

Adobe za odpravo ranljivosti zahteval drag nakup nove verzije

Oddelek: Novice / Varnost
368472 (6261) zeleni
»

Linux

Oddelek: Operacijski sistemi
393064 (1956) c0ck4m0u53
»

Adobe Photoshop CS2 : vprašanja za telebane

Oddelek: Programska oprema
192948 (2360) opeter

Več podobnih tem