» »

Kognitivna znanost - cognitive science

Kognitivna znanost - cognitive science

mchaber ::

Zanimam se za to smer magistrskega študija, ki je na novo na FRI. Kakšne so sploh možnosti zaposlitve v Sloveniji, koliko je prihodnosti v tej smeri, je bolje iti na tak študij v tujino?

nekikr ::

Jutri imaš Kognitivno čajanko, 18:00 v kavarni mestnega muzeja. Jaz pridem, ker me tudi zanima. Če sem prav prebral pa je del študija obvezno opraviti v tujini, magistrski naziv pa dobiš v imenu 6. mednarodnih univerz...ne vem, živi bili pa videli.

/Luc/ ::

Tudi jaz se zanimam za to smer. Ima kdo kaj več informacij?

nekikr ::

Jaz sem bil tam lani, ko me je zanimala zadeva. En študent drugega letnika je lepo povedal: če te zanima, potem je ok, dela pa na tem področju ne boš dobil.
Vse skupaj je bilo preveč razpršeno, preveč enih smeri, ki se ukvarja s problemom, ki zvodeni zaradi vseh vpletenih. Namesto na neko znanost vse skupaj meji na klasični FDV bullshit...ne vem no, pojdi tja in poslušaj, morda te bo vseeno premamilo, mene ni...

/Luc/ ::

nekikr je izjavil:

Jaz sem bil tam lani, ko me je zanimala zadeva. En študent drugega letnika je lepo povedal: če te zanima, potem je ok, dela pa na tem področju ne boš dobil.
Vse skupaj je bilo preveč razpršeno, preveč enih smeri, ki se ukvarja s problemom, ki zvodeni zaradi vseh vpletenih. Namesto na neko znanost vse skupaj meji na klasični FDV bullshit...ne vem no, pojdi tja in poslušaj, morda te bo vseeno premamilo, mene ni...


Aha, zato sem ravno vprašal. Se je tudi meni zdelo, da bo približno tako.

Hvala za info.

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Studiranje iz VI na magisterij

Oddelek: Šola
209657 (9015) Isotropic
»

FRI vs. Ekonomska fakulteta - Poslovna informatika

Oddelek: Šola
3613713 (7753) barb99
»

Družboslovna informatika

Oddelek: Šola
155688 (3340) tt2
»

Kaj naj grem študirati?

Oddelek: Šola
415399 (4499) alexa-lol
»

Študij na FOV

Oddelek: Šola
215124 (4761) frenk

Več podobnih tem