» »

PCI kartica za WLAN ne dela, ko sem naložil WIN 7 32-bit

PCI kartica za WLAN ne dela, ko sem naložil WIN 7 32-bit

fulgur ::

Pozdravljeni!

Imam en problem... Formatiral sem disk in namesto 32-bitnih XP-jev sem naložil WIN 7 32-BIT. Sedaj mi internet niti podrazno ne dela. Vstavljena kartica v matični plošči ne daje nobenega znaka življenja od sebe (prej sta utripali 2 lučki)... Pod device manager sem opazil neke unknown devices, ki bi znale biti ta kartica, ampak ko sem vstavil CD z driverji se jih ni dalo naložiti... nič se pravzaprav ni zgodilo
Tako da sedaj bi prosil, če mi lahko kdo pomaga
Imam sicer eno USB WLAN varianto, ki pa sploh ne dela tako kot bi morala -> ves čas izgublja signal... ni vredna pol počenega groša :x zato moram nujno usposobiti to PCI zadevico... tudi če gledam po netu z namenom nakupa take taiste napravice, nikjer ne garantirajo skladnosti z WIN 7... v najboljšem primeru zagotavljajo kompatibilnost z WIN VISTO...
kaj mi je storiti? gre pa v mojem primeru za tisto staro PCI kartico, ne za te moderne express kartice ali kako se jim že reče...

ful hvalaaaaaaaaaa :P

Gapi ::

Kateri chipset ima kartica??? Ozeroma o kateri kartici je govora.
No person is rich enough,to buy back his past.

fulgur ::

Gre se za 802.11g Turbo Wireless PCI Card: CANYON CN-WF511

blackbfm ::

jRk0 ::

meni je cist isto naredlo, sem pa pol driverje instaliral pa je delala. naslo pa jo je na kar enem pci slotu potem. na koncu sem dal 64bit win7, kjer je vse s prve naslo :D
You fuck up once, you loose two teeth.

fulgur ::

ej fantje, tok ful vm hvalaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!! dela k metek!!! :)) huraaaaaaaaa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Domače omrežje - linija in wireless

Oddelek: Omrežja in internet
354463 (3942) amigo_no1
»

Kako spravit računalnik na minimalno porabo?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141045 (583) Spajky
»

Nakup mrežne kartice

Oddelek: Pomoč in nasveti
71004 (915) Scree
»

Brezžični internet(kaj vse potrebujem)

Oddelek: Omrežja in internet
213454 (3194) Oblivion
»

linux - brezžična kartica s podporo 802.11a/b/g

Oddelek: Omrežja in internet
231710 (1400) Spajky

Več podobnih tem