» »

ko zaženem računalnik se mi ustavi pri izbiri profila

ko zaženem računalnik se mi ustavi pri izbiri profila

podreberek ::

Pozdravljeni.

Ko zaženem računalnik windows xp prof. sp3 pride do izbire mojega profila kjer piše da imam št neprebranih poštnih sporočil 3 in potem kliknem na svoj profil piše da nalaga moje osebne nastavitve in po 2 sekundah piše da me odjavla shranjuje moje nastavitve in imam spet pred sabo možnost klika v svoj profil in tudi pod save mode mi ponudbi še opcijo administrator ampak je isto in nikakor nepridem v windows nimam nastavljenih gesel za dostopanje profila je možnost da to naredi kakšen virus hrošč itd?

prvič vidim kaj takšnega

lp

solatko ::

To je znak, da se ti je sesul zagon, vzrok pa je lahko virus ali napaka na HDD. Poizkusi zagnati varni način - ob boot-u pritisni F8 in izberi. Če bo v safe mode delalo, lahko poizkusiš popraviti sistem s CD-jem z Windows-i. Namesto instalacije izbereš R-repair. Včasih pomaga, največkrat pa je potreben ponovni instal.

podreberek ::

solatko je izjavil:

To je znak, da se ti je sesul zagon, vzrok pa je lahko virus ali napaka na HDD. Poizkusi zagnati varni način - ob boot-u pritisni F8 in izberi. Če bo v safe mode delalo, lahko poizkusiš popraviti sistem s CD-jem z Windows-i. Namesto instalacije izbereš R-repair. Včasih pomaga, največkrat pa je potreben ponovni instal.



Pozdravljen sem poklical na microsoft in sma šla korak po koraku problem je v fileu msgina.dll in sma ga korak po koraku kopirala iz cdja na disc in zamenjala s obstoječim in zadeva deluje mi je razložil da je bil problem v enem virusu kateri se zagrize v ta file in ko ga antivirusni zbriše zbriše še ta file in nastane zgoraj opisan problem torej zamenjat je potrebno samo ta file in stvar fonkcionira.

bluefish ::

Opa, to pa človek redko sliši, da na MS tehnična podpora celo deluje in poda uporabno rešitev. Pohvalno.

podreberek ::

bluefish je izjavil:

Opa, to pa človek redko sliši, da na MS tehnična podpora celo deluje in poda uporabno rešitev. Pohvalno.


prvi korak je da mu poveš kaj vse si nrdil da neki veš o teh stvareh da nisi od včeraj da si poklical ker nevidiš nobene druge rešitve potem pa lepo sodelujejo svetujejo in pomagajo vsaj men so že parkrat. Se pa seveda prej prepričajo o licenci .

Duhec ::

Kateri antivirus pa uporabljaš ?

podreberek ::

Duhec je izjavil:

Kateri antivirus pa uporabljaš ?


Nod32 ki pa ga očitno ni našel edino kar ej blo je blokiral nek ip in to vsakih 10 minut potem sem pa spyware naložil je pa našel full teh stvari jih odstranil in po ponovnem zagonu se je zgodila zgoraj opisana zadeva. So mi tut na microsoftu potrdil da je bil to vzrok. Čeprav tut recovery pomaga in imaš potem vse programe in vse isto kot je blo prej.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Particioniranje diska

Oddelek: Operacijski sistemi
122109 (1801) BlaY0
»

vzpostavitev celotnega sistema računalnika (windows 7)

Oddelek: Operacijski sistemi
191198 (845) klinker
»

Ukash virus

Oddelek: Informacijska varnost
147095 (4359) Hayabusa
»

Napaka ob formatiranju

Oddelek: Operacijski sistemi
10660 (583) AndrejS
»

Kako zbrisati datoteko?

Oddelek: Pomoč in nasveti
131086 (792) Storm

Več podobnih tem