» »

Brisanje Zaklenjene mape.

Brisanje Zaklenjene mape.

fr!Xy ::

LP!

Imam problem, ki mi gre zelo na živce. Imam prenosni disk, ki sem ga priklopil na sosedov računalnik, ter prenesel nekaj podatkov. Ko se m prišel domov in prilopil disk na moj račnalnik so na disku bile 3 datoteke ki jih prej ni bilo imena datotek so dolga vsebujejo pa neke številke in črke, ter nekaj podatkov. Te datoteke so seveda zaklenjene, ter jih nikakor nemorem zbrisat poskusil sem tudi pri sosedu. Mi lahko prosim poveste, kako hudiča naj izbrišem te mape?

Hvala!

solatko ::

Z Unlocker - jem

fr!Xy ::

Naložil, kako naprej?

solatko ::

Z desno miško klikneš ikono mape, ki bi jo rad zbrisal in poiščeš ikono unlocker-ja, ter jo odpreš. Ponudilo ti bo različne opcije - greša na izbriši.
Lahko ti bo dalo sporočilo, da je brisanje možno šele po ponovnem zagonu, ker je mapa v uporabi.

fr!Xy ::

To sem hotel že naredit poprej vendar mi ne pokaže unlockerjeve ikone. Mam win7.

solatko ::

Ko instaliraš unlocker, te vpraša, če ti namesti ikono v explorer.exe, tam moraš potrditi in ob pritisku na desno miško, boš imel med drugimi tudi unlockerjevo čarobno paličico.

supaFlaj ::

Samo lastništvo na d mapami/datotekami moraš prevzet, saj so trenutno v lasti drugega sistema:

http://www.windows-fix.it/documents/blo...

Potem boš lahko izbrisal te fajle.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: supaFlaj ()

fr!Xy ::

supaFlaj je izjavil:

Samo lastništvo na d mapami/datotekami moraš prevzet, saj so trenutno v lasti drugega sistema:

http://www.windows-fix.it/documents/blo...

Potem boš lahko izbrisal te fajle.


hvla samo vseeno nemorem zbrisati ker sedaj mi pa napiše da rabim dovoljenje od uporabnika Simona jas sem pa prijavljen z tem uporabnikom pa ne gre.

supaFlaj ::

Preveri v zavihku varnost ali si ti na seznamu uporabnikov, ki lahko spreminjajo mapo. Če nisi, se moraš dodat z klikom na "Uredi", "Dodaj". Vpiši ime svojega računa in potrdi 2x. Ko prideš nazaj do seznama uporabnikov, označi svoj račun in mu spodaj daj kljukico v "Poln nadzor".


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lastništvo datotek na W10

Oddelek: Operacijski sistemi
81979 (1707) win64
»

brisanje praznih map

Oddelek: Programska oprema
253420 (3029) Cold1
»

[XP] Kako priklicati "Bili ste žrtev piratstva" okno?

Oddelek: Operacijski sistemi
61014 (605) popster
»

ne gre izbrisati file

Oddelek: Pomoč in nasveti
81077 (1001) Pinturicchio
»

odstranjevanje iz namizja

Oddelek: Pomoč in nasveti
51205 (1134) imagodei

Več podobnih tem