» »

pomožna orodja za izdelavo internet strani

pomožna orodja za izdelavo internet strani

mylos ::

Zanima me, katera pomožna orodja se ponavadi
uporabljajo za izdelavo internet strani.
Jaz bi si namreč moral narediti internet
strani za svoje podjetje: računovodstvo,
davčno svetovanje, ...

Malo sem si ogledal internet strani
ameriških velikih podjetij in se mi dokaj
dopadejo, ki se ukvarjajo z tax accounting,
consulting,...
:)
Kar mačka SKOTI, to MOUSE lovi.

Ziga Dolhar ::

Macromedia Dreamweaver in Fireworks. My choice.

mylos ::

Hvala, grem pogledat in probat.
Kar mačka SKOTI, to MOUSE lovi.

City ::

Odvisno kakšno stran delaš če delaš dinamično je najbolje Flash, Dreamweaver, Freehand ali corel in fireworks Za statično Dreamweaver ali meni zadnje čase bolj prijazen in uporaben Namo web editor, Freehand, za banerje Flash ali Java Studio, seveda pa brez Photoshopa ne gre nikjer.

mylos ::

Za Photoshop se baje da dobiti plugin za izdelavo internet strani. Mogoče kdo ve katero in kje bi jo lahko dobil.
Kar mačka SKOTI, to MOUSE lovi.

Jon ::

v photoshopu (po moznosti 6 ali novejsi) si narisi graficen layout strani kakrsnega hoces, razrezes po elementih, se poigras z save for web funkcijo, izberes jpeg oz gif kjer je potrebno, potem pa v dreamweaverju ali frontpagu zlepis vse nazaj skupaj, ter dodas vsebino :) vec za relativno preprosto predstavitveno stran podjetja in dejavnosti ne bos rabil.

flash IMHO ni okusen, ce ga ne obvladas, nevem ce obstaja se kaksna bolj brezvezna stvar kot meniji ki se peljejo levo desno in utripajo v najbolj nemogocih barvah ki si jih je avtor lahko zamislil :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jon ()

City ::

mylos če slučajno uporabljaš photoshop 7 poglej pod meni Help link about plug-in ( je v vseh verzijah, samo v 7 jih je več ), če ga boš slučajno našel ali v programu Plug-in manager za Photoshop. Tam so več ali manj opisani plugini za Photoshop, drugače pa si boš mogel pomagati z internetom, čeprav kaj prov extra ne vem če si lahko z njim pomagaš. Ali mogoče veš katere funkcije ti ta Plugin omogoča?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izdelava spletne strani z gumbeki

Oddelek: Izdelava spletišč
91005 (831) nuclear
»

CS3 serija programov

Oddelek: Izdelava spletišč
102577 (228) VoX
»

graf oblikovanje-kaj sploh?

Oddelek: Programska oprema
162100 (1818) tratto
»

Izdelava internet strani

Oddelek: Programiranje
111346 (1135) webcreator
»

Slo-tech stra in druge strai ?

Oddelek: Omrežja in internet
151624 (1295) Boogy

Več podobnih tem