» »

Kateri brivnik?

Kateri brivnik?

««
8 / 11
»»

undertacker ::

Kupujem brivnik za urejanje brade pa me zanima katerega priporočate do max 100€ lahko kakšen € več. Gledal sem tegale https://www.bigbang.si/moski-urejevalni... . Raje kupim malo boljšega pa ga potem imam nekaj let.

trancer01 ::

Kupi Braun serijo 5. Tega imam jaz in brije super. Jaz sem ga v akciji nabavil za okoli 80 EUR.

undertacker ::

Kateri model točno imaš, lahko daš link? Kaj pa praviš na tega philipsa?

trancer01 ::

Philips je OK, če vzameš serijo 9000, ki jo imam tudi sam in je kul. Vzameš najcenejši Braun serije 5, ki stane manj kot Philips, obrije pa enako dobro oz. celo malce bolje v povprečju.

bambam20 ::

On kupuje brivnik za urejanje brade oz. prirezovalnik brade in ne brivnik za britje :).

Po moje se ti ne spalča kupit tega. Cenejši z več nastavki za urejanje brade bo po moje bolj priročen.

bigbada ::

Kako "dobiti" več dlak oz. brade na področju lic? Rad bi si naredil "linijo" oz. črto, ko se brijem, vendar imam preredke dlake na tistem področju... (problemi prvega sveta, yeah :)

bambam20 ::

bigbada je izjavil:

Kako "dobiti" več dlak oz. brade na področju lic? Rad bi si naredil "linijo" oz. črto, ko se brijem, vendar imam preredke dlake na tistem področju... (problemi prvega sveta, yeah :)



Jaz ti jih podarim. Gratis. Sivem, temno in svetlo rjave in še na soncu pod določenim kotom znajo biti oranžne :).

B8S88 ::

Kje v slo. sploh še prodajajo panasonic brivnike, iščem es-lv65 (arc 5)? Tudi link na eu shop ki pošilja v slo. bi bil dobrodošel..

cortez ::

miha1135899 ::

Kaksen je pa Braun series 3 vs Philips series 5?
Kaj pa series 9 en vs. drug? Philipsa 9 dobis na ebayu ze za 130€. Verjamem, da sta najboljsa, pa se vseeno se mi zdi, da ne bi bil zadovoljen in bi bil stran vrzen denar. Zna kdo opisat kako gladko obrije recimo Philipsova devetka, kolikokrat je treba cez peljat da ste zadovoljni itd? Kako je s temi stroji ce je koza obcutljiva (vcasih se mi od britvice naredijo mikro mozolji), kako gre cez rahlo izboceno materino znamenje?

Hvala :)

Kleemen ::

Na Mimovrste sem opazil eno neverjetno ponudbo in sicer brivnik Braun Serija 9 (najboljši brivnik na svetu - redna cena 350eur) skupaj z brivnikom Braun BT5090 (redna cena okrog 60eur) oba skupaj v kompletu znižana iz 410eur na 199,99eur. To je za -50% manj kot imajo vsi ostali ponudniki na celem svetu, ne samo pri nas v Slo. :D

Sicer pa me zanima, če je že kdo testiral oz. ima brivnik Braun Serie 9 ali je res tako vrhunski kot kažejo vsi testi? Sam sicer potrebujem brivnik vsak dan za britje glave (lasje cca. 1-2mm) tako da mi ni problem dat malo več eur v zameno za odlično britje. Sedaj se brijem po glavi s Serio 1, nekako gre ampak moram večkrat potegniti. Kar sem gledal teste Serie 9 pobrije vse v enem šusu, že kdo sprobal? Hvala za pomoč in nasvete.

bambam20 ::

Jaz osebno bi kupu Philipsa. Višji rang. Braunov ne more tko obrit, sploh predel vratu.

Kleemen ::

Braun naj bi bil boljši od Philipsa. Drugače pa sem se odločil za Braun ker imam že dolgo let dva Brauna in sem zadovoljen. Res da nižja serija in slabše brijejo, zato bi sedaj probal najboljšo serijo, ampak nevem če bo kul za britje na balin. Ampak če mi brije serija 1 solidno bi morala serija 9 vrhunsko? :D

bambam20 ::

osebno, ko sem kupoval brivnik leta 2009 so bili Brauni boljši oz. njihove brivne glave niso dražile kože. Philipsove so jo. Danes je tudi pri Philipsu viden zelo velik napredek.

Kleemen je izjavil:

Braun naj bi bil boljši od Philipsa. Drugače pa sem se odločil za Braun ker imam že dolgo let dva Brauna in sem zadovoljen. Res da nižja serija in slabše brijejo, zato bi sedaj probal najboljšo serijo, ampak nevem če bo kul za britje na balin.



Jaz mam sicer serijo 3000 pa se z njim brijem po glavi :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Mare2 ::

cortez je izjavil:



https://www.computeruniverse.net/produc...


https://www.computeruniverse.net/produc...

Pošiljajo tudi v SLO? Koliko je poštnina?

nsa_ag3nt ::

dhl 15,56
ups 23,96.


Daš izdelek v košarico, na blagajno, Slovenia,
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Mare2 ::

nsa_ag3nt je izjavil:

dhl 15,56
ups 23,96.


Daš izdelek v košarico, na blagajno, Slovenia,


Hvala. :)

Kleemen ::

bambam20 je izjavil:

osebno, ko sem kupoval brivnik leta 2009 so bili Brauni boljši oz. njihove brivne glave niso dražile kože. Philipsove so jo. Danes je tudi pri Philipsu viden zelo velik napredek.

Kleemen je izjavil:

Braun naj bi bil boljši od Philipsa. Drugače pa sem se odločil za Braun ker imam že dolgo let dva Brauna in sem zadovoljen. Res da nižja serija in slabše brijejo, zato bi sedaj probal najboljšo serijo, ampak nevem če bo kul za britje na balin.



Jaz mam sicer serijo 3000 pa se z njim brijem po glavi :).


Super, serija 3 mislim da ima podobno glavo kot nova serija 9? Sam imam serijo 1 in mi ok pobrije tudi po glavi, tako da 9ka bi mogla za šalo pobrit 1mm lase. :)

bambam20 ::

Kleemen je izjavil:


Super, serija 3 mislim da ima podobno glavo kot nova serija 9? Sam imam serijo 1 in mi ok pobrije tudi po glavi, tako da 9ka bi mogla za šalo pobrit 1mm lase. :)


Koliko sem jaz gledu tele nove modele od bruana... po moje ni potrebe po najvišji seriji, ker pri tej seirji plačaš čistilno napravo, sama brivska glava se pa ne razlikuje kaj prida od serije 7000 ali 5000.

DObro poglej. Sam ne bi vzel najvišje serije samo zato, da bi imel zraven čistilno napravo.

Ne,ne. Višje serije od brauna imajo bojše brivne glave kot jih imata serija 1 in 3 plus boljši naklon za britje predela vratu.

Kleemen ::

Serijo 9 sem vzel samo zaradi akcije, ker je znižana iz 420eur na 199eur s tem da dobiš še en strižnik gratis zraven. Čistilne naprave pa ni poleg, ampak to mi ni pomembno. Za tak denar se splača pomoje serija 9. Odlično, drugače za brado vem da je vrhunski kar sem gledal reviewe, bolj me skrbi če bo ok tudi za lase, ker v primeru da ne bo ok se izdelka ne da vrniti. :)

bambam20 ::

Kleemen je izjavil:

Odlično, drugače za brado vem da je vrhunski kar sem gledal reviewe, bolj me skrbi če bo ok tudi za lase,


Bo. sam uporabljam model 370 , ko si lepo na finiš pobrijem glavo.

Kleemen ::

Kar sem gledal reviewe ne dvomim. Brado par mm dolgo pobrije za šalo, res zgleda mašina, sploh prot seriji 1, ki težko pobrije že 1mm brade/las. Sploh pa za 200eur se splača vzet, v najslabšem primeru prodam za isti denar naprej, glede na to da se prodajajo rabljeni 300eur+.

bambam20 ::

Kleemen je izjavil:

Brado par mm dolgo pobrije za šalo, r8-Os zgleda mašina, sploh prot seriji 1, ki težko pobrije že 1mm brade/las.


8-O

Tole me je pa šokiralo, da brivnik ne bi bril , ker 1 mm ni nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Kleemen ::

Brije ja, samo večkrat treba potegnit. Če primerjaš s serijo 9 zelo slabo brije, glede na to da s serijo 9 potegneš 3 dnevno brado z enim potegom za šalo.

bambam20 ::

Kleemen je izjavil:

Brije ja, samo večkrat treba potegnit. Če primerjaš s serijo 9 zelo slabo brije, glede na to da s serijo 9 potegneš 3 dnevno brado z enim potegom za šalo.


ja dobr no. S serijo 9 nimam izkušenj. Ampak razmišljam o seriji 7.

ncc2000 ::

Je tole pravi produkt in ok cena?

bambam20 ::

ncc2000 je izjavil:

Je tole pravi produkt in ok cena?



tole pa je pošten cena. Top model in še brivnik, prirezovalnik.

Poglej si cene sam brivnikov serije 9 prnas. :)

ncc2000 ::

Ja zgoraj je nekdo pisal, da je dobil pri nas podoben komplet za 199€ ..

bambam20 ::

ncc2000 je izjavil:

Ja zgoraj je nekdo pisal, da je dobil pri nas podoben komplet za 199€ ..


Res?
Tole me pa res zanima.

Tle je 299€.

https://www.bigbang.si/moski-brivniki/s...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

ncc2000 ::

tole sem mislil:

Kleemen je izjavil:

Na Mimovrste sem opazil eno neverjetno ponudbo in sicer brivnik Braun Serija 9 (najboljši brivnik na svetu - redna cena 350eur) skupaj z brivnikom Braun BT5090 (redna cena okrog 60eur) oba skupaj v kompletu znižana iz 410eur na 199,99eur. To je za -50% manj kot imajo vsi ostali ponudniki na celem svetu, ne samo pri nas v Slo. :D

bambam20 ::

ncc2000 je izjavil:

tole sem mislil:

Kleemen je izjavil:

Na Mimovrste sem opazil eno neverjetno ponudbo in sicer brivnik Braun Serija 9 (najboljši brivnik na svetu - redna cena 350eur) skupaj z brivnikom Braun BT5090 (redna cena okrog 60eur) oba skupaj v kompletu znižana iz 410eur na 199,99eur. To je za -50% manj kot imajo vsi ostali ponudniki na celem svetu, ne samo pri nas v Slo. :D


NI več. So prodal.

Kleemen ::

Res je, točno o tem sem govoril. Jaz sem ga še isti dan takoj naročil in potem tudi pisal mail na mimovrste kako je z britjem las in v primeru, če ne bo ok če ga lahko vrnem. So mi odpisali, potem sem za foro šel pogledat na mimovrste in ni bilo več v ponudbi. Sumim, da je bila to neka napaka in bi morala biti akcijska cena 299eur in ne 199eur, ker sem pred nakupom primerjal cene in nikjer na svetu ni bil pod 200eur. Sploh pa glede na to da v tem kompletu dobiš brivnik serije 9, ki je v prosti prodaji 350eur in poleg še gratis strižnik, ki je v prosti prodaji okrog 70eur. Paket so mi z Mimovrste vseeno odposlali, ker verjetno po pravilih ne smejo stornirati, tako da ga jutri že dobim na dom. Drugače pa je isti akcijski komplet, kot je objavil @ncc2000 iz Ebaya.

Kleemen ::

Danes dobil brivnik in je res pravi stroj. Lase dolge cca. 1mm poreže kot za šalo. Za celo glavo sem porabil cca. 2 minutki, prej z navadnim brivnikom sem porabil cca. 10 minut samo za britje + potem še kar je šlo za pucanje, itd. Fenomenalen nakup in zelo zadovoljen. Pomoje tudi 3 dnevno brado ali pa še kaj daljšo pobrije z lahkoto.

Kleemen ::

Ponovno v ponudbi na Mimovrste.. Najceneje na svetu kar sem gledal. :)

https://www.mimovrste.com/brivniki-z-mr...

Gogo ::

Za moj Philips S9000 rabim nove glave (mrežice). Na netu najdem tako SH90/50 kot SH90/60. A ve kdo kakšna je razlika? thx
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

Tilen ::

Ni razlike. SH90/60 je zamenjal SH90/50.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Gogo ::

Ok. Thx.
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

B8S88 ::

Imel sem panasonica es-LV61, sedaj sem kupil ES-LV65...Ni boljše stvari za ta denar. ARC5 glave po vseh reviewih brijejo bližje, hitreje kot bilokateri braun, za 1/2 cene. Vsi arc5 panasonici brijejo z 14.000 nihaji na minuto kar je 40% več od bilokaterega Brauna.
Skratka super zadovoljen..Tastaremu ES-LV61 sem zamenjal sedaj li-ion baterijo z močnejšo, po 5 letih uporabe mu bom zamenjal še rezila in mrežico, pa bom tako imel rezevnega..

Old Spice ::

Ima kdo izkušnje s tem:

https://si.remington-europe.com/izdelki...

?

Iščem pa nek kvaliteten urejevalnik brade, ker se ne brijem na nulo.

zuz3k ::

na mimovrste mislim kupit en brivnik, vidim da so eni s krožnimi glavami eni ne itd..

kakšen patent je najboljši, kakšne uporabljate?

mora imet:
- nastavitev po mm koliko brade naj si pustim
- da se lahko oprere z vodo
- ne predrag


lp
Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

trancer01 ::

Meni najbolj ustreza Philips serije 9000. So pa zelo dobri tudi Brauni z ravnimi glavami. Po mojem z nobenim ne boš zgrešil, vedno le kupi najcenejšo verzijo z najboljšimi glavami brez raznih nepotrebnih dodatkov, kot so čistilne postaje ipd.

miha1135899 ::

Zdravo, zanima me ali je kaj novega? Philips je izdal en nov stroj in posledicno se za cca 200eur dobi tako philipsa in brauna serije 9 s postajami vred. Nekaj casa bom v DE pa bi tam nekaj koncno vzel. Bi za mehkejse dlake in obcutljivejso kozo bolj priporocili brauna ali philipsa? Kateri bolje doseze pod nosom, kateri je bolj varen okrog znamenj, kateri se bolje obnese s peno? Ker sm

Tilen ::

Meni tale Philips serije 9 s peno nikakor ne odgovarja. Najbolje se brije na suho in ko so še kratke. Takoj, ko so malo daljše, se čas britja bistveno, bistveno podaljša.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

miha1135899 ::

Pa glava pri braunu 9 je dosti vecja kot pri seriji 7, a je kaj bolj neroden zaradi tega

sm4rt4ss ::

Zdravo. Iščem en dokaj dober brivnik. Gledal sem Braun serije 3. Fora je v tem, da na faci nimam "full beard" ampak imam močne in goste dlake samo na predelu za goatee in malo "puha" ob straneh. Ne vem, če se mi sploh splača, ker zdaj se z mach3 brijem 1x na teden. Ampak vedno sem si želel met baterijski brivnik. Kaj pravite? :D

Tilen ::

10 let star brivnik spada danes v kategorijo dokaj dober?

Napačno si se lotil. Najprej povej koliko denarja in potem naprej.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

sm4rt4ss ::

Tilen je izjavil:

10 let star brivnik spada danes v kategorijo dokaj dober?

Napačno si se lotil. Najprej povej koliko denarja in potem naprej.


Konkretno gledam tega: https://www.mimovrste.com/brivniki-z-mr...

Namreč, dobim ga lahko za cca 50€ in se mi je zdel dober deal, amapk z mojo situacijo na obrazu ne vem, če se mi splača. Vzel bi ga zaradi tega, da bi se hitreje pobril + prikladnost. Ceremonija v nedeljo zvečer, s peno in splahovanjem po vsakem rezu me že dolgočasi. Tole pa samo vzameš in hopa cupa. :)

miha1135899 ::

Jaz sem vzel Philipsa serijo 9, najvisjo serijo, da ne bi bil s kaksnim cenejsim razocaran, ker se pise, da noben ne obrije gladko kot britvica, kaj sele cenejsi. Pa sem zadovoljen, zelo gladko obrije, brke pod nosom malo slabse, ali pa ne znam, drugje pa zelo vredu. Dal pa sem slabih 140€, vkljucno s cistilno postajo (ki je naceloma nisem iskal zraven), na eBay auction iz Nemcije, ene 3 dni spremljal pa ujel priliko... je bil pa res december in so se prodajala darila naprej :)

simnov ::

hydro 5 klince pa je

krho ::

Ne novi philipsi napram starim so jajc, britje 2 dni stare brade je totalna muka, s starim je šla 3 dni stara dol s pol manj truda, kot s tem 2 dni stara.. Jaz sem konkretno razočaran. Še ena pomanjkljivost. ko če se izprazni sredi britja.. ne dela, če ga priklopiš na štrom.
Pa imam sedaj serijo 9000, prej pa 7000
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krho ()
««
8 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri električni brivnik??

Oddelek: Kaj kupiti
3115790 (8466) janezvalva
»

S čim se brijete? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42697451 (44904) šernk
»

Kater brivnik oz. tip: Braun ali Philips?

Oddelek: Loža
189803 (4138) McMallar
»

Kakšen brivnik kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
4513534 (8064) smile-
»

Brivnik

Oddelek: Loža
4610481 (7080) matmel

Več podobnih tem