» »

Kateri brivnik?

Kateri brivnik?

««
10 / 10
»
»»

nokia6310 ::

Pozdravljeni, morda kdo že ve kako je zadovoljen s Philips s9031/12? Mene zanima je grob do občutljive kože? Pobere na nulo ali to z rotacijskim brivnikom ni možno doseči? Samo to me zanima.

tomazic89 ::

nokia6310 je izjavil:

Pozdravljeni, morda kdo že ve kako je zadovoljen s Philips s9031/12? Mene zanima je grob do občutljive kože? Pobere na nulo ali to z rotacijskim brivnikom ni možno doseči? Samo to me zanima.

Jaz sem zadovoljen... je pa stvar taksna, da ce so dlake ze daljse, moras prej s tistim navadnim nastavkom iti na hitro cez, sicer rotacijski ne more pobrati dlak. Obrije pa zelo lepo na nulo ta rotacijski. Nimam pa ful mocnih dlak, tako da to naj se kdo drug poda mnenje.

Je pa tako, da imam jaz poleg tega se tisti Philipsov Body Groomer in tisti je res odlicen za daljse dlake. Tako, da ce imam ze daljso brado, potem najprej s tistim letim cez in nato direktno z rotacijskim.
Body Groomer ima res dober brivnik. Celo lase sem ostrigel/pobril, kot pri frizerju zdaj med samoizolacijo. Nastavek gre od 3mm do 12 in se da kar dobro ustimati.

Body Groomer imam tudi sam in je res odličen. Za po telesu obrije kot mora. Res je da ga ne uporabljam pogosto. Ampak ko ga je pa odličen pa ga imam že nekaj let. Za striženje las ni najboljši. Za to mam Moserja.

tomazic89, mam dve vprašanji:
1. Kako menjaš med stopnjami hitrosti obratov oz. med stopnjami vrtenja motorja 1, 2, in 3? Morda tako da za dlje časa držiš power gumb? Na aparatu maš različne lučke katere ti signalizirajo v katerem mode-u je aparat. Nikjer v navodilih pa ni napisano kako med temi stopnjami preklapljaš. Ali pa sam tega nisem našel.
2. Kako vključiš in izključiš funkcijo travel lock? Predvidevam da tako, da power tipko potisneš na stran tako da pritisk na njo nima več učinka. Pri Brown-u to storiš tako da jo držiš za par sekund in funkcija travel lock se aktivira. Enako se deaktivira.

tomazic89 ::

1. Razlicnih stopenj ni. Tiste lucke so indikator napolnjenosti baterije. 3 lucke -> poln, 2 lucki-> nekje vmes, 1-lucka, na zadnji tretjini.
2. Tiscis power button, lucka bo sla od spodaj gor in ko pride do vrha, se pokaze kljucavnica. Za izklop moras ponovno tiscati power button.

Enterprise ::

Uporablja morda kdo tega? Trenutno je v M Tehniki 30% off, torej dobrih 55EUR.
https://www.mimovrste.com/strizniki-ure...

Predvsem me zanima, kako se obnese za britje po telesu, za kar bi ga prvenstveno uporabljal.

Zgodovina sprememb…

tomazic89, pa res obrije na nulo mislim tko da ni treba it večkrat po istem delu če so dlake kratke? Nekateri po netu pišejo da ne. Mene pa zanima izkušnja iz prve roke. Na netu piše:
Personalize your shave with three speed settings. Lahko pa da to velja za kak drug model.

fender2206 ::

Čistilni vlozki za Philips brivnike JC302/50 kako se pogosto uporabljajo za ciscenje brivnika jaz sicer brivnik uporabljam 3 krat tedensko.Ali je potrebno brivnik vedno uporabit na cistilni sistem po britju ali kako proizvajalec priporoca
Kdaj se kartusa mora menjat za koliko casa
Hvala za odgovor

Jebac18 ::

Lep pozdrav ker urejevalnik brade priporočate ??? čedalje bolj si puščam malo brade in bi potreboval en dober strojček imam Philips brivnik,ki pa samo skrajša oz glava do gladkega...

Kvinta ::

Dobri stojčki so Moser https://www.moser-consumer.com/products...
Jaz jih mam že cel lajf sicer ne tisih za brado ampak za lase .
A.C.A.B

Kiwix ::

Že nekaj let imam philips brivnik s katerim sem zadovoljen, vendar ne omogoča britja na določeno dolžino zato iščem novega :). Kamorkoli pogledam vsi zelo hvalijo philips oneblade, edina stvari ki me moti je, da je na nekaj mesecev potrebno zamenjati glavo/nož, kar ni ravno praktično (saj kakor sem gledal niso ravno poceni, pa še težko se jih dobi).

Zato gledam alternativo Rowenta Forever Sharp (različni modeli). Ima kdo izkušnje s tem ali je mogoče vseeno bolje kupiti brivnik (strižnik)?

Argica ::

Kateri rotacijski brivnik - 3 glave recimo, je the best do 100-120e? Pa da so poceni glava/rezila .

Argica ::

««
10 / 10
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri električni brivnik??

Oddelek: Kaj kupiti
3112004 (4680) janezvalva
»

S čim se brijete? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42680061 (27514) šernk
»

Kater brivnik oz. tip: Braun ali Philips?

188117 (2452) McMallar
»

Kakšen brivnik kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
4512371 (6901) smile-
»

Brivnik

469714 (6313) matmel

Več podobnih tem