» »

Kateri brivnik?

Kateri brivnik?

««
7 / 11
»»

trancer01 ::

Tilen je izjavil:

Jaz sem v bistvu še najbolj skeptičen nad tem, kako blizu do kože lahko obrije. Sedaj uporabljam Gillette Fusion Proglice in če S9031/12 bistveno slabše brije, bom zelo razočaran. Trenutno nimam namreč nobenih težav z obstoječo rutino. Bi zamenjal bolj kot ne iz firbca. :)


Če kupuješ "iz firbca", potem kupi brivnik v akciji, kjer jamčijo, da ga lahko zamenjaš po določenem času, če z njim nisi zadovoljen. Pri nas so takšne akcije bolj redke, ponavadi jih proizvajalec nudi ob uvedbi novih modelov na trg, včasih pa tudi za "stare" modele, kadar želijo spodbuditi prodajo. Drugače pa po mojem z najboljšimi modeli proizvajalcev Braun, Philips in Panasonic nimaš kaj zgrešiti, saj bi moral ob pravilni rabi z vsemi doseči podoben rezultat kot z dobrimi ročnimi brivniki.

Tilen ::

Kako dolgo je sedaj na trgu serija 9000 oziroma na koliko časa se menja flagship? Prve zapise najdem iz 2014. Če je cena za flagship vedno enaka, bi raje počakal na novega, ker se mi ne mudi. Akcija mi ni toliko pomembna, ne bi pa bilo slabo. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

trancer01 ::

Na koliko časa se menjajo flagshipi, je pa čisto odvisno od proizvajalca. Pojma nimam, kdaj bo Philips uvedel novo linijo brivnikov, najbrž pa še nekaj let ne. Na vsak način pa priporočam top modele proizvajalcev, saj občutno bolje (o)brijejo kot cenejši modeli.

franci0 ::

Jaz imam Philips RQ1290 3D varjanta kao.


Imam vrtince, kar pomeni da mi dlake rastejo v vse smeri. To pomeni, da je ni ludežne klingice na svetu, ki bi te britju pustila brez rdečih bojnih posledic. 2 leti nazaj sem se še bril z Remingtom brivnikom za cca 60€, pa je bila kar nekvalitetna glava in je bil vedno bolj oster, dokler se nisi porezal že, če si se ga dotaknil.

Ta Philips RQ1290 pa je edini brivnik, ki me pobrije in IZBRIJE (to je britje v nasprotni smeri rasti dlak) v NULO.
Brezžičen, baterija drži 60-70min (realnih), vodoodporen, pa menljive glave ima (v dveh letih še je nisem rabil menjat, pa čeprav sem kupil rabljenega - brez skrbi, sem ga razkuževal nekaj dni :D ).

Če bi ga moral ocenit bi mu dal oceno 11/10.

Je pa kar drag šport to, cca 380€ je nov.

Tilen ::

Toliko stane, ker imaš verjetno še veliko ostalih pripomočkov? RQ12XX (npr. RQ1260) je 170 EUR, RQ1251 158 EUR.

S9090/43
S9031/12

Je kakšna razlika med tema dvema, poleg tega, da ima S9090/43 za razliko od S9031/12 zraven še Cleansing brush? Amazon ima S9090/43 v akciji za 148 EUR.

___


Thank you, your order has been placed.


Da vidimo. :)

Edit: Amazon prav izsiljuje za dodatno poštnino. Vse je na zalogi, dostavili bodo pa do 2. oktobra. Se pravi 2 tedna.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

trancer01 ::

Vedno je smotrno kupiti najcenejšega z najboljšo brivno glavo, ki si jo še lahko privoščiš. Torej, osnovni model najdražje linije, saj bo rezultat britja povsem enak kot pri še dražjih modelih, le kakšni nepotrebni pritiklini, kot so bolj natančen LCD, regulator hitrosti vrtenja rezil(neuporabno, razen če imaš morda res zelo občutljivo kožo), čistilna postaja in podobno, se pri tem odrečeš. Je pa hecno, koliko proizvajalci zaračunavajo za povsem nepotrebne stvari na brivnikih, ki h kakovosti britja ne prispevajo praktično nič. Cena 380EUR, ki jo je omenil franci0, je absolutno pretirana, saj te povsem enako obrije pol cenejši vstopni model serije 9000, razlika je pa v bistvu samo v LCD ekranu, dodatnem gumbu za nastavljanje hitrosti vrtenja rezil in čistilni postaji, od katere pa tudi ni nobene koristi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: trancer01 ()

franci0 ::

RQ1280 je 220€
http://www.ebay.de/itm/Philips-SensoTou...

Dvomim, da te lahko pol cenejši model isto obrije. Moral bi poizkusiti, da bi lahko to trdil zagotovo.
Čistilna napravica mi je super, saj je hkrati kot charger. V čistilno napravico daš posebno philips tekočino, v kateri se potem glava sama očisti (brivnik se samo dviga noter in ven in se vklaplja, med tem ko se čisti, vonj je potem svež pa še čisto je vse v nulo).

Glede tega sem vedno bil žid pa si kupoval klingice. Potem pa sem si 1x rekel je*** to, bom probal. Ker sem dobil RQ1290CC za samo 100€, nisem niti poštudiral, instant sem ga kupil.
Ni šans da grem nazaj. Koliko sem dal za rezvervne dele, glavo ipd v 2eh letih ? Nič, centa ne,vse še je kot novo. Edino kakšnih 5 tekočin sem si kupil za čiščenje, to pa je vse.

Tilen ::

220EUR stane zaradi vse ostale periferije, ki jo dobiš zraven.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

theBill ::

franci0 je izjavil:

RQ1280 je 220€
http://www.ebay.de/itm/Philips-SensoTou...

Dvomim, da te lahko pol cenejši model isto obrije. Moral bi poizkusiti, da bi lahko to trdil zagotovo.
Čistilna napravica mi je super, saj je hkrati kot charger. V čistilno napravico daš posebno philips tekočino, v kateri se potem glava sama očisti (brivnik se samo dviga noter in ven in se vklaplja, med tem ko se čisti, vonj je potem svež pa še čisto je vse v nulo).

Glede tega sem vedno bil žid pa si kupoval klingice. Potem pa sem si 1x rekel je*** to, bom probal. Ker sem dobil RQ1290CC za samo 100€, nisem niti poštudiral, instant sem ga kupil.
Ni šans da grem nazaj. Koliko sem dal za rezvervne dele, glavo ipd v 2eh letih ? Nič, centa ne,vse še je kot novo. Edino kakšnih 5 tekočin sem si kupil za čiščenje, to pa je vse.

Philipsova originalna nadomestna glava za modele RQ12XX je enaka za RQ 1250 ali pa za RQ 1290, ampak ti še kar malo dvomi...

mat xxl ::

Tema je zaspala, med tem je pa Braun lansiral ven serijo 9 .

Ali je že kdo preštudiral, ker menda pobira vse nagrade.

Ali je to najvišji model in kaj je potem 9090cc, ali 9290cc, ali je kak drugi in pa kake so razlike med modeli v tej seriji ?

https://www.bigbang.si/moski-brivniki/s...

Če pa kdo ve za kako dobro akcijo .........

stjan ::

Do sedaj se je pisalo bolj o dražjih brivnikih, ima kdo izkušnje z nizko cenovnim brivnikom, recimo iz Lidla ali Hofra, ali pa kaj podobnega v rangu do 50 EUR?

mancini ::

stjan je izjavil:

Do sedaj se je pisalo bolj o dražjih brivnikih, ima kdo izkušnje z nizko cenovnim brivnikom, recimo iz Lidla ali Hofra, ali pa kaj podobnega v rangu do 50 EUR?

nočem biti nesramen, ampak za malo denarja bo malo muzike
škoda kupit brivnik za 50, ker bo to vstran vržen denar, potem se raje lepo brij še naprej z žiletkami
(pred nekje 8 leti sem si kupil takrat zelo dragega Philipsa, samo en model je bil takrat boljši, pa me ni bril zadovoljivo, si lahko mislim kako brijejo ti)

kupi če imaš možnost da ga vrneš

mat xxl ::

Za Brauna serija 9 ne ve nihče nič več ................... ???????????????????

miha1135899 ::

https://www.bigbang.si/moski-brivniki/s...

https://www.bigbang.si/moski-brivniki/s...

BF v BB

Sicer se brijem na ziletko, enkrat tedensko, razmeroma dolge brke in na gladko - pa sem cisto tako spontano opazil tega Philipsa in me zanima kako se obnese?:
-Na koliko dni cca. naj bi se z njim bril, da ne bodo predolge
-koliko vam glava zdrzi na kaksen interval britja
-kako se obnese cez razne ovire (mozolji), po britju z britvico mi nastanejo mali mozolji, ker sem ocitno obcutljiv, imam tudi manjse malo izboceno materino znamenje pod celjustjo na 'vratu', to me se najbolj skrbi da ne bi kar razmesarilo
-pa se primerjava serije 5 z (linka) z visjima serijama 7 in 9. Deveta vidim da ima 8 smeri medtem ko druge 5 smeri gibanja in nekoliko izpopolnjena rezila, pa se splaca za to toliko vec dat?
-Pa zanima me se ali ti stroji obrijejo v 0, tako da z roko ni nic cutit in ali so hitri primerjivo z dvakratnim britjem z ziletko in ni treba 10x cez eno podrocje it da koncno obrije?

Hvala za nasvete

manniac ::

Torej kateri brivnik je boljši Philips ali Braun oba serija 9? Cena za oba je okoli 200 eur kateri je boljši? Brivnika se nikoli nisem uporabljal, zato me zanima, v katerega se splaca vloziti.
Hvala za odgovor.

Okapi ::

Oba sta boljša, ali noben. Za ene je en boljši, za druge drugi.

manniac ::

Torej naj probam enega in vidim? Ali velja tista ponudba da po 45 dneh lahko brivnik vrnes ce ti ne ugaja, recimo da kupim na amazon.de?

Invictus ::

stjan je izjavil:

Do sedaj se je pisalo bolj o dražjih brivnikih, ima kdo izkušnje z nizko cenovnim brivnikom, recimo iz Lidla ali Hofra, ali pa kaj podobnega v rangu do 50 EUR?

V bistvu so zanič. Res je pa bil 10 EUR.

Rabim enega, s katerim grem lahko pod tuš ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Klamzi ::

Je kdo preizkusil Philipsov brivnik iz serije 7000 in serije 9000, da bi podal primerjavo?

manniac ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: manniac ()

franckranc ::

Tudi tule je napisanih precej uporabnih informacij:

https://www.paupersdime.com/guide-buyin...

Je pa vseeno potrebno brati z nekaj zdrave rezerve/distance...

Sam se še odločam med vstopnim modelom Philipsa serije s9000 in s7000.
Mudi se nič, ko bo kakšna ugodnost, bom pa nabavil.

pero12 ::

Danes sem si po dolgem razmisleku kupil prvi brivnik - Bran CoolTec https://www.bigbang.si/moski-brivniki/c..., glede na to da uporabljam vsa leta že britvice in je to moje prvo srečanje s takšno napravo - sem navdušen kako dobro obrije in čisto nič ne draži kože!

Kako je potem šele s serijo devet :)

Scaramouche ::

https://www.bigbang.si/moski-brivniki/s...

V Merkator tehnika je za 232EUR!

Zgodovina sprememb…

Kleemen ::

Kupujem nov brivnik, ki pa ga potrebujem za britje brade na par mm (1-10mm) in britja glave (ponavadi kar na 0mm). Sedaj imam enega idealnega, ki je brivnik in strižnik v enem, ampak je samo od 1-10mm in glave ne morem pobrit na 0. Predlagate da kupim še enega dodatnega samo za britje glave na 0 in tega obdržim za brado, ali kakšen nasvet za enega ki ima vse v kompletu? Z žiletko bi bilo najboljše, ampak ker se sam brijem si ne upam sam z žiletko po glavi. :)

blues1 ::

Živjo.

Najprej se opravičujem, če je bilo to v tej temi že omenjeno. Torej, kupujem nekaj za skrajševanje brade. Kolikor sem gledal, bi moral iskat oblikovalec brade oziroma trimmer. Popravite me, če se motim. Trenutno za ta namen, že kar nekaj časa uporabljam Moserjev strižnik, ki je sicer zelo dober, vendar pa mi brado preveč skrajša (na cca 0,5-1 mm), če pa uporabim priložen nastavek, pa me preveč cuka. Kar iščem je nekaj, s čimer bi si brado dolžine cca 8-10 mm skrajšal na približno 4 mm. Gledal sem na primer nekaj takega, vendar pa ne vem ali te zadeve dobro opravijo zgoraj opisano. Vsekakor bi rad nekaj kvalitetnega. Pripravljen sem tudi več plačati, če je izdelek res kvaliteten in dobro opravi svojo nalogo. Kaj priporočate? Ali mogoče kdo uporablja kaj podobnega?
Hvala.

Lp, Jure

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blues1 ()

Kleemen ::

Kateri brivnik uporabljate za britje glave na 0mm? Vem da je žiletka najboljša, ampak nerodna, če si sam briješ glavo. Sedaj se kar z brivnikom 1x na teden, ampak pobrije na 1mm.

nokia6310 ::

Kaj novega pri brivnikih? Odločam se med Broun serija 9 model 9290 CC in Philips serija 9 model 9111 enako z čistilno postajo. Kateri je po vašem boljši? Kateri bolj gladko obrije? Nekako prisegam na Broun-a

Okapi ::

Kaj potem sploh sprašuješ? Vzameš Brauna in mir. Razlike so itak bolj subjektivne kot objektivne. Nekateri prisegajo tudi na Panasonic, njihova serija Arc5 je po njihovem boljša od Brauna.

nokia6310 ::

Saj ravno razlika med Panasonicom in Braunom me zanima. Recimo tole: https://www.bigbang.si/moski-brivniki/e... ali pa tole: https://www.bigbang.si/moski-brivniki/e... a kdo ve v čem je razlika? Tiste čistilne postaje ne rabim, če se ga da ročno ravno tako dobro sčistit. Po mojem je škoda denarja za najdražji model.

Zgodovina sprememb…

nokia6310 ::

Pozdravljeni, evo odločil sem se za Braun 9290 CC oz. 9295 CC. V Conradu v nemčiji stane samo 195 eur. Pri nas pa 9290 CC 345. Oderuštvo! A kdo ve zakaj Conrad ne pošilja v Slovenijo oz. kje iz Nemčije bi ga lahko dobil po taki ceni?

mat xxl ::

Jaz sem ga vzel Brauna serija 9 v bistvu skoraj top model na Ebayu, pa so imeli še neko foro pa mi je nemec še poslal zastonj + dal 30 eur nižjo ceno v zameno, da je pri novem neodprtem odrezal od zunaj z olfo EAN kodo s katero je on pridobil vračilo 50 eur na njegov račun. Sam tega ne bi mogel, ker je bil pogoj za kupce iz De , račun iz De in vračilo samo kupcem iz DE na račun v DE.

Pri nas so pa cene krepko višje, kot tam, zgleda, da samo rockfelerji živijo v Sloveniji in imajo potem višje cene za naš trg . Res Braun sramota.

Lahko pa rečem, da brivnik brije odlično...in gladko bolje , kot stari model.

bambam20 ::

Osebno imam sedaj Brauna a bo moj naslednji brinvik Phillipsov m ker se njihove glave prilagajajo obrazu, sploh predelu pod brado in vratu. Tukaj Brauni ne obrijejo dobro. Ne bom, pa dal za brivnik 200€ ali več.

Conrad ima tako zelo čudno visoke cene, glede na konkurenco. Drugače pa, ko se kupuje brivnik, imajo ponavadi v Big Bangu lepe popuste.

nokia6310 je izjavil:

Saj ravno razlika med Panasonicom in Braunom me zanima. Recimo tole: https://www.bigbang.si/moski-brivniki/e... ali pa tole: https://www.bigbang.si/moski-brivniki/e... a kdo ve v čem je razlika? Tiste čistilne postaje ne rabim, če se ga da ročno ravno tako dobro sčistit. Po mojem je škoda denarja za najdražji model.


Brivne postaje ne potrebuješ. To je ena bedarija. Imajo pa vstopni modeli slabše brivne glave, slabši naklon in posledično ne obrijejo dobro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

nokia6310 ::

Pozdravljeni.
NO najprej glede čistilne postaje. Seveda jo potrebujem če vzamem broun-a, ker je ročno skoraj nemogoče še za ljudi ki vidijo ga dobro spucat. Sem mel serijo 9 9232 S se mi zdi pa sem ga že mogu nest na servis, da so ga spihali s kompresorjem. Ampak zdaj me zanima nekaj drugega: Kaj se bolj splača. 1. Kupit brivnik prek Bigbang-a cena je res da zelo visoka z kasko zavarovanjem za obdobje petih let. Ali 2. Kupit brivnik pri Leclercu, ki ima do 15.10.2017 30 % popusta na Broun brivnike. Ali 3. Naročit ga preko te strani samo ne vem, če pošiljajo v Slovenijo. https://www.technikdirekt.de/haushalt-w...
Dilema je ta: Če res velja to pet letno zavarovanje tudi za namerne poškodbe katere niso zajete v redni garanciji potem ima to nek smisel. Po drugi strani se pa pazi na te stvari in ne vem zakaj bi plačal cca 112 eur več plus 60 eur lastnega vložka v kolikor bi do poškodbe res prišlo. To zavarovanje namreč ne krije 100 %. Ampak je pri izdelikih nad 300 eur cca 60 eur lastnega vložka. Če ma pa kdo še kako dobro izkušnjo s Panasonicom pa naj pove. Zdaj se še lahko odločam. Slišal sem, da se mrežice ful grejejo pri Panasonikih. Cena je pa itak tam tam.

Han ::

Jaz sem zadovoljen s Panasonic ES-LT71. Po dobrih 4 letih baterija še vedno zdrži kot nova. Postajo zaenkrat uporabljam le za polnjenje (ni potrebno vtikat kabla v brivnik), ki traja eno uro pri skoraj povsem prazni bateriji.

Enak Panasonic brez postaje je ES-LT31. Žal pošljejo le znotraj Nemčije, tako da bi si moral pomagat z npr. mailboxde posrednikom.

Mrežica se ne greje, rezila so zelo ostra. Opereš pod močnim curkom vode, (posušiš) in uporabljaš naprej. Edino, na kar se moraš navadit, je relativno glasno "brenčanje" z višjo frekvenco.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

nokia6310 ::

Han, kako pa te obrije po vratu pa pod brado? Braun ma tam kar nekaj problemov, žal. Panasonica je brezveze vzeti s postajo. Kaj pa koža te kaj boli? Mene po britju z Philipsom kar precej. Rezervne mrežice pa glave se dobijo tudi ri nas za Panasonica?

bambam20 ::

nokia6310 je izjavil:

Pozdravljeni.
NO najprej glede čistilne postaje. Seveda jo potrebujem če vzamem broun-a, ker je ročno skoraj nemogoče še za ljudi ki vidijo ga dobro spucat. Sem mel serijo 9 9232 S se mi zdi pa sem ga že mogu nest na servis, da so ga spihali s kompresorjem.


Osebno po vsakem britju normalno pod vodo očistim sredinki rezili in pod mrežico. Ne vem, kaj ti čaraš :).

Brivno glavo je potrebno sprati pod vodo po vsekam britju. A ni to logika.

Han ::

Če ga primerjam s 25+ let starim Braun Micron 410, obrije Panasonic za odtenek slabše, še posebno pod brado, a za moj okus povsem zadovoljivo. Mokrega britja nisem prakticiral. Koža nič ne boli, tudi urezat se praktično ne moreš, če imaš glavo brivnika sproščeno oziroma mehko gibljivo. Lahko jo tudi fiksiraš oziroma zakleneš. Ločeno rezilo za daljše kocine in krajšanje zalisc je vrhunsko. Rezervnih mrežic in rezil pri nas nisem zasledil, sem si pa že v štartu kupil rezervo. Zaenkrat še nisem menjal, mrežica se še ni začela trgat, glavno rezilo (glava) pa je izgubilo nekaj ostrine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

nokia6310 ::

Evo odločil sem se in kupil Braun 9290 CC. Dela odlično, pod brado rabi mal dlje časa moram večkrat it ampak obrije, koža nič ne peče. Polni in čisti odlično. Skratka zelo priporočam. --------------------------------------------------------------------------------


rupsi31: Drugi so napisali da se ga ročno ne da dobro očistit. Pa tudi sam sem imel kar nekaj težav. Je pa res, da ga nisem po vsakam britju čistil.

bambam20 ::

nokia6310 je izjavil:

Evo odločil sem se in kupil Braun 9290 CC. Dela odlično, pod brado rabi mal dlje časa moram večkrat it ampak obrije, koža nič ne peče. Polni in čisti odlično. Skratka zelo priporočam. --------------------------------------------------------------------------------


rupsi31: Drugi so napisali da se ga ročno ne da dobro očistit. Pa tudi sam sem imel kar nekaj težav. Je pa res, da ga nisem po vsakam britju čistil.


Ok. Sam imam sicer serijo 3, kjer s čiščenjem ni bilo nikoli težav. Rea pa je, da so pri višjih serijah Brauna 5,7,9 precej drugačne brivne glsve oz. bolj natančne ..

nokia6310 ::

Za vse tiste ki vas zanima Panasonic ki ga je pri nas kar težko dobit pa tole: Estela d.o.o. ga prodaja. Najnovejše cene pa so naslednje: ES LVB 95 S 803 290,00 €
ES LV9N S 803 374,00 €
ES LV65 S 803 216,00 €
ES LV6N S 803 333,00 €.
Cene vključujejo DDV.

Melanholija ::

Kaj so zlati, da so takšne cene?

mulc007 ::

Kakšno leto imam Brivnik Braun CT2s. Je težak, plastičen in neroden, okvir mrežic pa je verjetno z razlogom narejen krhko in se ob padcu razleti na več delov.
Ko mi je prvič padel sem okvir zlepil s hitrim lepilom in je bilo vredu.
Sedaj je ponovno padel in se ne da več popravit ker na eni strani manjkata oba zobčka ki okvir držita na aparatu.

Iščem kje bi dobil plastični okvir (na linku je moder)
Jaz sem našel samo okvir skupaj z mrežicami, kar pa stane 33 €- to je 50% novega aparata. To se mi ne splača kupit ker bo zadeva po izkušnjah spet slej ko prej padla na tla.
https://de.aliexpress.com/item/Braun-40...

mat xxl ::

Servis Ježek "praši"

simnov ::

Jaz sem obupal nad brivniki klince so stokrat boljše.

energetik ::

simnov je izjavil:

Jaz sem obupal nad brivniki klince so stokrat boljše.
Se absolutno strinjam. Odličen safety razor dobiš za 30EUR in ga imaš lahko do konca življenja. DE žiletka pri pride 10-30cent/kos in jo imaš vsaj za 6-8x. Praktično zastonj. Pa še obriješ si lahko direktno "talibansko" brado na dojenčkovo gladko v 5min, brez kakšnih trimerjev prej itd.



Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

bambam20 ::

energetik je izjavil:

simnov je izjavil:

Jaz sem obupal nad brivniki klince so stokrat boljše.
Se absolutno strinjam. Odličen safety razor dobiš za 30EUR in ga imaš lahko do konca življenja. DE žiletka pri pride 10-30cent/kos in jo imaš vsaj za 6-8x. Praktično zastonj. Pa še obriješ si lahko direktno "talibansko" brado na dojenčkovo gladko v 5min, brez kakšnih trimerjev prej itd.






Pozabu si omemenit, da se s tem lahko tudi konkretno porežeš.

energetik ::

Eh, jaz se še nisem, pa se izključno s tem brijem 2x/teden že 3 leta. Več kot kako mini urezninico itak ne moreš pridelati, saj ni zaman safety razor.

mulc007 ::

Še vedno uporabljate te žiletke? Jaz kupim raje Gilette na plastičnem držalu ki jih pakirajo po 5 kosov in z enim potegom narediš 4kratni učinek. Tudi te so za večkratno uporabo. Ker so 4 rezila jih lahko pravzaprav uporabiš še večkrat.

energetik ::

mulc007 je izjavil:

ki jih pakirajo po 5 kosov in z enim potegom narediš 4kratni učinek. Tudi te so za večkratno uporabo. Ker so 4 rezila jih lahko pravzaprav uporabiš še večkrat.
In potem svizec zavije... :))
Ne, saj dejansko imam na zalogi tudi 3-rezilne kartuše, za takrat, ko se mi mudi. Ampak ne od Gilette, ker nategujejo s ceno. Dobiš v Hoferju in DM ekvivalent, ki je mnogo cenejši, in preizkušeno enako dober.

starboi ::

mulc007 je izjavil:

Še vedno uporabljate te žiletke? Jaz kupim raje Gilette na plastičnem držalu ki jih pakirajo po 5 kosov in z enim potegom narediš 4kratni učinek. Tudi te so za večkratno uporabo. Ker so 4 rezila jih lahko pravzaprav uporabiš še večkrat.


Sklepam da se še nikoli nisi obril z takimi brivniki ? Ker ko greš enkrat na žiletke in safety razor se 100% nikoli ne boš obrnil h kakšni drugi zadevi.

Sam uporabljam že slabo desetletje : https://www.groominglounge.com/merkur-h...

in žiletke : http://www.ebay.co.uk/itm/FEATHER-Hi-St... .... pa se nisem še nikoli porezal ali imel probleme z izpuščaji ali vraščanjem dlak. Priporočam. Lp
««
7 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri električni brivnik??

Oddelek: Kaj kupiti
3115790 (8466) janezvalva
»

S čim se brijete? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42697451 (44904) šernk
»

Kater brivnik oz. tip: Braun ali Philips?

Oddelek: Loža
189803 (4138) McMallar
»

Kakšen brivnik kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
4513534 (8064) smile-
»

Brivnik

Oddelek: Loža
4610481 (7080) matmel

Več podobnih tem