» »

bo Abit KT7 dovolj?

bo Abit KT7 dovolj?

swalow ::

nameravam sestavit nov kompjuter, pa me zanima če bo KT7 dovolj dobra za Durona 1000, morda 1200 ? Al obstaja kaj boljšega za tak procesor. Aha, računalnik se ne bo rabu samo za igranje :) ampak tud za lavfanje PWS-ja i mreže.

IceIceBaby ::

Mogoče KT7a ker podpira 133mhz (in več) FSB. Razlika bo očitna.

R0K ::

Jep, tut jest ti priporočam KT7A (lohk tut RAID - je ista), ker jo imam tut sam in sem prezadovoljen z njo!

Zlo dobro se tudi navija..

swalow ::

kaj pa tist model KT7E, tiste baje podpirajo do 200 mhz, kolko se mi zdi, ane?

Binji ::

Razlika med KT7E in KT7A je v tem, da KT7A uradno podpira 133Mhz FSB, KT7E pa ne (ceprav ga brez tezav dosegajo in so narejene v malo novejsi tehnologiji)
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Tito ::

Ja jst mam KT7a raid in je vredu, gor laufam Athlona 900Mhz in vse šiba. A čisto slučajno sem se odločil da jo bom prodal in kupil novo, saj nanjo ne grejo XP procesorji (vsaj zaneslivo ne!)...

Lahk ti jo prodam!

BoO ::

Če boš kupoval novo KT7A naj bo verzija 1.3 ali več (če obstaja) zaradi Athlonov XP

Zakaj pa sploh kupuješ tako 'staro' plato?
Raje kupi kako, ki podpira DDR pa z novejšim čipsetom.

swalow ::

'staro' plato namreč zato, ker mi je dovolj. ne nameravam potrošit 50ksit za plato, ki je najboljša in vse naj naj, a rabu jo bom za stvari, ki skoraj ne rabijo prenapenjanja procesorja. za tak dnar dobim procesor, plato, zvočno (dobro), grafično in ohišje. zato.

BoO ::

Kolko pa pride ta plata?

R0K ::

Ene 10 jurjev rabljena. Tk eno leto stara.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Abit KT7A + TB 1,4........

Oddelek: Navijanje
291558 (1204) kuglvinkl
»

Proc & plata ?!

Oddelek: Kaj kupiti
281475 (1091) Daishi
»

Nov PC

Oddelek: Kaj kupiti
211437 (1081) jakinj
»

OC-anje ABIT KT-7A (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
704566 (3888) AtaStrumf
»

ABIT KT7A vs. KT7E

Oddelek: Strojna oprema
71439 (1281) VASkO

Več podobnih tem