» »

Big Bang akcija "Logitech tipkovnica presenečenja"

Big Bang akcija "Logitech tipkovnica presenečenja"

Robert ::

V enemu izmed časnikov sem našel akcijo, ki jo imajo v Big Bangu "Logitech tipkovnica presenečenja". V akciji so 3 Logitech tipkovnice: Media Keyboard 600, Keyboard K 300 in Cordless Wave Keyoboard po ceni 24,99€. Vendar če prav razumem v stvari ne veš katera tipkovnico kupiš oziroma je v škatli. Zanima me predvsem Cordless Wave Keyoboard, ki je po ceni 24,99€ res ugodna.

kmetek ::

Smisel tvojega posta?

Furbo ::

Navaden Wave je v Funtech 35EUR (akcija), wireless je itak brezveze.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Robert ::

kmetek je izjavil:

Smisel tvojega posta?


Če razmišljam prav ali narobe - kaj je v škatli presenečenja.

Brasco ::

Ta akcija se odvija tako da so vse embalaže identične, noti pa so pač lahko 3 različne tipkovnice. Ti v bistvu ne veš katera je notri in v vsakem primeru plačaš 25EUR. Če imaš srečo dobiš pač Wave, če ne pa navadno Keyboard. Seveda BB ni socialna služba, torej je po moje na 100 ali več navadnih ena Wave notri.

Podobno so imeli za miške. Končalo se je tak da so imeli celo goro teh potrganih embalaž k je folk notr špeju. IMO raje dodaj tisti denar pa si zares kupi Wave, razen če ti uspe najdet "tapravo" škatlo.

kmetek ::

v škatli so 3 tipkovnice, in potegneš eno ven...če maš srečo ta najdražjo :)

BALAST ::

Zelo malo je možnosti da dobiš, ker prodajalci v BB imajo dolge prste in pregledajo od daleč in na blizu, kakšna je vsebina vsake škatle.
To sem opazil, ko je nek prodajalec lepil z lepilnim trakom čez škatle podobne akcije Logitechovih mišk. :|

Leks ::

Na vsakih 50 kupcev bo mogoče en srečnež, ki bo dobil Wave, ostali se bodo pa opekli pri tem....enak princip kot loterija...

zcetrt ::

Mene pa zanima, kako je "označen" tak nakup. Ali je to igra na srečo?
4.

BALAST ::

Artikel: vrečka presenečenja je kot igračka v kinder jajčku, ne veš kaj dobiš, a garancija na igračko velja, če se držiš pravil uporabe. :D

HighBane ::

Brasco je izjavil:

Ta akcija se odvija tako da so vse embalaže identične, noti pa so pač lahko 3 različne tipkovnice. Ti v bistvu ne veš katera je notri in v vsakem primeru plačaš 25EUR. Če imaš srečo dobiš pač Wave, če ne pa navadno Keyboard. Seveda BB ni socialna služba, torej je po moje na 100 ali več navadnih ena Wave notri.

Podobno so imeli za miške. Končalo se je tak da so imeli celo goro teh potrganih embalaž k je folk notr špeju. IMO raje dodaj tisti denar pa si zares kupi Wave, razen če ti uspe najdet "tapravo" škatlo.


to


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gamer tipkovnica (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16048242 (42852) LordPero
»

Nakup "gamer" tipkovnice.

Oddelek: Kaj kupiti
142042 (1617) miraldi
»

monitor + miška + tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
312696 (2119) stoneman
»

Katera gaming tipkovnica ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
556117 (4962) deadbeef
»

Katero tipkovnico kupiti (Logitech MX3200 VS Desktop Wave VS Desktop Comfort)

Oddelek: Kaj kupiti
152717 (2371) ST-777

Več podobnih tem