» »

HP Slate - vse, kar iPad ni

1
2
»

Keyser Soze ::

IceIceBaby je izjavil:

mtosev, bomo videli ko bo zadeva dejansko na policah. Jaz imam občutek, da bo tole fail iz uporabniškega vidika. Pa nimam nič proti HPju, sem imel že ogromno njihove robe. Ampak pri računalnikih ni primerjave z Applom, je precej verjetno, da bo pri tem tabletu podobno.

Tale HP je profesionalna zadeva (orodje), katero boš kot npr. arhitekt rabil doma in na terenu. Ker ti da vse kar potrebuješ in še več.

Apple je v tem primeru igrača.
OM, F, G!

Lion29 ::

hp slate in apple sta po mojem zlo razlicni tablici z zlo razlicnimi ciljnimi publikami... sicer imasta neke skupne tocke ...tisti gemini pa bo po mojem trgal gate!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

LuiIII ::

Hm jaz bi pa rabil en takle slate z Wacom peresom. Dam 1000EUR, precej takoj! Multitouch in presstouch je edina res prava kombinacija. Uf kako drugače bi lahko zgledala Painter in Photoshop na taki kombinaciji!

IceIceBaby ::

Keyser Soze je izjavil:

IceIceBaby je izjavil:

mtosev, bomo videli ko bo zadeva dejansko na policah. Jaz imam občutek, da bo tole fail iz uporabniškega vidika. Pa nimam nič proti HPju, sem imel že ogromno njihove robe. Ampak pri računalnikih ni primerjave z Applom, je precej verjetno, da bo pri tem tabletu podobno.

Tale HP je profesionalna zadeva (orodje), katero boš kot npr. arhitekt rabil doma in na terenu. Ker ti da vse kar potrebuješ in še več.

Apple je v tem primeru igrača.


Niti ne. Jaz bom iPada (ali več) kupil za firmo. Tole je idealno orodje, za delat vtis na prodajnih sestankih. Prezentacije so precej boljše kot na win.

Bor H ::

Zakaj? Če hočeš enostavnost maš na win powerpoint, če hočeš komplicirat maš flash.

49106 ::

Flasha ne pozna, ker ga Jobs ne pozne

PrimozR ::

Bor H je izjavil:

Zakaj? Če hočeš enostavnost maš na win powerpoint, če hočeš komplicirat maš flash.

To je ves point, da noče Powerpointa temveč Macovo rešitev za prezentacije, katere imena se ne morem spomniti :P

Jst ::

Meni je zanimivo, da je Bill Gates zagovarjal tablice odkar pomnim. (Iz njegovega stališča zato, ker je vedno pisal na papir in mu je to šlo na živce, ker bi lahko uporabljal tablico) Ampak karkoli je MS naredil na tem področju, je bila totalna polomija. Če bo iPad uspešen, bo v tej perspektivi zelo zanimivo...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

IceIceBaby ::

Bor H je izjavil:

Zakaj? Če hočeš enostavnost maš na win powerpoint, če hočeš komplicirat maš flash.


Bor H, če bi kdaj uporabljal Keynote (applov software za prezentacije) bi vedel zakaj nočem powerpointa.

JayKay ::

desktop verzija Keynote-a je super, ipad verzija pa je oskubljena, pravijo da praktično neuporabna razen za basic userja.

PrimozR ::

Ja ampak vseeno prikazuje predsatvitev, narejeno na Macu :P

Bor H ::

Hecni ste mi osx fani, itak ni boljšega softwerja kot je tisti priložen in uraden applov.

sirotka ::

Ponavadi res ne:)

Bor H ::

itak, time capsule je najboljši backup software? garage band je nekej najboljšega za mlade bande huh?

nekikr ::

Ja in ja. Za določene ljudi. Za druge pač ne.

JayKay ::

PrimozR je izjavil:

Ja ampak vseeno prikazuje predsatvitev, narejeno na Macu :P

skorupta jih, vsaj nekatere. ne podpira custom fonts.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()

IceIceBaby ::

Bor H je izjavil:

Hecni ste mi osx fani, itak ni boljšega softwerja kot je tisti priložen in uraden applov.


Hecen si ti, ker očitno govoriš na pamet. Keynote ni priložen OSXu, je pa imho svetlobna leta pred powerpointom.

Btw...nisem osx fan. Moj primarni računalnik je win laptop, na mizi pa imam še max mini z naloženo visto :) Toliko o tem, kaj si mislim, o novih verzijah osx.

CoolBits ::

The slate is essentially a touch screen netbook, this we knew, but until now it had been never been handled outside of HP's controlled environments. Conecti.ca, via Engadget, roughly translates that the device is average at best. Much like a netbook, the device felt slow and frustrating at times.


http://www.neowin.net/news/hp-slate-lea...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novosti z Applove predstavitve (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5629682 (25631) PrimozR
»

Prodaja Xooma v številkah

Oddelek: Novice / Android
133941 (3056) MrStein
»

Apple iPad kompatibilnost

Oddelek: Mobilne tehnologije
226916 (6421) MedusasPath
»

Flash na iPadu

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
136068 (5464) matejdro
»

Prvi dan prodanih 300.000 iPadov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
6320501 (18487) opeter

Več podobnih tem