» »

Kolo Genesis Arizona / kolesarska pot iz Lj-Cerkniškega jezera

Kolo Genesis Arizona / kolesarska pot iz Lj-Cerkniškega jezera

Kattka ::

Živjo,

zanima me ali je kdo kupil treking kolo Genesis Arizona? Stane 450€. Dobiš pa še 30% popust. Kakšne so izkušnje? Se obnese? Nameravam pa zmerno kolesarit, 4x na teden max, cca 15 km/dan. Moj največji podvig bo pa Cerkniško jezero.:) AA, ob tem lahko tudi vprašam, če kdo ve kje je kolesarska pot iz Ljubljane do Cerkniškega jezera.

Hvala že vnaprej. Lep pozdrav,
Katka :)

kitewing ::

Kakšno opremo ima kolo?
Outlet kolesa si lahko ogledaš na: http://www.kolesarska-oprema.si/ Nekatera so močno znižana.

Kattka ::

Okvir: Alu 6061 bi-axial / Vzmetenje: SUNTOUR NEX4110, 63mm / Gonilka: TRUVATIV Iso Flow / Sprednji menjalnik: SHIMANO
FD-M530 / Zadnji menjalnik: SHIMANO LX / Prestavne ročice: SHIMANO Deore Rapidfire, 27 prestav / Zadnji verižniki: SHIMANO
11-32 / Zavore: TEKTRO 837AL, V- zavore / Zavorne ročice: TEKTRO TS-384A / Sprednje pesto: SHIMANO RM-40 / Zadnje pesto:
SHIMANO RM-30 / Obroči: RIGIDA ZAC19SL, CNC, dvojna stena /
Ženske velikosti okvirja: 42,47,52 / Moške velikosti okvirja :
50,54,58

Okapi ::

če kdo ve kje je kolesarska pot iz Ljubljane do Cerkniškega jezera.
Čez Rakitno.

O.

iso2000 ::

Iz Ljubljane v Cerknico greš lahko po "lažji" poti čez Vrhniko, Logatec, Laze, Rakek Cerknica. S tem, da je lep ovinek čez Kalce in nato do Planine, kjer si lahko ogledaš še planinsko polje, pa še kaj bi se tam našlo.
Druga varjanta je pa čez Rakitno, ki je tudi zelo fajn. Jaz ponavadi združim obe, tako da grem v eno stran po "lažji" poti, nazaj pa čez Rakitno.

Kattka ::

Hvala za obe poti. :) Sem imela tudi sama ta "lažjo" v planu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

treking kolo nakup

Oddelek: Šport
2811167 (7120) waters
»

Nakup kolesa (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
6922346 (20143) Leprechaun
»

KTM ULTRA FLITE 2012 vs. CTM CALIBER 1.0

Oddelek: Kaj kupiti
51381 (1242) xperience
»

Katero TREKING kolo

Oddelek: Kaj kupiti
1713866 (11502) JamesQ
»

Nakup kolesa

Oddelek: Šport
206530 (6098) R0K

Več podobnih tem