» »

Adobe Dreamweaver CS4

Adobe Dreamweaver CS4

rtmktl ::

Lepo pozdravljeni,
imam omenjeni program in v njem narejeno eno internetno stran. Pred casom mi je sel disk na sreco pa sem imel backup datotek. Ponovno sem nalozil program, vendar sedaj ne znam narediti, da bi bilo tako kot je bilo prej. Namrec, ce sedaj nekaj spremenim v "template" datoteki, se to ne odraza drugot (ne naredi update po ostalih datotekah). Obstaja kaksna funkcija da bi to na novo postavilo nazaj, tako kot mora bit. Upam da ja.
Hvala,
rtmktl

Gost ::

Te nič ne moti, da se nekaj dogaja zadaj brez tvoje vednosti?

Greš ročno na:
Modify -> Templates -> Update Pages

Ziga Dolhar ::

https://dolhar.si/

rtmktl ::

Gost je izjavil:

Te nič ne moti, da se nekaj dogaja zadaj brez tvoje vednosti?

Ne razumem? Kaj se dogaja zadaj brez moje vednosti?

Ziga Dolhar je izjavil:

A si določil nov "Site" v DWju?]

Da, tu je bila napaka. Nov Site sem sicer dolocil, a kazal je na namizje in ne tocno v tisto mapo. Eh...bumbar jaz!
Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rtmktl ()

T-Majo ::

Zakaj se programerji izogibjajo DW-ju? Vsaj kar poznam ljudi iz FERI-ja.

Ziga Dolhar ::

Ker DW ni prvenstveno namenjen "programerjem", medtem ko je "programerjem" namenjenih precej drugih, za ta namen boljših orodij.

Je pa DW super za tiste, ki prvenstveno pišejo HTML (kul code editor), POLEG tega lahko tudi v kakem skriptnem jeziku, ni jim ob tem prav pride preprost kvazi-IDE s priročnimi funkcijami za delo in upravljanje z datotekami (npr. upload-on-save, sinhronizacija ipd.).

Aja - če pa se DWja "izogibajo", je to predvsem zaradi tega, ker hočejo biti l33t in ga v bistvu ne poznajo, vedo pa le, da ga uporablja mnogo začetnikov v spletnem oblikovanju. Če uporabljaš DW, se ti izjemmo splača prebrat uradna navodila, Using Dreamweaver.
https://dolhar.si/

Gost ::

T-Majo je izjavil:

Zakaj se programerji izogibjajo DW-ju? Vsaj kar poznam ljudi iz FERI-ja.


Ker imajo Eclipse, Netbeans in ostali namenski IDE-ji programi boljše opcije, pa nekateri so še zastonj.

rtmktl ::

Sem tretji letnik FRI-ja in tam smo do sedaj najvec uporabljali gcc ker se najvec dela na C-ju. Sedaj na boloncu je menda malo bolje, da se spoznajo tudi z novejsimi jeziki. Res da je tudi nekaj Jave, a premalo. Ce hoces nekaj znati, se mores enostavno sam zaceti ucit (ceprav sam sebi ne morem verjeti, da sedaj ze 1 mesec poslusam vaje o PHP-ju).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rtmktl ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izdelava spletne strani (amatersko) čoko&sex

Oddelek: Izdelava spletišč
424280 (3442) Lion29

Izdelava spletne strani - Poceni (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
11622126 (20614) Ziga Dolhar
»

Dreaweaver in čšž

Oddelek: Izdelava spletišč
161154 (945) ferjan
»

Programi za izdelovanje spletnih strani

Oddelek: Izdelava spletišč
332128 (1663) alf__
»

Program za domačo stran

Oddelek: Izdelava spletišč
191563 (1233) Tito

Več podobnih tem