» »

IBM IC35L040AVER07 - firmware update?

IBM IC35L040AVER07 - firmware update?

Lejj ::

A kdo ve kako nardit firmware update pri disku IBM IC35L040AVER07 (ericsson)? Baje se tako da popravit pisanje sectorjev z napako.

aky ::

Modri dirkač ::

In kako se stvar obnese po updatu? Me zanima ker bi sam tud flešal
Everybody lies!

para-site ::

Mam enak disk z novim firmwareom od začetka in glih tko crkava, sm že nardil low-level format, zdej za silo dela, čeprav piska, zato pričakujem, da bo kmalu crknu.

SaS ::

Imam MAXTORA in nikjer ne najdem updata.

A ve kdo kje ga najti!
___________________
........SYSTEM ERROR

......F*** THE SYSTEM
___________________

aky ::

Jaz imam 40 GB IC35L040AVER07-0, updatean z omenjenim firmwareom iz Aplikonove strani in deluje BP. Masina je 24h/dan, 365 dni/leto.

su37 ::

IC35 imam leto in pol, z novim firmware-om, imam xp in nt, deluje kot urca brez težav. Včasih imam občutek da je za tako število uničenih diskov krivo ravnanje lastnikov ali serviserjev z njim pred montažo. Kaj vse vidim pri serviserjih kako ravnajo z diski ali ostalimi komponentami, človek se lahko zamisli tudi v to smer.
Lep pozdrav! BTW, jaz sem ga dobil iz skladišča, direktno v svoje roke, kaj pa vi?

vili ::

SU37 a si kr na MAdzarsk su po ta jajca al kaj ?
ViLi was here !!!

matter ::

Kaj sploh izboljša ta firmware?

ABX ::

su37: imel IBM 30GB delal kot urca.
En dan igram Duka:MP in sredi igre crkne za vedno.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Hux ::

IC35 imam leto in pol, z novim firmware-om, imam xp in nt, deluje kot urca brez težav. Včasih imam občutek da je za tako število uničenih diskov krivo ravnanje lastnikov ali serviserjev z njim pred montažo. Kaj vse vidim pri serviserjih kako ravnajo z diski ali ostalimi komponentami, človek se lahko zamisli tudi v to smer.
Lep pozdrav! BTW, jaz sem ga dobil iz skladišča, direktno v svoje roke, kaj pa vi?


Jaz sem tudi dobo iz skladisca direkt v svoje roke disk in dela ko svicarska urica ze enih 6 mesecev. Nisem naredo dobenega updejta gre pa se za 80Gb marcino a je ze updejtana?

Tiger ::

Ej fanta, da vidva ne hvalita slučajno Vancouver serije?
Ta serija ima AVVA oznako in ne AVER.

Kolos ::

Ali ta bios velja tudi za AVVA serijo, ker piše samo za
IC35L0x0, ne bi rad zajebal.
Je kdo sprobal.

AngelOfDeath ::

Men je 80GB iz vancuver serjije crknil v roku 2 mescev. Dobil sem ga orginal zapakiranega. Zdaj mam že 2 disk iz te serije in je glede na prejšnega za okoli 50% hitrejši. Mogoče je bil samo oni poškodovan, ne vem. Naučil sem se to da si vedno delam varnostne kopije programov in drugih stvari. Ko še ta crkne si bom proval kero drugo firmo dobit.

Kolos ::

AngelOfDeath:
Praviš, da je bil prejšni 50 % počasnejši, a lahko stestiraš novega v Sandri ali pa v HdTachu in objaviš rezultate za primerjavo.

AngelOfDeath ::

Kolos
kolko časa pa rabi hdtach za testiranje ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fizična okvara diska

Oddelek: Strojna oprema
81436 (824) dolomiti
»

Popravilo starega diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
101870 (1597) chucki
»

Rešite diske pred smrtjo

Oddelek: Novice / Diski
212170 (2170) undefined
»

Kateri IBM disk?

Oddelek: Kaj kupiti
6856 (741) Daishi
»

kateri disk? IBM ERICSSON 40GB 7200/100

Oddelek: Kaj kupiti
141204 (956) branko_bm

Več podobnih tem