» »

Encyclopaedia Britannica

Encyclopaedia Britannica

Yohan del Sud ::

Zanima me najnovejša 2003 izdaja, ki baje izide do konca meseca. Kje dobit uradno DVD škatlasto verzijo? Na Amazon.co.uk mi jo namreč nočejo prodati... ;(

divac ::

Jaz sem leta 1998 kupil Britannico v Konzorciju MK na Slovenski ulici v Ljubljani. Samo jo moras narocit. Drugace je pa itak BV, tako da daj raje kartico in si omogoci on-line surfanje po celotni Britannici. Je ceneje in se vec podatkov.

Avalonis ::

Zakaj ti jo nočejo prodati? Jaz sem do sedaj kupoval pri Amazon.com (ameriški) in amazon.de (nemški) podružnici in so mi vedno korektno poslali zadevo. Imajo angleži zopet en svoj sistem, da nočejo pošiljat v slovenijo, ker nismo še v evropi?

Tomi ::

Mogoče zaradi nepravilne kartice?
To je ponavadi razlog, zakaj ne pošiljajo.
metrodusa.blogspot.com

Yohan del Sud ::

Pojdite na amazon.co.uk, pa me zanimo. če vam jo bodo prodali. V navodilih piše da prodajo samo v države EU + 4 (ni slo vmes)... Od amerikancev bi pračkoval tak odnos, od angležev pač ne (gre (upam) za njihov izdelk, seveda pa če so zadevo prodali amerikancem...)


Ne rabim za svoje potrebe, name se je obrnilo srednje veliko podjetje. Očitno mu ni pomoči. Ah ja. Piratsko verzijo lahko zrihtam za desetino cene. Ampak oni rabijo račun... ;(

Kaj naj se obrnem na BSA?

BTW: MK odgovor: naj pokličem čez mesec dni...

Ja še en udarec. Preko svojega ameriškega partnerja lahko zadevo uvozim precej ceneje (prodajna cena je okrog 60 funtov) in po orenk ovinkih, pa traja pol leta...

kuglvinkl ::

Kaj pa če bi naročil kakšni firmi, ki se ukvarja z A-Z import-export? Drago bo kot žefran, ampka če ima firma love, nebo problem, rajt?
Your focus determines your reallity

Yohan del Sud ::

Alo. Jest sem lastnik firme, ki se ukvarja z A-Ž import... :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prodaja preko amazona

Oddelek: Loža
3411597 (8465) RaGlaSi
»

Amazon in Bezos rekordno

Oddelek: Novice / Rezultati
129145 (7820) Nebomgabiksa
»

Nakup Motorolinega Moto G telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
255688 (5049) Reaper
»

Nakup knjig prek spleta?

Oddelek: Pomoč in nasveti
103932 (3175) urli

Več podobnih tem