» »

Prevsmeritev domene + optimizacija

Prevsmeritev domene + optimizacija

msarc1 ::

Pozdravljeni!

Zanima me v primeru da prevsmerim domeno1 na domeno2(na te domeni se nahaja spletna stran) in če vtipkam v brskalnik domena1, katero ime domene bo potem vidno? Prav tako me zanima glede optimizacije, če optimiziram domeno2 se bo potem tudi domena1 dvigovala ali ne?

popster ::

najberž bo vidna stara domena, ko boš kliknil na link pa te bo prevsmerilo na novo.


Optimizacija: če boš pač linkal na domeno2 potem prva domena pač ne bo pridobivala točk

msarc1 ::

em ja se pravi se splaca optimizirat potem staro domeno? Pa kako bi pa potem prestavil celotno spletno trgovino iz nove na staro domeno? da ne rabim se enkrat vseh produktov pa teh zadev vnašat?

popster ::

z ftp programom preneseš datoteke na novo domeno

BaRtMaN ::

Al pa če obe domeni kažeta na isti IP naslov. A je potrebno menjati ponudnika gostovanja?

msarc1 ::

ja sam kaj pa baza ki je v ozadju mysql? pa te zadeve. da bi obe domeni kazali na isti ip naslov se naredi samo prevsmeritev.. Ampak jaz hočem da je spletna trgovina na prvi domene in je prevsmeritev narejene potem iz druge domene na prvo. Sedaj je pa spletna trgovina postavljena na drugi domeni in zelim to pretavit na prvo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apache virtualhost

Oddelek: Omrežja in internet
171441 (1170) pegasus
»

preusmeritev maila

Oddelek: Izdelava spletišč
72021 (1535) Ice-Heki
»

Google Apps

Oddelek: Pomoč in nasveti
7762 (600) Karlos
»

dve spletni strani??

Oddelek: Izdelava spletišč
312293 (1842) MRB0rYS
»

dva www strežnika - en ip

Oddelek: Omrežja in internet
131566 (1268) Mr.B

Več podobnih tem