» »

WIN 7 in CD - key na ohišju

WIN 7 in CD - key na ohišju

Willy White ::

Pozdravljeni,

za nekatere mogoče smešno vprašanje, a vseeno bi mi pomagali pri mojih dvomih. Ob nakupu prenosnika sem namreč dobil WIN7 HE, spodaj pa je lepo certifikat in ključ od win. Jaz sem prenosnik formatiral in si z MSDNAA-ja naložil WIN 7 PRO 64 bitne. Zanima me kaj mi pomaga tisti CD-key ki je bil na prenosniku? To pomeni da če naložim nazaj gor WIN7 HE, mi bo dejansko uspelo s tem CD-keyem aktivirati WIN7 HE? je še kaj uporaben ali je to bolj tko?

Pa še to, ali dejansko trgovci v ceno računalnikov uštejejo še licenco WIN7 v polni meri ali je tudi tukaj kakšna druga fora? Tega nikoli nisem dobro razumel, ker če že imaš licenco bi ti lahko zraven priložili tudi kakšen DVD? Nevem, malo po kavbojsko mi vse to deluje.

blackbfm ::

To pomeni da če naložim nazaj gor WIN7 HE, mi bo dejansko uspelo s tem CD-keyem aktivirati WIN7 HE?


Ja.

Pa še to, ali dejansko trgovci v ceno računalnikov uštejejo še licenco WIN7 v polni meri ali je tudi tukaj kakšna druga fora?


Nekoliko cenejše pride ja, kot če kupiš naknadno. Načeloma nimaš več cdjev in dvdjev ampak posebno particijo, s katere obnoviš sistem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

jest10 ::

Če ne bo hotelo normalno aktivirati, pač pokličeš na MS

MescaN ::

Si bom sposodil temo ...

Punca ima na laptopu nameščeno legalno Windows Visto. Ali lahko uporabi kodo za inštalacijo Win 7? Verjetno ne ... Je kakšna druga legalna možnost nadgradnje Viste v Win 7 brez nakupa celotne nove licence 7?

Hvala.
LP,m

zee ::

Ne.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

mtosev ::

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jest10 ::

MescaN je izjavil:

Si bom sposodil temo ...

Punca ima na laptopu nameščeno legalno Windows Visto. Ali lahko uporabi kodo za inštalacijo Win 7? Verjetno ne ... Je kakšna druga legalna možnost nadgradnje Viste v Win 7 brez nakupa celotne nove licence 7?

Hvala.
LP,m

Samo zakaj W7? Med Visto SP2 in W7 praktično ni razlik v odzivnosti sistema, le šminka je različna

opeter ::

Zakaj pa večina kupuje nove računalnike? Zaradi šminke. Nove oblike in barv. Isto je z novimi programi. Dejansko igramo eno in isto igro, samo je videz drugačen.

Že dolgo se stvari prodajajo zaradi notranjosti in ne resnične vsebine.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Poceni Windows?

Oddelek: Operacijski sistemi
489180 (7862) solatko
»

Nakup windows 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
8216459 (7900) gslo
»

windows 8 (nakup) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Operacijski sistemi
29056494 (38235) mtosev
»

Kje kupiti Windows 7 ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
6212723 (9328) Pesimist
»

Windows 7 FPP Licenca

Oddelek: Operacijski sistemi
306596 (5415) lambda

Več podobnih tem