» »

Bolha

Bolha

Temo vidijo: vsi
««
13 / 19
»»

Netrunner ::

@FireSnake => O tem je že nekajkrat potekala debata in če se ne motim je ena aktivna tema na slo-techu ravno o tem. Narediti ni problem, ampak če nimaš uporabnikov bo propadlo preden napišeš prvo vrstico kode, kot se je zgodilo že mnogim alternativam.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Skylord ::

Odlična zadeva. Važno, da vse prodam:))
Vedno bolj mi je všeč. Samo svoje podatke moraš dat, preverijo še telefonsko in se ti odpre še veliko dodatnih možnosti in vse deluje kot mora. S pametno ceno in pravilnim odnosom se marsikaj doseže. Vse ostalo pa se zbriše.
No ja nekaj malenkosti bodo pa popravili sprot.
Itak pa ni za švercerje in preprodajalce. Pravilno.

T-h-o-r ::

če jim daš še davčno, emšo in vpogled v bančni račun .... dobiš še več bonusov
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Skylord ::

T-h-o-r je izjavil:

če jim daš še davčno, emšo in vpogled v bančni račun .... dobiš še več bonusov

+1
Ne samo vpogled;)

mrTwelveTrees ::

Zdaj sploh ne moreš ločit ali je fizična oseba ali trgovina, na prvi ogled v oglasu se ne vidi. :O

Furbo ::

Skylord je izjavil:

Itak pa ni za švercerje in preprodajalce. Pravilno.

Kako si prišel do tega zaključka? Gor mrgoli na tone ponaredkov in preprodajalcev vsega živega.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Skylord ::

Furbo je izjavil:

Skylord je izjavil:

Itak pa ni za švercerje in preprodajalce. Pravilno.

Kako si prišel do tega zaključka? Gor mrgoli na tone ponaredkov in preprodajalcev vsega živega.

Ja samo jih prej vidiš-prepoznaš.

sirotka ::

S kodo so prenesli tudi vse hrošče Njuškala. Primer: iščeš Dali zvočnike, med zadetki jih imaš klikneš na enega in je pod kategorijo avdio, video -> zvočniki. Na desni strani pod filtrom kategorij pa te sploh kaže ne, tako da si ne moreš filtrirat samo po željeni kategoriji.

majlo ::

Sem pa opazil, da ne moreš poslati več mail naslova v sporočilu???

Dag ::

En teden pred prenovo sem objavil par oglasov. Bilo je kar nekaj zanimanja, klicev. Od prenove dalje niti enega klica.

Vem, da ni ravno reprezentativno, ampak ...

Horas ::

Dag je izjavil:

En teden pred prenovo sem objavil par oglasov. Bilo je kar nekaj zanimanja, klicev. Od prenove dalje niti enega klica.

Vem, da ni ravno reprezentativno, ampak ...


pa si obnovil oglase? ker so se po prenovi deaktivirali.

Machete ::

Meni se niso deaktivirali.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Skylord ::

Horas je izjavil:

Dag je izjavil:

En teden pred prenovo sem objavil par oglasov. Bilo je kar nekaj zanimanja, klicev. Od prenove dalje niti enega klica.

Vem, da ni ravno reprezentativno, ampak ...


pa si obnovil oglase? ker so se po prenovi deaktivirali.

To ni res.

sirotka ::

Skylord je izjavil:

Horas je izjavil:

Dag je izjavil:

En teden pred prenovo sem objavil par oglasov. Bilo je kar nekaj zanimanja, klicev. Od prenove dalje niti enega klica.

Vem, da ni ravno reprezentativno, ampak ...


pa si obnovil oglase? ker so se po prenovi deaktivirali.

To ni res.


domnevam, da si iz podjetja? Dajte prosim uredit to z neprikazovanjem kategorij pri zadetkih, ker je funkcija iskanja čist neuporabna.

Skylord ::

sirotka je izjavil:

Skylord je izjavil:

Horas je izjavil:

Dag je izjavil:

En teden pred prenovo sem objavil par oglasov. Bilo je kar nekaj zanimanja, klicev. Od prenove dalje niti enega klica.

Vem, da ni ravno reprezentativno, ampak ...


pa si obnovil oglase? ker so se po prenovi deaktivirali.

To ni res.


domnevam, da si iz podjetja? Dajte prosim uredit to z neprikazovanjem kategorij pri zadetkih, ker je funkcija iskanja čist neuporabna.

Kakšnega podjetja?

Machete ::

Njuškalota.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

sirotka ::

Skylord je izjavil:

sirotka je izjavil:

Skylord je izjavil:

Horas je izjavil:

Dag je izjavil:

En teden pred prenovo sem objavil par oglasov. Bilo je kar nekaj zanimanja, klicev. Od prenove dalje niti enega klica.

Vem, da ni ravno reprezentativno, ampak ...


pa si obnovil oglase? ker so se po prenovi deaktivirali.

To ni res.


domnevam, da si iz podjetja? Dajte prosim uredit to z neprikazovanjem kategorij pri zadetkih, ker je funkcija iskanja čist neuporabna.

Kakšnega podjetja?


Glede na temo, bi moralo biti jasno iz katerega.

Skylord ::

Ne ni mi jasno. Ne vem od kje ti ta ideja?

Machete ::

Ja edini na svetu hvališ to skropucalo. Kaj tu ni jasno. Saj ti že 2 strani pišejo da si iz bolhe. Spremljaj temo, če sodeluješ v njej.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

sirotka ::

Skylord je izjavil:

Ne ni mi jasno. Ne vem od kje ti ta ideja?

ok, potem pa recimo, da visi v zraku, da bi bilo fajn porihtat prikaz kategorij. :)

Skylord ::

Machete je izjavil:

Ja edini na svetu hvališ to skropucalo. Kaj tu ni jasno. Saj ti že 2 strani pišejo da si iz bolhe. Spremljaj temo, če sodeluješ v njej.

Dobro jaz spremljam nič bat. Samo se ne oziram na nekatere pacijente, ki ne vedo kaj pišejo oziroma pišejo neke bedarije.
Kar se pa Bolhe tiče pa očitno nisem tako neprilagojen kot večina tukaj, ki ne zna drugega kot tukaj na slotechu jokat kako jih motijo gumbi pa ne vem kaj še vse. Isto kot vam ni všeč izgled slo techa.
Če me bo kaj motilo ne bom jokal tukaj preko slotecha ampak preko bolhe.
Mal se prilagodite in poiščite pa vam bo veliko lažje v življenju kot pa da samo jokate preko forumov kako vam je težko.

Furbo ::

Ma ja, večina samo jamra, ni pa še v lajfu plačala en oglas na bolhi. Entitled razvajenci.

Jaz sem že veliko navlake prodal na bolhi in lahko samo rečem hvala.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

c3p0 ::

Torej samo ti in tebi podobni lahko kritizirate, ker si že plačal oglase?

Vse sorte kritikov je torej potrebno prepovedat, ker malokateri kritik je tudi ***** kuhar ali režiser.

Tilen ::

Delujejo sedaj vsi certifikati?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

bastadu ::

Nova Bolha ne omogoča več nalaganje PNG slik, super ...

recmajkemi ::

Tudi povezave ne delujejo več v opisih.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

MrStein ::

Nemci imajo besedo za to: Verschlimmbesserung
(https://en.wiktionary.org/wiki/Verschli... )
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Machete ::

Prevod: Poboljšlabšanje?
8-)

*poslaboljšanje
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

MihaK3 ::

Je kdo že ugotovil, če se da kako sortirati vse oglase prodajalca? Saj če jih ima 5, seveda ni problem, ampak nekateri jih imajo na stotine, izbereš pa lahko le po ceni in času oddaje, kar je ogromen fail glede na prej.

sslavc ::

Zopet sprememba. Danes so ukinili filtriranje "staro - novo".

opeter ::

c3p0 je izjavil:

Torej samo ti in tebi podobni lahko kritizirate, ker si že plačal oglase?
Vse sorte kritikov je torej potrebno prepovedat, ker malokateri kritik je tudi ***** kuhar ali režiser.


Youtube je npr. zdaj uvedel cenzuriranje komentarjev. To je prvi korak.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

gradski ::

Nova Bolha je absolutna KATASTROFA!!! Zanič od zanič.

- včasih je za uporabnika pisalo od kdaj je registriran (in med njimi so bili celo take legende od začetka Bolhe, kar je pri posameznem prodajalcu dodalo na še večji kreditibilnosti, sedaj imamo vsi datum registracije 4. 9. 2019 :-) WTF??
- prej je bil veliko bolši filter za iskanje oglasov, kot je eden že napisal, saj si lahko pod vse oglase enega uporabnika, ogledal še posamezne oglase iz iste/sorodne oblike, sedaj lahko gledaš prodajalčeve oglase iz rubrik ki te dejansko ne zanimajo in lahko samo skrolaš v nedogled,
- prej si lahko selekcioniral oglase od fizičnih oseb in pravnih oseb, zakaj sedaj to ni možno???!! Včasih mi pač ni do tega da kupujem stvar od pravne osebe in plačujem še DDV, ker mi pravna oseba mora izdati račun!! Kakšno stvar raje kupim od fizične osebe- saj to je bolha vendar, bog pomagej...,
- sedaj kot vidim, so še dejansko umaknili filtriranje na rabljeno/novo.... adijo pamet!!
- včasih si lahko v iskalnik vnesel prodajalčevo uporabniško ime in si lahko že videl oglase, sedaj tega več ni,
- ko vnesem ključne besede v iskalnik, mi na levi pokaže možne zadetke po rubrikah, s tem, da mi nekaterih rubrik v katerih so tudi zadetki, sploh ne pokaže in je treba za resničen razultat iti iskat "peš" - sem preveril
- nič nimam proti hrvatom, ampak a res nimajo na bolhi toliko karakterja, da vsaj hrvatizme odstranijo, ne pa da berem kopijo njuškala (ki je prav tako zanič - saj je isto),
- tudi sama vizulna podoba se mi ne dopade.

Vse kar je stara Bolha od prej potrebovala (po mojem skromnem mnenju), je hitrejše nalaganje oglasov, ker včasih je nalagalo v nedogled, boljšo zaščito pri objavi oglasov spletnih goljufov, in mogoče še pri shranjenih oglasih vidno, da je nek oglas ki si ga shranil od nekega prodajalca, ni več med aktualnimi oz. je oglas zaključen, še vedno pa bi bila določen čas vidna vsebina.

Upam da se najde kdo in jim prevame posel, ker to kar so naredili z bolhe je res poden.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gradski ()

natasha8977 ::

juroz je izjavil:

natasha8977 je izjavil:

Pa naj še jaz napišem svoje mnenje - iskreno, na slo-tech forum sem se prijavila prav zaradi Bolhe. Tudi mene namreč motijo vse te grozne spremembe, ki so več ali manj na slabše na žalost! Če pa pogledam objektivno na to, spremembe motijo vseh nas predvsem zato, ker sprememb ne maramo in se težko navajamo na njih, tako da tole trenutno naše gledanje na tole novo Bolho pravzaprav niti ni tako zelo objektivno. Moram pa reči, da me izredno moti neka druga stvar in sicer ta, da se Bolha oziroma njihovi lastniki niti malo niso približali nam uporabnikom med vsemi temi spremembami, kar je z mojega vidika profesionalnosti podjetja povsem neprofesionalno. Kot se ne bi zavedali, da je njihovo podjetje odvisno od nas takih ali drugačnih strank! Razen tega, da so se odločili narediti vse te spremembe ne da bi nas prej sploh vprašali, kaj si mi mislimo o Bolhi, kakšne spremembe bi si sploh želeli in/oziroma kake morebitne predloge imamo, da bi bila Bolha še boljše, kot je. Ne, naredili so vse po svoje, decembra, ko je za to najmanj primeren čas... Zdaj pa sploh ne komunicirajo z nami, kot sploh ne bi obstajali. In ravno zaradi te njihove nezainteresiranosti za nas, se jim tudi bojim pisati, saj se bojim, da bi za kazen sploh ne mogla več v svoj račun. To se verjetno dogaja v glavah tudi vseh ostalih vas, ki si tule date duška, kajne? Ko se namreč šefi ne približajo niti malo svojim podrejenim, ti ljudje potem govorijo o svojem nestrinjanju z njimi drugje, ne pa njim. Ko pa so šefi prijateljski in ko vzpodbujajo svoje podrejene, da s svojimi idejami pomagajo izboljšati podjetje - se pa ve.


stvar je jasna, podjetje je avstrijsko, mi smo nek balkan za njih na katerega gledajo kot money maker. na to pa gledajo zato ker je bilo že več izzivalcev bolhe a nobenemu ni niti približno uspelo. hudiča saj se parkrat na leto najde kak izzivalec pa se bolhi nič ne pozna. to je moč monopola s tem da tukaj jim še politika nič ne pomaga.

podobno velja za avtonet, nepremicine...



Če je podjetje res avstrijsko, potem me še bolj čudi za to njihovo neprofesionalnost. Niso tudi Avstrijci znani po profesionalnosti kot recimo Nemci?! Bolha ima res monopol, sem pa vseeno prepričana, da jo bo prej ko slej vseeno uspel premagati kak drug oglasnik. Ko ima neko podjetje monopol, je namreč znano, da ravno zaradi tega dela vse več in več napak in to je potem ponavadi en velik plus za morebitno konkurenco. Tako da iskreno upam, da bo v neki bližnji prihodnosti tudi Bolha dobila en tak izziv. To bo dobro za vse nas, itak. :)

natasha8977 ::

Furbo je izjavil:

Ma ja, večina samo jamra, ni pa še v lajfu plačala en oglas na bolhi. Entitled razvajenci.

Jaz sem že veliko navlake prodal na bolhi in lahko samo rečem hvala.



V čem je problem, če večina, ki tu jamra, ni plačala še nikoli v lajfu za en sam oglas? :)Sorry, ampak res ne vidim povezave. Vsi mi, ki prodajamo na Bolhi, smo en del skupnosti oziroma sestavljanke in od vseh nas živi Bolha, ne glede na to, če plačamo za svoje oglase ali ne. Zaradi vseh nas ima namreč Bolha toliko strank. Tudi trgovine ne bi dajale svojih oglasov na Bolho, če ne bi bilo na njej toliko takih ali drugačnih potencialnih kupcev. Do njih pa je Bolha prišla ravno oziroma tudi zaradi ljudi, ki dajajo gor oglase brezplačno, se ti ne zdi? ;) Mimogrede, tudi jaz sem prodala že veliko svoje navlake na Bolhi in tudi jaz ji lahko rečem samo hvala, še vedno pa mislim, da je komunikacija med "taglavnimi" in podrejenimi bistvena na kateremkoli področju, tako tudi na Bolhi. Ne glede na to, da so oni vodilni, ne pozabi, da je stranka kralj, in da samo ko se stranke tretira na tak način, posel lahko odlično funkcionira, v obratnem primeru sigurno ne. Ker smo torej prodajalci (tisti, ki plačajo, in tudi tisti, ki ne!) v tem primeru kralji, se ti ne zdi prav, da bi bili tako tudi tretirani? ;)

natasha8977 ::

Skylord je izjavil:

Machete je izjavil:

Ja edini na svetu hvališ to skropucalo. Kaj tu ni jasno. Saj ti že 2 strani pišejo da si iz bolhe. Spremljaj temo, če sodeluješ v njej.

Dobro jaz spremljam nič bat. Samo se ne oziram na nekatere pacijente, ki ne vedo kaj pišejo oziroma pišejo neke bedarije.
Kar se pa Bolhe tiče pa očitno nisem tako neprilagojen kot večina tukaj, ki ne zna drugega kot tukaj na slotechu jokat kako jih motijo gumbi pa ne vem kaj še vse. Isto kot vam ni všeč izgled slo techa.
Če me bo kaj motilo ne bom jokal tukaj preko slotecha ampak preko bolhe.
Mal se prilagodite in poiščite pa vam bo veliko lažje v življenju kot pa da samo jokate preko forumov kako vam je težko.


Človek pač mora nekje jokati. ;)Če bi obstajal na Bolhi kak forum ali kaj podobnega, bi itak ljudje izbrali to možnost, ker pa te možnsti nimajo, so (smo) pač izbrali za "jokanje" slo-tech, ki na srečo daje možnost ljudem tudi za to. Dejstvo pa je, da ne bi sploh potrebovali jokati ne tu ne tam, če bi nas na Bolhi ljudje poslušali. Tako pa se počutimo izdani in enostavno moramo nekam/nekje/nekomu to povedati. To je to. ;)
Imaš prav, da smo ljudje že po naravi neprilagodljivi in težko sprejmemo spremembe, dejstvo pa je, da ima sedanja Bolha res ful pomanjkljivosti, namesto, da bi bila izboljšana. Iskreno upam, da kdo z Bolhe bere vse te kritike, saj so vse produktivne, kar lahko Bolhi samo koristi, če njene lastnike seveda sploh kaj briga, da bi bila njihova Bolha še vedno najboljša, v kar pa žal rahlo dvomim na žalost! Kakorkoli, prav je, da ljudje povemo, se ti ne zdi? :)

Skylord ::

Obstaja Podpora uporabnikom: podpora@bolha.com - Telefon: 01 420 16 40
Zato ne govori, da te možnosti ni, očitno si samo en-a "trolarka", ki ne zna drugega kot pisat pravljic.
In tam lahko po mili volji jokaš bo veliko večji učinek kot tu gor, kjer zelo malo verjamem, da kdo bere od tistih njihovih "ta glavnih".

The Player ::

Kot pravi RokFeler. Jaz sem jim že poslal protestno noto, da gre h konkurenci. Sicer jih to ne gane in dvomim, da bodo upoštevali moje mnenje, ampak sigurno bolje to, kot pa pisati na forum, ki ga 100% sploh ne berejo.

Če bom edini mogoče ne bo haska, če pa bodo vsak dan dobili po 10, 100, 1000 emailov pritožb, bo pa zelo težko delati in bodo prisiljeni portal izboljšati po naših željah.

Kar se tiče hrvatizmov, pa so mi rekli, da to sproti popravljajo in da potrebujejo čas. Skrajno neprofesionalno :))

bedarija ::

folk ne zna bit več tiho. včasih če ti kaj ni bilo všeč si preprosto šel stran in nisi pljuval čez stvar, sedaj pa mora čisto vsak met mnenje nad vsem ker misli da če neko stvar uporablja da je lastnik le te in se mu mora zaradi tega cel svet prilagajat. začelo se je pa nekje v obdobju justina bieberja, kjer se je razpasla foušarija.

miko22 ::

bedarija je izjavil:

folk ne zna bit več tiho. včasih če ti kaj ni bilo všeč si preprosto šel stran in nisi pljuval čez stvar, sedaj pa mora čisto vsak met mnenje nad vsem ker misli da če neko stvar uporablja da je lastnik le te in se mu mora zaradi tega cel svet prilagajat. začelo se je pa nekje v obdobju justina bieberja, kjer se je razpasla foušarija.


+1

Furbo ::

No eno stvar so izboljšali, prej, ko si dobil sporočilo od nekoga, si dobil na email samo malce teksta, glih tolk, da so te zrajcal.

Zdaj dobiš komplet sporočilo in tudi odgovoriš lahko prek emaila. Super.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

gusto ::

Furbo je izjavil:

No eno stvar so izboljšali, prej, ko si dobil sporočilo od nekoga, si dobil na email samo malce teksta, glih tolk, da so te zrajcal.

Zdaj dobiš komplet sporočilo in tudi odgovoriš lahko prek emaila. Super.


Have you tried turning it off and on again?

The Player ::

Furbo je izjavil:

No eno stvar so izboljšali, prej, ko si dobil sporočilo od nekoga, si dobil na email samo malce teksta, glih tolk, da so te zrajcal.

Zdaj dobiš komplet sporočilo in tudi odgovoriš lahko prek emaila. Super.


Če se ne motim je ta možnost že včasih bila še preden so uvedli ogled sporočil zgolj na portalu. Vsaj jaz se tako spomnim, ko sem se prvič registriral na bolho kakih 9 let nazaj.

Jaz pa še zmeraj čakam, kdaj bodo omogočili aktivacijo več starih oglasov hkrati, namesto samo enega :P

kajetan ::

ta bolha je okej a kaj ko so slovenci totalni škrti in bi radi vse zastonj dobili.. a veste kako pravijo nemci?

"Leben, und leben lassen."

matobeli ::

Okej ni predvsem zato ker je bila 15let nazaj boljša kot danes.

P.S: Nemci so govorili tudi kaj drugega...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

jocoj ::

A je kdo dobil odgovor na poslana sporočila. Sumim, da ne deluje pravilno, ker že od petih uporabnikov, ki so poslali povpraševanje za oglase in sem jim potem odgovoril, nisem dobil nobenega odgovora nazaj. Pri treh sicer piše, da so neregistrirani uporabniki. Sumim, da ne dobijo odgovora preko sporočilnika.

lolipop2 ::

meni delujejo zasebna sporočila.

Furbo ::

Jaz tudi nisem odgovarjal preko maila, prek zasebnih mi deluje.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

j0ker94 ::

lahko kaj storim ko mi je tip prodal preko bolhe računalnik z lažnim opisom?

Riff ::

najprej piši temu tipu naj vrne denar ker ni prodal rač iz opisa , če ne pa piši na bolha podpora glede tega uporabnika daj vsaj dosežeš odstranitev tega da ne bo naokoli prinašal kupcev v tem primeru tebe

_Denny_ ::

Da ne bo samo kritiziranja - moram pohvaliti opcijo shranjevanja iskanj in email obveščanja o novih oglasih. Zaradi nje mi je v roku enega tedna uspelo dobiti 3 leta Offica 365 za trgovinsko ceno enega 8-)
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400
««
13 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov brezplačni mali oglasnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
645392 (2843) matobeli
»

Bolha plačljiva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14935403 (12756) kamiKaZaA
»

Je Bolha poginila med operacijo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8016502 (6264) FTad
»

Diler.si - uradni Bolha killer je live (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24049976 (23900) Blinder
»

Z bolha.com je konec - kam naj grem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7419426 (15060) Ziga Dolhar

Več podobnih tem