» »

Kateri laserski tiskalnik za tisk posebnih položnic?

Kateri laserski tiskalnik za tisk posebnih položnic?

kitewing ::

Imam dva laserska tiskalnika in imata slab (nenatančen)podajalec papirja. Pri običajnem tisku se to ne opazi. Včeraj sem poizkusil natisniti posebno položnico, pa ni niti ena pravilno natisnjena. Vsaka je malo zamaknjena.

Torej iščem tiskalnik, ki bi natančno tiskal posebne položnice, saj Bankart zahteva natančen izpis.

blackbfm ::

Poglej če imaš v nastavitvah slučajno kakšno možnost nastavljanja hitrosti ali pa kaj podobnega. Pri mojem canonu (sicer je inkjet ampak vseeno) imam "quiet mode" pa izpisuje potem kar natančno, seveda pa tiska in vlaga papir 2x počasneje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

kitewing ::

Nihče ne tiska posebnih položnic?

kmetek ::

nimamo denarja za položnice :))

harvey ::

S starim HPjem 4M sem brez problema stiskal nekaj tisoč posebnih položnic (cca 500 v kosu). Z natačnostjo - postavitvijo v rubrike, nisem imel težav, čeprav je direktno jemal iz traya.

Sedaj se je poslovil in tudi ne tiskam več položnic, sicer pa, ko gledam tele low cost laserske printerje vidim, da je precej plastike.

Poskusi dati v ročni podajalec, ker ne vem koliko položnic imaš za stiskati je morda pri izpisu nekaj 100 to zelo zamudno in neuporabno.

kitewing ::

Bom probal še ročno vstaviti. Me pa moti, da tudi pri uvozniku nimajo pojma kater tiskalnik bi pravilno tiskal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za tiskanje položnic

Oddelek: Programska oprema
1712602 (9417) gregy
»

Tekstovno tiskanje na matrični tiskalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
51491 (1406) pajanko
»

OCR koda na položnici

Oddelek: Pomoč in nasveti
52091 (1924) smetko
»

Razlika med posebno položnico in plačilnim nalogom

Oddelek: Loža
73015 (2910) vasquez
»

Program za vodenej Avtobusnega podjetja

Oddelek: Programiranje
201658 (1366) Trubadur

Več podobnih tem